Skocz do zawartości

Propozycje tekstów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję użyć najlepszych tekstów z forum, plus pisanie nowych, ekskluzywnych, tylko do czasopisma. Byłoby mi bardzo miło widzieć tu RedBulla z jego poradnikiem, Ryśka, Maca, Subiektywnego, Reda i innych z naszej watahy.

 

Proponujcie co dać do czasopisma, które teksty. Tylko najlepsze, to ma być nasza wizytówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym obrobić od podstaw temat decyzja o małżeństwie z perspektywy mężczyzny - pytanie do doświadczonych. Napiszę artykuł, odczucia kawalera oraz zestawienie wypowiedzi doświadczonych w małżeństwie. Esej, przeplatane wypowiedzi użytkowników. Myślę, że bardzo potrzebna sprawa. Na ten weekend już zacznę pisać, jeżeli zaakceptujecie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge napisać coś o sporcie dla prawdziwych mężczyzn — hokeju na lodzie, ale nie tylko. Piszę do kilku portali sportowych. Jak trzeba to linki do artykułów mogę wysłać na priv. Są to teksty dla znawców, ale mogę też napisać ogólnikowo a takze jakies felietony itp o sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przydałby się temat w stylu 'po co mi w ogóle ten cały samorozwój' + 'jak się nie dać systemowi'. Dla kompletnych laików myślę, że konieczne.
Jeśli ma to dotrzeć do młodego białego rycerza, to teksty musiałyby być  ostre i bez owijania w bawełnę. Kawa na ławę. Takie teksty na otwarcie magazynu, potem można pisać o różnych aspektach samczego rozwoju.
No i reklama książek w środku, reklama audycji, reklama forum. Do tego potrzebny byłby spec od grafiki i kreatywnego designu.

Tak jak pisałem, jestem chętny do napisania co najmniej dwóch tekstów o muzyce medytacyjno-psychodeliczno-transowej, idealnej dla laików do zaczęcia z nią sztuki medytacji.
Zawsze też służę krytycznym okiem w razie potrzeby, mam dobrze rozwinięty gust w kwestii sztuki wizualnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie przeraża odpowiedzialność za coś ale z drugiej strony cholernie kusi mnie  wzięcie udziału w czymś większym :)

Jeśli chodzi o lekkie rzeczy to może kącik kulturalny? Recenzja filmu, gry,książek, jakiejś plyty muzycznej? Wcale wielu stron to nie musi zajmować... Jakieś zapowiedzi? Choć marzy mi się analizowanie starych filmów pod kątem relacji damsko męskich :D 

Z tematów na które mógłbym się wypowiadać to jakieś przemyślenia socjologiczne na temat świata doczesnego, terapia DDA.

Trzeba tez ustalić jakieś stałe działy, np:

-temat numeru (hardkorowy temat ;D)

-sport

-kultura

-styl (nie wiem czy chcecie się w to bawić )

-seks

-motoryzacja

-z pamiętnika rozwodnika 

-podwójne standardy

itp. itd. Oczywiście to tylko propozycja ;D 

Ale te stałe działy to raczej weterani powinni ogarniać bo znają forum dłużej i wiedzą co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, dział obowiązkowy - manipulacje kobiet i obrona przed nimi :D Jeszcze sugeruję jebnąć historie białorycerskie i największe męskie porażki oraz zestawiać straszne historyjki z dobrymi zachowaniami. Totalny strach kontra nadzieja płynąca z samczej społeczności :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pomysł na cykl specjalistycznych artykułów na temat ziół dla samców.

Proponuję następujące tematy:

1. zioła na pamięć, koncentrację, czujność, wytrzymałość (potrzebne podczas polowania na foki)

2. relaks

3. kącik szamana

4. zioła na moc fizyczną i metafizyczną

5. leczenie z Santa Maria

6. jadalne zioła - jak przeżyć w terenie

7. wkurw i depra

8. ekstrakcja i domowe nalewki

9. poskramianie demona PMS u prywatnej samicy
 

Co sądzicie? Co jeszcze?

 

Przedstaw się w odpowiednim dziale

Zapoznaj się z regulaminem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Samiec Alfa napisał:

Zgłaszam się do pisania felietonów głównie o samodoskonaleniu, psychologii stosunków w rodzinie oraz do treści motywacyjnych zachęcających do pracy nad sobą.

 

Jeśli będzie taka potrzeba to chciałbym swój kącik psychologiczny :P

Mogę wiedzieć jakie masz doświadczenie i ile lat?

 

4 godziny temu, seba33 napisał:

A ja moge napisać coś o sporcie dla prawdziwych mężczyzn — hokeju na lodzie, ale nie tylko. Piszę do kilku portali sportowych. Jak trzeba to linki do artykułów mogę wysłać na priv. Są to teksty dla znawców, ale mogę też napisać ogólnikowo a takze jakies felietony itp o sporcie.

