Skocz do zawartości

Propozycje tekstów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grzech napisał:

 

 

Działaj :>

 

1 godzinę temu, seba33 napisał:

Do kiedy i gdzie można wysyłać teksty?

 

Jak najszybciej, żeby chłopaki od korekty mieli systematycznie pracę a nie na raz full roboty.

 

47 minut temu, Zenek napisał:

Temat nałogów mogę poruszyć. Uzależnienie, mechanizmy, leczenie. Posiadam spore doświadczenie w temacie.

Coś o muzyce też (od teorii, po recenzje płyt).

 

 

Jak najbardziej, zdecydowanie tak z tymi uzależnieniami - co do muzyki, to się zastanowimy bo już się kilku Braci zgłosiło.

 

9 minut temu, Oświecony napisał:

Ja, gdyby była taka potrzeba, to mógłbym jakiś artykuł (artykuły) o religii napisać. Może @AdrianoPeruggio też mógłby coś napisać (choć różnimy się w tych kwestiach). Rzecz jasna, nie byłyby to rzeczy wyssane z palca. Podpierałbym się bibliografią! W dalszej przyszłości może jakiś artykuł o zdrow(sz)ym odżywianiu.

 

Przyszło mi na myśl, żeby zamieszczać sylwetki znanych i zapomnianych wybitnych Polaków. Temat ten założył @Mordechaj B'rzyt-wa, więc może niech się wypowie, co o tym sądzi.

 

 

 

 

Spróbuj, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzech napisał:

 

Finanse.

 

 

O "kapuscie" to tez bym mogl cos napisac, tzn. o trading/forex. Tylko z moimi siedmioma klasami szkoly podstawowej nie jestem pewny, czy jakosciowo bedzie ok.

Edytowane przez Doug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doug napisał:

 

O "kapuscie" to tez bym mogl cos napisac, tzn. o trading/forex. Tylko z moimi siedmioma klasami szkoly podstawowej nie jestem pewny, czy jakosciowo bedzie ok.

 

Kolego, to musi być ekstra pod każdym względem - jak nie masz doświadczenia, to sorki ale lepiej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że młody stażem na forum,

doświadczony życiem:)

Tematy z działów:

- Sport (koszykówka, piłka nożna) - wiedza ogromna - każdy narzucony temat:)

- Rozwód/unieważnienie kościelnego - taki konik:) z doświadczenia - sam ogarnąłem od a do z :)  - może być poradnik:)

- Jak sobie poradzić po rozstaniu (po kilkunastoletnim związku) - wyciągnięcie wniosków i zastosowanie ich w "drugim" życiu

- Pierwsze dziecko i zmiana życia o 180 stopni

- Wychowanie malucha

- Poradnik (budowa domu - organizacja od a do z)

- finanse/przetargi/prowadzenie firmy - z autopcji

 

Ogólnie troszkę się rozdrobniłem, ale może akurat jakiś temat się spodoba (będzie na niego popyt) dajcie znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Havana napisał:

Mimo, że młody stażem na forum,

doświadczony życiem:)

Tematy z działów:

- Sport (koszykówka, piłka nożna) - wiedza ogromna - każdy narzucony temat:)

- Rozwód/unieważnienie kościelnego - taki konik:) z doświadczenia - sam ogarnąłem od a do z :)  - może być poradnik:)

- Jak sobie poradzić po rozstaniu (po kilkunastoletnim związku) - wyciągnięcie wniosków i zastosowanie ich w "drugim" życiu

- Pierwsze dziecko i zmiana życia o 180 stopni

- Wychowanie malucha

- Poradnik (budowa domu - organizacja od a do z)

- finanse/przetargi/prowadzenie firmy - z autopcji

 

Ogólnie troszkę się rozdrobniłem, ale może akurat jakiś temat się spodoba (będzie na niego popyt) dajcie znać:)

 

Ogólnie artykułami chcę promować ludzi którzy byli tu od dawna, ale jeśli masz dobre teksty to właściwie czemu nie? Ten rozwód kościelny byłby dobry i piłka nożna, ta budowa domu też byłaby niezła. Dałbyś radę w tydzień? I czego oczekujesz w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy tak:)

1. niczego nie chcę,

2. mozesz promować stałych bywalców, ja poczekam

3. jak będzie zapotrzebowanie na jakiś tekst daj znaka

czy dam radę w tydzień...zależy na jaki temat - ze sportu w mig, z poradnków potrzebowałbym konkretny temat, po ogólnie to zakres szeroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak kolega @Havana napisał, poradnik o unieważnieniu małżeństwa w KK byłby bardzo ciekawy i przydatny dla sporej ilości osób, które są wierzące (lub muszą mieć ślub kościelny by się innym pokazać albo rodzina by gadała) i chciałyby się ponownie hajtać.

Ciekawą opcją byłyby też poradniki DIY (do it yourself, zrób to sam), np "Jak bezpiecznie zakamuflować gazetkę, by samica nie nabrała podejrzeń" :D Dział Majsterkowanie może nie jest zbyt obszerny, ale pewnie są tu osoby "złote rączki" które mogłyby podzielić się swoją wiedzą, zwłaszcza, że młodzi teraz nie mają takiego zacięcia technicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu odwiedzam te stronę.  Bardzo zainteresowała mnie możliwość pisania artykułów do Waszego czasopisma. Myślę że w życiu dostałem baty na wielu frontach a mimo to coś też osiągnąłem.  Proszę o informację gdzie przesyłać wstępne treści artykułów i z kim bezpośrednio na ten temat rozmawiać.  Mój mail [email protected] 

Wszystkich serdecznie pozdrawiam

Wiktor

 

Zacznij od zapoznania się z regulaminem, przywitania w odpowiednim dziale i wstawienia awatara. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli to jest jeszcze aktualne. Mogę pisać o:

- udany start w życiu zawodowym, czym się kierować wybierając szkołę a później jak kierować swoją karierą

- pewność siebie, jak ją budować a czego lepiej unikać

- finanse, co robić żeby kasa nie uciekała przez palce i jak budować powoli i skutecznie napecznialy rachunek bankowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel87 Marek gdzieś o tym mówił/pisał ostatnio poruszając ten temat przy okazji ludzi z wykopu, że póki co to nie jest aktualne. Dokładniejszych informacji to już on sam musiałby udzielić ale myślę, że z czasem by chciał z tym ruszyć ;) To są jednak tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Proponuję serie artykułów na temat ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Mogą to być miasta czy ciekawe miejsca/atrakcje turystyczne. Taki kącik podróżnika. Wszyscy jeździmy po świecie i wydaje mi się atrakcyjnym podzielenie się interesującymi informacjami nt. odwiedzanych miejsc. Propozycje wypadów jednodniowych czy ciekawego spędzania czasu. Bardzo przydatnym były by także mini przewodniki po miastach. Ktoś chce wyskoczyć na weekend do Pragi, Warszawy. Pokażmy co ciekawego warto zobaczyć w danym mieście. Sam mieszkam w Krakowie i chętnie napiszę o moim mieście i co warto zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie się zatrzymać itd. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem tu od niedawna, ale od długiego czasu zajmuję się tematem męskości, a od paru miesięcy pisuję na blogu na tematy dotyczące wszystkiego, co z nią związane - o tym, czym jest, życiu, miejscu mężczyzny w dzisiejszym świecie, kontaktach z kobietami, etc. Wszystko w oparciu o filozofię, psychologię, biologię i kilka innych, przydatnych nauk. Jeśli potrzebowalibyście tekściarza, to myślę, że mogę się przydać.

Pisanie to mój konik (szczególnie beletrystyczne, ale robię też zlecenia copywriterskie), więc pasuję jak ulał ?

Podkleiłbym tu link do mojego bloga, żebyście mogli sprawdzić moje wypociny, ale nie jestem pewien, czy forum zezwala, więc niech mnie ktoś oświeci (ewentualnie dokleję w edycji).

Edytowane przez Maszkyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.