Skocz do zawartości

Samiec Alfa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy miałem nieprawdopodobny sen, który cały ze szczegółami pamiętam. Byłem w jakiejś starożytnej świątyni w której był smok. Atakowałem tego smoka za pomocą łuku i strzał, ale on nic z tego sobie nie robił. Ciągle mnie atakował i zionął ogniem w moim kierunku, a ja kryłem się między filarami.

 

Później za pomocą "magii" otworzyłem portal i przywołałem mniejszego smoka. Ten smok zaczął atakować tego dużego, a ja stałem obok i się przyglądałem. Ale ten duży zagryzł tego mniejszego i zaczął kierować się w moim kierunku. Ja siedziałem na gzymsie i skoczyłem na łeb tego smoka. Przez chwilę na nim latałem i próbowałem go oswoić, ale nie udało się i skręciłem mu kark. Dosłownie.

 

Pokusi ktoś się o wyjaśnienie owego snu, a może powinienem mniej ćpać przed snem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2016 o 14:16, Samiec Alfa napisał:

Haha :D ale jednak nie trafiłeś xD Nigdy nie miałem okazji zagrać w ten tytuł. 

 

Może masz wyparcie w podświadomości.

 

Starożytna świątynia jest.

 

Smok jest.

 

Główne bronie w tej grze to łuk i miecz.

 

Łuk i strzały nie działają na smoka, miecz też, trzeba było magią ubić gada.

 

Przywoływać potwory z portalu można było.

 

Wszystko się zgadza, z twoim pierwszym postem :mellow:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aumakua napisał:

To skryte, homoseksualne marzenia :>

 

To kurcze będę je musiał spełnić nie? Nie wolno sprzeciwiać się duszy :D Który z braci chętny? :P

 

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Może masz wyparcie w podświadomości.

 

Starożytna świątynia jest.

 

Smok jest.

 

Główne bronie w tej grze to łuk i miecz.

 

Łuk i strzały nie działają na smoka, miecz też, trzeba było magia ubić gada.

 

Przywoływać potwory z portalu można było.

 

Wszystko się zgadza, z twoim pierwszym postem :mellow:

 

 

 

Aż z ciekawości zagram xD Możliwe też, że za bardzo przymuliłem w Far Cry' a :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoki, konie, lwy. Najczęstsze sny, że one nas gonią.

W jednej książce wyczytałem że autor zapytał tego konia kim jestes? A on na to - jestem twoją odwagą dlaczego przede mną uciekasz?

Smok. Ja myślę że smok oznacza życiowe wyzwanie, jakąś przygodę przed którą uciekasz, którą tłumisz (skręcasz mu kark).

 

Może nie mniej ćpać, ale mniej grać czy się emocjonować przed snem.

Edytowane przez Waflo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może jest coś z czym sobie jakoś gdzieś podświadomie  nie radzisz. To wcale nie musi być wyzwanie, to może być jakaś emocja. Smok był duży, więc możliwe że jest to coś co Cię w jakiś sposób przeraża albo masz do tego dystans. Zionął w Twoim kierunku ogniem, może czujesz się zagrożony przez coś? 

Starożytna świątynia to raczej skojarzenie, tym bym się nie przejmował. Ile razy miałem sens w którym byłem w szkole ale jak wychodziłem na korytarz nagle znajdowałem się w swoim domu ;D Sen po prostu musi mieć jakieś umiejscowienie a często jest ono przypadkowe i brane z tego co się oglądało lub przeżyło.

Ogólnie to zadawaj sobie pytania co czułeś w trakcie tego snu. Możliwe że masz jakąś przeszkodę w życiu, z którą do końca sobie nie radzisz. 

Napiszę jak mistrz Yoda: W emocjach odpowiedź znajdziesz :D

 

A tak na serio, też mi się wydaje że Cie ciągnie do facetów :D:D:D Wiesz duży smok i te sprawy... ;DD 

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka ze smokiem, to zmaganie się z czymś wypartym w podświadomości.

Sama świątynia może oznaczać podświadomość, a smok właśnie tzw. cień.

Symbolika jest uniwersalna, choć dla każdego smok ma indywidualne znaczenie,

dla tego samemu trzeba dotrzeć do źródła.

 

Jeżeli interesuje Cię temat interpretacji snów, możesz poczytać o archetypach 

i symbolach. Swego czasu interesowało mnie to i kilka analiz okazało się trafnych. 

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem Junga próbowałem czytać, ale odpuściłem(nie pamiętam, czy była to książka o symbolach).

Zbyt trudny język,

poza tym nie z tej epoki, dużo niezrozumiałych dla mnie pojęć.

Istnieje kilka blogów polskojęzycznych o tej tematyce z których można coś wyłuskać.

 

 

 

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.