Skocz do zawartości

Skazani za gwałt na podstawie fałszywych zeznań.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeszcze bywałem w NY to wielu facetów przed pójściem na randkę z dziewczyną, prosiło o podpisanie specjalnego oświadczenia przygotowanego przez prawnika, w którym pani oświadczała, że idzie z własnej, nieprzymuszonej woli. Jak to pierwszy raz zobaczyłem, to parsknąłem śmiechem, ale kiedy psiapsiułka mojej kobiety zaczęła kręcić z dziennikarzem lokalnej TV to zmieniłem zdanie. Może się wydawać,że to podrzędny dziennikarzyna, ale tam to się równa dość przyzwoitym dochodom. Widziałem co się działo jak ja odstawił, śledzenie, zniszczenie samochodu, oplucie, fakt, że to była z pochodzenia Wenezuelka, a tam podobno to jest standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rysiek Judasz napisał:

Jak jeszcze bywałem w NY to wielu facetów przed pójściem na randkę z dziewczyną, prosiło o podpisanie specjalnego oświadczenia przygotowanego przez prawnika, w którym pani oświadczała, że idzie z własnej, nieprzymuszonej woli. Jak to pierwszy raz zobaczyłem, to parsknąłem śmiechem, ale kiedy psiapsiułka mojej kobiety zaczęła kręcić z dziennikarzem lokalnej TV to zmieniłem zdanie. Może się wydawać,że to podrzędny dziennikarzyna, ale tam to się równa dość przyzwoitym dochodom. Widziałem co się działo jak ja odstawił, śledzenie, zniszczenie samochodu, oplucie, fakt, że to była z pochodzenia Wenezuelka, a tam podobno to jest standard.

wtf?

czyżby NY stało się stolicą zachodniego kultu kobiet i feminizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co znaczy, ale temat powyżej pewnego poziomu $$$ był powszechny. Być może inna interpretacja prawa? Sam byłem zdziwiony tematem, ale wyobraź sobie teraz, że te wenezuelka w czasie np spotkania we dwoje zgłosiłaby gwałt. Nawet, gdyby temat się nie potwierdził, to koleś jest zawodowo zniszczony. Areszt, dochodzenie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

@Rysiek Judasz, przecież może powiedzieć, że podpisała oświadczenie z przymusu, a nie chciała. Co taki papier znaczy przed gównianym sądem? Jakoś słabo to widzę. Nagrywać przy okazji? Notariusz? Ja pierdolę. 

To ma chyba działać odstraszająco na próby szantażu itp

 

8 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Ja pierdolę. Kiedyś stwierdziłem że niedługo do kobiety trzeba będzie podchodzić z adwokatem. No i cóż, jesteśmy coraz bliżej.

No i prawidłowo, adwokat wyłoży prawne konsekwencje i niejednemu "białorycerzowi" zapali się ostrzegawcza lampka przed kopulacją bez zabezpieczenia lub związkiem bez intercyzy.

 

 

 

W USA chyba też w dobrym tonie jest na 1 randce pokazać badanie na HIV?

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, co wyrabiają współczesne kobiety i jak traktowani jesteśmy my - mężczyźni, wielu samców dochodzi do wniosku, że w dzisiejszych społeczeństwach jest jakiś spisek mający na celu zniszczenie nas, mężczyzn, tak abyśmy z biegiem lat nie mieli już żadnych praw. 

 

Nie da się ukryć, że od dawna nad kobietami "ktoś" rozpostarł parasol ochronny, dzięki czemu czują się one takie bezkarne.

 

Tak sobie pomyślałem, że być może prawda jest prostsza niż myślimy. Może być też tak, że współczesne zachodnie społeczeństwa z dominującą gospodarką rynkową, "podlizują się" kobietom, ponieważ to z kobiet mają większą korzyść. Wiele badań nie raz i nie dwa pokazywało, że to kobieta jest lepszym konsumentem niż mężczyzna. Kobiety wydają o wiele więcej kasy na "rynku", a przecież nie da się ukryć, że współcześnie kręcenie "lodów" w gospodarce jest jedynym prawdziwym bogiem dla większości ludzi, rządów a zwłaszcza korporacji. 

 

Zastanawiam się, czy ten parasol ochronny, który już od dawna jest rozciągnięty nad kobietami, nie jest po prostu ochroną nad kimś z kogo gospodarki rynkowe państw zachodnich mają po prostu większą korzyść. Państwa takie zrobią wszystko, aby ochronić tych, z kogo mają największą korzyść. Myślę, też że w państwach takiej UE, gdzie dominuje lewica, jest ona wybierana w dużym stopniu głosami kobiet, także w Polsce. Nie w 100 %, ale w dużym. Sam znam przypadki, gdy pytając się np. w 2000 roku koleżanki, dlaczego głosowała na Kwaśniewskiego, odpowiedziała, bo on jest przystojny i fajnie wygląda. I takie opinie wśród kobiet nie są odosobnione.

 

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że dopóki świat był w miarę poukładany, tak do I wojny światowej, bogiem był Bóg, a kobieta podlegała mężowi, był porządek. Jakoś dziwnym trafem od I wojny światowej, od początku przyznawania praw dla kobiet, zaczęła się rozwijać, powiększać gospodarka światowa i współczesna XXI-wieczna cywilizacja, której skutki widzimy do dziś.

 

Często gęsto przywołuje się temat Islamu. Ja wiem, że wielu z Was uważa, że wszystkie religie są złe, ale jeśli już mielibyśmy popatrzeć na jakaś religię, która powiedzmy służy do promowania jakiś wartości w społeczeństwach, by wszystko było zgodnie "z naturą", to wydaje mi się, że Islam jest ostatnią normalną religią na świecie.

 

Nie, nie jestem fanem Islamu, ale śmiać mi się chce, jak czytam czasami, że polscy narodowcy obronią Polskę przed Islamem. Ha ha jasne już to widzę, obronią, tak jak Marszałek Śmigły-Rydz we wrześniu :) 

 

Podejrzewam, że niejedna niunia dzielnego narodowca, którą on chce bronić przez panami z krajów Maghrebu, nawet by się sama nie broniła przed przystojnymi śniadymi panami.

 

Reasumując, bo trochę chaos wyszedł ... nie chodzi o żaden spisek mający zniszczyć nas mężczyzn. Po prostu współczesne państwa z dominacją gospodarki rynkowej mają dwie grupy niewolników, którzy na nie ryją - kobiety i mężczyzn.

 

Najwyraźniej ktoś "na górze" doszedł do wniosku, że większą wartość dla rozwoju państw i gospodarki mają kobiety i pan tej grupy, która przynosi mu największą korzyść zrobi wszystko, aby tej grupie dać jak najwięcej przywilejów. I to się nie zmieni ... niestety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jason Bourne napisał:

 "podlizują się" kobietom, ponieważ to z kobiet mają większą korzyść. Wiele badań nie raz i nie dwa pokazywało, że to kobieta jest lepszym konsumentem niż mężczyzna.

 

 

przypadki, gdy pytając się np. w 2000 roku koleżanki, dlaczego głosowała na Kwaśniewskiego, odpowiedziała, bo on jest przystojny i fajnie wygląda. I takie opinie wśród kobiet nie są odosobnione.

 

 

 

 

Ktoś gdzieś kiedyś "obliczy", że z punktu widzenia przekazania genów kobieta jest około 8 razy więcej warta dla natury niż mężczyzna. Co do Kwacha to osobiście widziałem dobrych kilka lat temu wywiad uliczny, gdzie kobieta identycznie argumentowała, dlaczego głosowała na Kwacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nawet chodząc po mieście, po sklepach, po galeriach, widać kogo jest najwięcej i kto najwięcej kupuje ...

 

Cytat mojej siostry: obojętnie, ile miałabym co miesiąc kasy, wszystko bym wydała (37 lat, facet, dwójka dzieci)

 

Cytat matki jednego z moich uczniów: ja swoje pieniądze to najchętniej wszystkie bym schowała, a męża wszystko wydała, obojętnie ile by nie przyniósł ...

 

I takie odpowiedzi jak widzę na co dzień, to standard, nie wyjątek ...

 

Wiadomo, że najwięcej kasy idzie na pierdoły ... Kto kupuje raz na jakiś czas konkretnie przydatne "rzeczy", a kto wiecznie jakieś mało przydatne pierdoły ?

 

Słynne kobiece motto: "Zakupy lekarstwem na smutki".