 

Absolutnie musisz coś takiego jebnąć :>

 

4 godziny temu, Guliver napisał:

Myślę, że przydałby się temat w stylu 'po co mi w ogóle ten cały samorozwój' + 'jak się nie dać systemowi'. Dla kompletnych laików myślę, że konieczne.
Jeśli ma to dotrzeć do młodego białego rycerza, to teksty musiałyby być  ostre i bez owijania w bawełnę. Kawa na ławę. Takie teksty na otwarcie magazynu, potem można pisać o różnych aspektach samczego rozwoju.
No i reklama książek w środku, reklama audycji, reklama forum. Do tego potrzebny byłby spec od grafiki i kreatywnego designu.

Tak jak pisałem, jestem chętny do napisania co najmniej dwóch tekstów o muzyce medytacyjno-psychodeliczno-transowej, idealnej dla laików do zaczęcia z nią sztuki medytacji.
Zawsze też służę krytycznym okiem w razie potrzeby, mam dobrze rozwinięty gust w kwestii sztuki wizualnej

 

Napisz o tej muzie, ale ma być super :>

 

3 godziny temu, B-TEX napisał:

Cześć, mam pomysł na cykl specjalistycznych artykułów na temat ziół dla samców.

Proponuję następujące tematy:

1. zioła na pamięć, koncentrację, czujność, wytrzymałość (potrzebne podczas polowania na foki)

2. relaks

3. kącik szamana

4. zioła na moc fizyczną i metafizyczną

5. leczenie z Santa Maria

6. jadalne zioła - jak przeżyć w terenie

7. wkurw i depra

8. ekstrakcja i domowe nalewki

9. poskramianie demona PMS u prywatnej samicy
 

Co sądzicie? Co jeszcze?

 

Przedstaw się w odpowiednim dziale

Zapoznaj się z regulaminem

 

 

Zdecydowanie tak - może kilka takich artów do czasopisma? Miejsca mamy pod dostatkiem :> Zioła na wytrzymałość to i mnie by się przydały, męczę się po 20 minutach :<

 

34 minuty temu, BigDaddy napisał:

Zastanawiam się czy nie pasował by tu jakiś wywiad... Tylko z kim?

 

Mógł bym skrobnąć coś o stylu życia Streight Edge.

 

Wywiad by pasował, tylko kto by się chciał z nami ujawnić? A ten streeit to nie znam w ogóle.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w tym żadnego doświadczenia ale jeżeli ktoś by chciał to mógłbym pisać recenzje gier bez cenzury i oceniać je bezlitośnie. Niekoniecznie byłyby to nowe pozycje, bo chciałbym wtedy również przywołać klasyki i dodatkowo zaznaczać czy w danej pozycji wskaźnik białorycerstwa jest wysoki czy też nie. Jeżeli by to przeszło to pierwszą pozycję o jakiej chciałbym napisać jest Gothic I, musiałbym zebrać odpowiednią ilość materiałów i albo samemu zainstalować go ponownie i zrobić swoje własne print screeny z gry albo też wybrać jakieś z internetu. Oprócz tego w przypadki muzyki to mógłbym pisać opinie na temat utworów ale tylko trancowych, bo na tych się najbardziej znam. Z każdą z tych opcji mogę ruszyć jednakże dopiero od 1 sierpnia kiedy będę miał więcej wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

Nie mam w tym żadnego doświadczenia ale jeżeli ktoś by chciał to mógłbym pisać recenzje gier bez cenzury i oceniać je bezlitośnie. Niekoniecznie byłyby to nowe pozycje, bo chciałbym wtedy również przywołać klasyki i dodatkowo zaznaczać czy w danej pozycji wskaźnik białorycerstwa jest wysoki czy też nie. Jeżeli by to przeszło to pierwszą pozycję o jakiej chciałbym napisać jest Gothic I, musiałbym zebrać odpowiednią ilość materiałów i albo samemu zainstalować go ponownie i zrobić swoje własne print screeny z gry albo też wybrać jakieś z internetu. Oprócz tego w przypadki muzyki to mógłbym pisać opinie na temat utworów ale tylko trancowych, bo na tych się najbardziej znam. Z każdą z tych opcji mogę ruszyć jednakże dopiero od 1 sierpnia kiedy będę miał więcej wolnego czasu.

 

No to jeszcze zobaczymy, sporo czasu do tego 1 sierpnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Subiektywny napisał:

Marku,

Możesz używać dowolnych treści zamieszczanych przeze mnie na forum.

Co do pisanie na zamówione tematy - nie widzę problemu, choć z czasem u mnie krucho - więc sam rozumiesz.

 

S.

Dziękuję.

 

Ale przydałoby się coś krótkiego, ale extra z Twojej dziedziny prawa - oczywiście anonimowo. To sprawi że będziemy traktowani poważnie i z szacunkiem. Dałoby radę? Nie musi być długie, ważne żeby było jasne że piszą u nas fachowcy. 

 

19 minut temu, Adolf napisał:

Najważniejszym działem powinien być'poradnik rozwodnika', to on przyciągnie potencjalnego czytelnika.

 

Koniecznie.

 

13 minut temu, Mosze Red napisał:

"Kącik Adolfa bimbrownika" - gdzie Adolf będzie nauczał jak zrobić dobry zajzajer

 

Jestem za, produkt NAJWYŻSZEJ jakości :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aumakua napisał:

Mogę wiedzieć jakie masz doświadczenie i ile lat?

 

Doświadczenie? Życie w toksycznej rodzinie, widzenie zależności zachowań. Wiele przeczytanych książek m.in. Osho, Tolle, Robbins. Liznąłem także Freunda i Junga. Można powiedzieć, że siedzę w temacie 3 lata, bo już od 16 roku życia zacząłem uświadamiać, że jest coś nie tak. Praca nad sobą, która przyniosła bardzo duże efekty z którymi mogę się podzielić z innymi. Nie zawsze było łatwo, ale w porównaniu z tym co było kiedyś to olbrzymi kamień milowy, więc skoro sam siebie naprostowałem to można powiedzieć, że mogę się podzielić tym co wiem z innymi. 

 

Aktualnie 19, więc jeśli byłbym przydatny jestem gotowy do działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Samiec Alfa napisał:

 

Doświadczenie? Życie w toksycznej rodzinie, widzenie zależności zachowań. Wiele przeczytanych książek m.in. Osho, Tolle, Robbins. Liznąłem także Freunda i Junga. Można powiedzieć, że siedzę w temacie 3 lata, bo już od 16 roku życia zacząłem uświadamiać, że jest coś nie tak. Praca nad sobą, która przyniosła bardzo duże efekty z którymi mogę się podzielić z innymi. Nie zawsze było łatwo, ale w porównaniu z tym co było kiedyś to olbrzymi kamień milowy, więc skoro sam siebie naprostowałem to można powiedzieć, że mogę się podzielić tym co wiem z innymi. 

 

Aktualnie 19, więc jeśli byłbym przydatny jestem gotowy do działania. 

 

To poproszę o próbkę tekstu, i z góry przepraszam jeśli odrzucę. Ja zacząłem pisać w wieku chyba 25 lat a wtedy uważam niewiele wiedziałem o świecie, no ale zaskocz mnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finanse.

 

Panowie, bez niezależności finansowej wszystkie te banialuki o oświeceniu i magnesie na cipki można sobie na półkę odłożyć.

Potrzebne są teksty o unikaniu niewolnictwa kredytowego, minimalizmie, dywersyfikacji i budowaniu pasywnych dochodów, może jakieś porady prowadzenia firmy od osób doświadczonych.

 

Piramida Masłowa daje idealny przykład, co jest potrzebne.

 

1. Fizjologia - niezależność - finanse, minimalizm, oszczędzanie i inwestowanie, ale też zdrowie i dbanie o siebie

2. Bezpieczeństwo - rozwój fizyczny, umiejętność walki wręcz, siłka, strzelectwo, broń biała

3. Miłość i przynależność - znalezienie swojego miejsca w życiu, grupy wsparcia, męskie organizacje (kurwa, cholerne indoktrynacje. Prawie napisałem "męskie" - trza być czujnym)

                     Ale też artykuły o związkach, rodzinie, kobietach i cała otoczka. Tylko bez tego protekcjonalnego pierdolenia, że kobiety to zUo, bo kradnom domy bogaczą, a my jesteśmy tacy dojrzali i fajni.

4. Szacunek i uznanie - wszelkie artykuły z zakresu rozwoju osobistego, sawoj-wiwry, itp ("gdzie bywać i kogo znać" też tu pasuje)

5. Samodoskonalenie - ezoteryka, psychologia i poszukiwania sensu istnienia


I na koniec najważniejsze - jak najmniej negatywnych treści. Tego szamba jest pełno gdzie nie spluniesz. Jeśli ten periodyk ma być inny, będzie traktował o rozwoju, zrozumieniu i współpracy.
Gównoburze, wojnę płci, teorie spiskowe i zamachy zostawmy tabloidom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdyby była taka potrzeba, to mógłbym jakiś artykuł (artykuły) o religii napisać. Może @AdrianoPeruggio też mógłby coś napisać (choć różnimy się w tych kwestiach). Rzecz jasna, nie byłyby to rzeczy wyssane z palca. Podpierałbym się bibliografią! W dalszej przyszłości może jakiś artykuł o zdrow(sz)ym odżywianiu.

 

Przyszło mi na myśl, żeby zamieszczać sylwetki znanych i zapomnianych wybitnych Polaków. Temat ten założył @Mordechaj B'rzyt-wa, więc może niech się wypowie, co o tym sądzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.