Skocz do zawartości

22 lipca cała Polska obchodzi Święto Kopulatek.


Tadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jak już wcześniej pisałem w innym temacie:

22 lipca, Narodowe Święto Odrodzenia Polski – najważniejsze polskie święto państwowe w okresie Polski Ludowej (rocznica manifestu PKWN), jednak nie wszystkim się to podobało i postanowiono tego dnia świętować zupełnie co innego i w zupełnie inny sposób :)

Jakiś czas temu podczas "zakrapianego" spotkania w dość dużym męskim gronie miałem okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na ten temat od sporo ode mnie starszych Panów (po 70-ce) w tym również od mojego ojca ,który jak się okazało był całkiem niezłym gogusiem w tamtych czasach :P Najbardziej spodobało mi się podsumowanie ich opowieści: W tym dniu pieprzyliśmy nie tylko Polskę Ludową.

Idea tego święta bardzo mi się spodobała i oczywiście zamierzam przyłączyć się to grona osób świętujących :)

Moim zdaniem Kopulatki mają tę przewagę np. nad Walentynkami ,że odbywają się letnią porą. Nie ma strachu ,że odmrozimy sobie dupę (albo inne delikatne części ciała) jeśli zachce nam się nagle "świętować" z kimś w plenerze.

 

ZACHĘCAM DO ŚWIĘTOWANIA !

 

Od czasu do czasu w necie też ktoś próbuje przywrócić temu "świętu" dawną świetność lub przypomnieć ,że coś takiego kiedyś było obchodzone.

Młodzi ludzie nie mają zielonego pojęcia co to są KOPULATKI i że rodzice co poniektórych (choć może bardziej już dziadkowie) byli bardzo rozrywkowi jak na tamte czasy :D

Cytat

Tradycja powraca ! Stare święto wraca do łask i staje się coraz popularniejsze . Zapoczątkowane około 2000 lat temu , praktykowane w starożytnym Rzymie , zapomniane w czasach średniowiecza , teraz przeżywa swoje odrodzenie.
Kopulatki można obchodzić wszędzie i z każdym wg własnego i cudzego uznania . Oficjalne prostytutki w tym dniu dają rabaty , a wszystkie Magdaleny dają za free !

 

Cytat

Dnia 22 lipca cała Polska obchodzi Święto Kopulatek!
Patronem tego Święta jest św. Maria Magdalena.
Nawołujemy cały Kraj do konsumowania zarówno związków jak i przelotnych znajomości.
Ma to na celu powrót do tradycji z I w. naszej ery oraz oddanie czci najprzyjemniejszej z przyjemnych czynności znanej ludzkości.

Zaproś znajomych, rodzinę i sąsiadów. Rozpowszechnijmy to ...

 

2ae18176895d75a5be2fc69337e55e75.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.