 

Myślę też, że generalnie mężczyźni (mężczyźni, a nie 40-letni chłopcy podnoszący sobie samoocenę nowym autem itp), mają tendencję raczej do oszczędzania, a kobiety do wydawania ..

 

Zakupy-lekarstwem-na-smutki.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest według mnie prawo, które osobę składająca fałszywe doniesienie/ zeznania traktuje adekwatnie do szkód wyrządzonych przez jej kłamstwo.

 

Gość przesiedział 7 lat w więzieniu o ciężkim rygorze, 7 lat bezwzględnego więzienia dla osoby, która wymyśliła przestępstwo i dla świadków składających fałszywe zeznania. Zero możliwości złagodzenia kary.

 

Do tego bardzo wysokie odszkodowanie z majątku tych ludzi, za każdy dzień niesłusznie spędzony w więzieniu + odszkodowanie za szkody psychiczne i fizyczne + odszkodowanie za zniszczoną reputacje + odszkodowanie dla członków rodziny skazanego jeśli ich standard życia ucierpiał w wyniku jego skazania.

 

Nawet gdy to oznacza iż loszki kłamczuszki stracą cały majątek (łącznie z majątkiem mężów - 1/2 wspólnota majątkowa , a dzieci wylądują w sierocińcu). Zwyczajne zero tolerancji dla czegoś takiego.

 

Jeśli majątku im nie starczy na wypłatę odszkodowań, resztę powinien wypłacać skarb państwa, wszak aparat państwowy brał udział w wydaniu niesprawiedliwego wyroku.

 

Gwarantuję że kilka głośnych spraw i nie było by fałszywych oskarżeń o gwałt i/ lub napastowanie.

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jason Bourne napisał:

Wiesz, nawet chodząc po mieście, po sklepach, po galeriach, widać kogo jest najwięcej i kto najwięcej kupuje ...

 

Cytat mojej siostry: obojętnie, ile miałabym co miesiąc kasy, wszystko bym wydała (37 lat, facet, dwójka dzieci)

 

Cytat matki jednego z moich uczniów: ja swoje pieniądze to najchętniej wszystkie bym schowała, a męża wszystko wydała, obojętnie ile by nie przyniósł ...

 

Wiadomo, że najwięcej kasy idzie na pierdoły ... Kto kupuje raz na jakiś czas konkretnie przydatne "rzeczy", a kto wiecznie jakieś mało przydatne pierdoły ?

 

Słynne kobiece motto: "Zakupy lekarstwem na smutki".

 

Myślę też, że generalnie mężczyźni (mężczyźni, a nie 40-letni chłopcy podnoszący sobie samoocenę nowym autem itp), mają tendencję raczej do oszczędzania, a kobiety do wydawania ..

Zgadzam się w 100% :) @Jason Bourne trzeba jednak zwrócić uwagę na faktyczne wydatki (podejrzewam, że zasugerowałeś po prostu pewien trend). Nie znam dokładnie statystyk, ale tutaj podpowiem jedną rzecz. Kobiety oczywiście chodzą po sklepach, po galeriach, ale zobacz na ich koszyki. One po prostu chodzą, ale zakupy rzadko z tego wynikają. Znam takie, a raczej znałem kobiety, które chodziły cały dzień po galeriach handlowych, a ostatecznie kupiły bilet na autobus tylko. Po prostu taki sposób spędzania wolnego czasu, który przyczynia się do degradacji personelu i do niepotrzebnych strat na obsłudze klienta. Oczywiście nie neguję podejścia twojego, bo jest według mnie prawidłowe. Podejrzewam, że i tak po podsumowaniu to mężczyźni więcej wydają. Ja, np. na sobie nie oszczędzam. Kupuję, np. dobre buty zawsze i chodzę przez kilka sezonów. Większość zakupów robię przez internet, bo galeria to strata czasu, a ja czas doceniam najbardziej :D Nie liczę w sklepie pieniędzy, ale właśnie czas i użyteczność. Przydałoby się zebrać jakieś dane, żeby potwierdzić skalę wydatków. Stawiam w każdym razie, że mężczyźni wydają więcej średnio we wszystkich branżach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

 

