Skocz do zawartości

Dysharmonia,ból głowy,muzyka,leczenie


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem jestem "uczulony" na muzykę a raczej na brak harmonii " czy brak dobrych dźwięków

 

przykład 1 przebywanie na weselu(czasem pracuje na weselach foto  - zero alko )  słuchanie polo-disko, po jakimś czasie mam coś jak szok umysłowy  zero skupienia,raz na jakiś czas chwieje się jak bym coś wypił albo zażył pigułę.  

przykład 2 trajkotanie kobiet , lub ogólne rozmowy na imprezie  tutaj mam luz bo zawsze można na chwilę wyjść na taras albo na działkę  i odpocząć .

 

po przyjściu z  takich imprez mam czasem "ołowianą głowę albo  niewidzialny hełm "  murzę słuchać swojej ulubionej muzyki a ostatnio za sprawą RadiaSamiec , muzyki relacyjnej synchronizującej  A.Bytof, czy na youtubie heling music 432 hz...   i dopiero to mi pomaga wracam do życia. (ewentualnie czasem na imprezy typu wesela zabieram słuchawki do fona i w przerwach "doładowuję się "  .  Jak to jest że ludzie potrafią non stop tam przebywać   ( nie chodzi tu o styl disko polo) 

 

Czy wy też tak macie? ktoś ma jakieś publikacje na ten temat ? 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem ale takie ćwiczenie może Ci pomoże liczenie od 1 do 100 z użyciem wizualizacji pomoże Co się skupić 1,wdech, wizualizacja, 2 ,wydech itp. Musisz wizualizacja sobie liczby w głowie które właśnie masz np zaczynają  sobie od 1 i wyobrażają sobie ja w różnym kolorze miejscu sposób i tak dalej. Jest to multi zadaniowe ćwiczenie wiec może Ci pomóc z synchronizacja półkul mózgowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.