Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzunio    11

...i uchyliła mu bramy do niebios rozkoszy, elfia królowa, której skóra tak zielona na jędrnych piersiach zdawała się mienić milionami świetlistych barw... oj, chyba nie to nie forum :D a tak na serio to

Siema

Trafiłem na audycje Marka na YT z grupy na FB poświęconej transerfingowi. Interesują mnie zagadnienia kontrowersyjne, parapsychologiczne, samorozwój i transformacja w lepszego samca. Poza tym uwielbiam fantastykę, grafikę komputerową, komiksy, rysunek, animację, jazdę na rowerze szosowym... czasem dla zabawy bawię się w Iron Maiden i szarpie struny gitary. Nie mam żony ani dzieci i chyba to się nie zmieni bo jakoś nie pasuje mi ten cały cyrk...i jakoś tego nie ogarniam haha ;] 

pozdrowienia dla Wielkiego Guru Mistrza tej sekty i dla wszystkich jego wyznaców. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rnext    3946

Czółko!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brzygot    247

@Aumakua mam tu jakiegoś osobnika który twierdzi że jest mistrzuniem. Mistrz tutaj może być tylko jeden. 

A tak wgl to cześć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GluX    2985

OHAJO!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mistrzunio    11
1 godzinę temu, Brzygot napisał:

@Aumakua mam tu jakiegoś osobnika który twierdzi że jest mistrzuniem. Mistrz tutaj może być tylko jeden. 

A tak wgl to cześć.

Zgadzam się, dlatego ja jestem mistrzunio, chociaż lepiej byłoby "miszczunio" :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Endeg    876

Salut!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Damian    554

Siemka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kape
      Siema wszystkim - Krzysiek, lat 26. 
    • Przez Mr. Pe
      Witam szanownych Forumowiczów!
    • Przez AMD
      Witam Serdecznie

Nigdy nie należałem do osób, które ciągnęło do aktywnego śledzenia i użytkowania jakiś forum, jednak to miejsce to coś zupełnie innego hehe

• Przez Tomber_Tone
      Czołem Samcy!
      Założyłem tu konto, bo chcę przekazać swoją historię z pewną dziewczyną która na szczęście miała najlepsze dla mnie zakończenie i nie zniszczyłem sobie życia jak wielu chłopów w Marka opowieściach i relacjach. 
      Mam 25 lat, jestem inżynierem branży energetycznej i wszystko ze mną ok
    • Przez Suchos
      Witam! Mam 18 lat i trafiłem na to forum z wiadomego kanału na YouTube. Pozdrawiam.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.