Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Stulejman Wspaniały

Wasza wizja jak ma wyglądać czasopismo

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nieznana, ale na pewno bardzo wysoka :> Póki co artów jest sporo, ale "wąskim gardłem" jest korekta tekstów i skład - i to od Oświeconego i Drizzta zależy teraz wszystko. Ja bym się nie śpieszył, nie pali się. Muszę jeszcze kilka wywiadów napisać i wysłać ludziom, ale to pestka.

Nazwiemy czasopismo "Egoista".

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rynek nie jest zadowolony z obecnej oferty na rynku czasopism dla mężczyzn:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wszystkie-pisma-meskie-na-minusie-w-maju-2016-esquire-o-51-proc-w-dol-raport

W ten sposób stworzyła się luka, którą wypełni ultranowoczesny i zarazem niezwykle treściwy samczy magazyn :)

Edytowane przez Endeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.07.2016 o 19:49, Assasyn napisał:

Trzeba wymyślec i wstawić coś lub kogoś  przyciągającego uwagę na okładke, w dodatku okrasić to krzykliwymi tematami, coś co uderzy i  zainteresuje odbiorcę :) Coś w emocjonalny punkt widzenia..;)

Prawie kazdy temat tutaj przyciaga uwage i zrobilby gownoburze w kioskach. Juz widze strajki w empiku! "Won z seksizmem"!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wspominałem w audycji, jest bardzo mała szansa na znaną twarz. Właśnie z tego powodu trochę poczekamy. Myślę też że zrobimy te czasopismo, ale tylko dla pewnych osób żeby zobaczyły że nie jesteśmy jakimiś szaleńcami. Wtedy umowa prawna, wywiad i buzia na okładkę.

Jak się to nie powiedzie, to na okładce będzie mój ziomek, strażak i mistrz sportów siłowych (tak czy siak będzie, tylko że mniejsze zdjęcie), a że Panie tracą przy nim kompletnie głowę, to tym lepiej dla czasopisma :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Silny napisał:

Tak jak wspominałem w audycji, jest bardzo mała szansa na znaną twarz.

Tu trzeba najlepiej znajomości. Jak skończymy to możesz wysłać materiał z jakąś dodatkową notką/zapytaniem po menedżerach osób, którymi byłbyś zainteresowany. Ale takie użycie wizerunku znanej osoby to podejrzewam, że trzeba liczyć w dziesiątkach tysięcy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta