Skocz do zawartości

Bracia zostawiła mnie


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Uzależniłeś własne szczęście od niej (od twojej dziewczyny), więc gdy jego źródło zanikło (twoja dziewczyna odeszła), zanikło także i szczęście. Szczęście jest w tobie i należy go szukać tylko w sobie i od siebie je uzależnić. Należy pokochać samego siebie i podnieść swoją samoocenę. Nikt ci nie da szczęścia, tylko ty sam je sobie możesz dać.

 

Możesz sobie np to przeczytać, to nie jest aż takie długie.

Edytowane przez Spira
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tarnawa napisał:

Chłopaki

 

Potrzebuje wsparcia dziewczyna mnie zostawiła .

Napisałem jej fuck off a później nie chciałem jechać z nią kopulować co zrobić żeby ją odzyskać

jest mi naprawdę ciężko

ja kocham siebie ale ona taka piękna jest i zegarek mi kupila

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kup kwiaty i czekoladki.

2 Ukorz się i przeproś (nawet jak nie zawiniłeś).

3 Licz się z jej uczuciami.

4 Daj jej milion dolarów i przytul.

5 Przepisz na nią auto i dom.

6 Jeśli mimo tego nic nie uzyskasz, zostaw jej wszystko i odejdź z godnością.

7 No i mimo odejścia bądź w rezerwie na każde zawołanie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mosze Red napisał:

1 Kup kwiaty i czekoladki.

2 Ukorz się i przeproś (nawet jak nie zawiniłeś).

3 Licz się z jej uczuciami.

4 Daj jej milion dolarów i przytul.

5 Przepisz na nią auto i dom.

6 Jeśli mimo tego nic nie uzyskasz, zostaw jej wszystko i odejdź z godnością.

7 No i mimo odejścia bądź w rezerwie na każde zawołanie.

myslisz że to pomoże jakie ona ma piękne włosy musze ja odzyskać

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarnawa

To powinieneś wrzucić do działu o żartach, a nie tutaj :)

A tak to jeszcze ktoś przeczyta i weźmie sobie rady reda do serca :D

 

No dobra, ale na poważnie, to rozumiem Twoje cierpienie, radziłbym wykupić miejsce na bilboardzie pod Jej oknem, napisać piękny wiersz, wynająć grajków, zespół pieśni i tańca i oczywiście miliony płatków róż (nie muszę dodawać, że czerwonych, bo symbolizują piękną cudowną miłość jaką Ją obdarzasz).

A jak to nie pomoże, to porozmawiaj z Jej przyjaciółkami jak bardzo za Nią tęsknisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barhar napisał:

@Tarnawa

To powinieneś wrzucić do działu o żartach, a nie tutaj :)

A tak to jeszcze ktoś przeczyta i weźmie sobie rady reda do serca :D

 

No dobra, ale na poważnie, to rozumiem Twoje cierpienie, radziłbym wykupić miejsce na bilboardzie pod Jej oknem, napisać piękny wiersz, wynająć grajków, zespół pieśni i tańca i oczywiście miliony płatków róż (nie muszę dodawać, że czerwonych, bo symbolizują piękną cudowną miłość jaką Ją obdarzasz).

A jak to nie pomoże, to porozmawiaj z Jej przyjaciółkami jak bardzo za Nią tęsknisz :D

co ty pierdolisz pokazywałem ci sms ja cierpie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordimer napisał:

"sesemes" oddaj zegarek już był ? ;)

 

może kultywuj tradycję rycerską - idź do baru najeb się, a potem wydzwaniaj i proś żeby wróciła ? 

1 minutę temu, Mordimer napisał:

"sesemes" oddaj zegarek już był ? ;)

 

może kultywuj tradycję rycerską - idź do baru najeb się, a potem wydzwaniaj i proś żeby wróciła ? 

Już pije pod żabką 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarnawa

Widziałem jak bardzo :P

 

W ostateczności możesz wynająć płaczki, usiąść razem z Nimi pod Jej drzwiami, weź wszystkie chusteczki zużyte, bo na pewno masz ich całą masę tak by widziała jak cierpisz. Weź Ją na litość, to najlepszy sposób. Wtedy na pewno wróci i Cię pokocha z potrojoną siłą, bo nasze najwspanialsze kobiety są tak bardzo czułe na nasze łzy. Zrobi się Jej głupio, że tak Cię zraniła i zobaczysz jak bardzo znów Cię pokocha. Tylko weź ze 3-4 płaczące babcie ze sobą, bo jak będziesz sam to nie wywołasz takiego efektu i może tylko podwójnie będzie Cię kochać.

Masz chociaż jakiś pukiel Jej włosów do wąchania ? To pomaga czasem na chwilę przestać tęsknić jak zamkniesz oczy i wyobrazisz sobie, że leży koło Ciebie. Najlepiej przed zaśnięciem, by nie otwierać już oczu i się nie rozczarować, bo może jeszcze bardziej boleć.

No i oczywiście przeproś, powiedz, że nie masz już kolegów i tylko ONA się dla Ciebie liczy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie @Tarnawa, odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie. Czy ją kochasz, tak naprawdę, szczerą, głęboką miłością? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, wtedy MUSISZ walczyć. Musisz oddać jej całego siebie. Zobaczysz, jak powalczysz o kobietę i zrobisz, co chce to do ciebie wróci. Miłość przecież zawsze wygrywa. 

 

A tak na serio. Dobrze, że zegar fajny został na pamiątkę :)

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskasz ją!
Żeby nie chodzić na głodniaka, to kup kebaba ze zmielonego psa razem z budą, a potem w końcu odegraj się na automatach.

Za zarobiony hajs kup najtańszą czekoladę i pół litra. Pół litra wypij dla kurażu - dla wzmocnienia efektu najlepiej na klatce schodowej swojej księżniczki. Potem wiadomo, wbijasz jak król, zarzucasz czekoladkę i loszka Twoja.

Mam nadzieję że pomogłem.
 

I pamiętaj jak upadniesz - dyktę przez chlebek przesączaj, żeby kolorek straciła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem wydajesz własne pieniądze na piwo? Chcesz by wróciła, to zbieraj na jakiś pierścionek wysokiej jakości. Nie zapomnij, żeby w pudełeczku był paragon na kwotę nie mniejszą niż kilka tysięcy, żeby nie pomyślała, że jej nie kochasz jak dajesz jakieś badziewne prezenty. Myślałeś, że miłość jest darmowa i nie musisz się starać. Zbieraj, zbieraj i nie myśl o sobie egoisto. Nawet nie wiesz jak ona cierpi, jeśli jej nic nie kupujesz. Nie czuje się kochana. Wstyd mi za ciebie, że nie zapewniasz korzyści kobiecie, wstyd. Aż żal, że nie podała cię do sądu za gwałt na psychice jaki jej urządzasz odmawiając kopulowania. Jej kobiecość cierpi i powinieneś za to dostać karę, byś się nauczył jak kochać kobiety i jak się wykonuje obowiązki wobec delikatnej istoty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.