Temat z odszkodowaniem to ciężka sprawa. Znam temat od strony alimentów, gdzie facet przez 2 lata płacił na nie swoje dziecko, po tym czasie biologiczny uznał je jako swoje, w związku z czym ten co płacił przez dwa lata wystąpił z powództwem o zwrot tych pieniędzy i tu...sąd zdecydował, że nie ma takiej konieczności, bo przez dwa lata on wierzył, że finansuje swoje dziecko i...czerpał korzyści z obcowania z nim. :D:D

 

Co do zakupów, to w Stanach zrobili badania i w czasie szału zakupowego u kobiet poziom oksytocyny jest wyższy niż w czasie orgazmu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA kobiety będące w trwałych związkach (nie tylko małżeńskich) odpowiadają za  85% zbędnych wydatków.

 

Mężczyźni, którzy nigdy ne mieli żony mają prawie 3x takie oszczędności na starość i wyższą emeryturę niż ci co żonę mieli.

 

Dzieci uszczuplają majątek mężczyzny również, ale w znacznie mniejszym stopniu niż żona.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywe oskarżenia przez kobiety mogą nie być wcale rzadkie i  dotyczy to także Polski. Kilkanaście lat temu trafiłem na dołek po tym, jak uszkodziłem gościa, który zaatakował mnie siedzącego w samochodzie, przebywając tam jeden dzień dokoptowali mi do celi gościa, którego calineczka oskarżyła o gwałt, gość opowiadał, że "pompował' lale całą noc i o jakimkolwiek gwałcie nie może być mowy i prawdopodobnie tak było, bo laleczka nazajutrz odwołala zeznania i gość  wyszedł.

 

Kobietom dano dużo praw, ale zapomniano o odpowiedzialności,  w szczególności za słowa-zeznania.

 

Inny przykład: kobieta zeznaje, że mąż rzucił się na nią z nożem i namawia do potwierdzenia tego przez innych, dowodem m.in. miała być obdukcja po zranieniu tymże narzędziem...tylko prawda była taka, że to ona szła na faceta z nożem i ten się czymś zasłonił a suka sama się pokroiła, gdy się to wydało, to nie miała żadnych konsekwencji za składanie fałszywych zeznań, więc  kolejne uczą się, że mogą bez konsekwencji paplać co tylko jest dla nich korzystne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, USA i inne( Zachodnie generalnie) nie maja praktycznie zerowe prawa, do tego doprowadzilo lewactwo i pochodne...

Kobieta mo ze sobie ubzdurac ze facet ją gwalci, powiadamia psy, Ci wpadaja i bez niczego, na podstawie jednego telefonu kują gościa...Czesto jego zeznania są wykorzystywane przeciw jemu...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Romek napisał:

Fałszywe oskarżenia przez kobiety mogą nie być wcale rzadkie i  dotyczy to także Polski. Kilkanaście lat temu trafiłem na dołek po tym, jak uszkodziłem gościa, który zaatakował mnie siedzącego w samochodzie, przebywając tam jeden dzień dokoptowali mi do celi gościa, którego calineczka oskarżyła o gwałt, gość opowiadał, że "pompował' lale całą noc i o jakimkolwiek gwałcie nie może być mowy i prawdopodobnie tak było, bo laleczka nazajutrz odwołala zeznania i gość  wyszedł.                                      

Jednym z ulubionych zagrań rozwodzących się pań w Polsce jest fałszywe oskarżanie byłych mężów o przemoc. To bardzo częste zjawisko. W polskim systemie prawnym składanie fałszywych zeznań ( w sprawach cywilnych ) niczym praktycznie nie grozi. A jak wygląda ustalanie alimentów? Te sławetne "możliwości zarobkowe" mężczyzny. Najbardziej zabawne, że przed tym szambem bardzo łatwo się obronić, tj. nie żenić się , a jeżeli już to tylko i wyłącznie z intercyzą.

5 godzin temu, Rysiek Judasz napisał:

Jak jeszcze bywałem w NY to wielu facetów przed pójściem na randkę z dziewczyną, prosiło o podpisanie specjalnego oświadczenia przygotowanego przez prawnika, w którym pani oświadczała, że idzie z własnej, nieprzymuszonej woli.

 

To mi się podoba. Świadczy to o wysokiej świadomości prawnej tamtejszego społeczeństwa. Faceci tam po prostu umieją dbać o swoje interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.