Skocz do zawartości

Bracia zostawiła mnie


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dowiedziała się, że chlejesz wódę na zlotach z jakimiś stulejarzami, którzy się boją kobiet i żadna ich nie chciała - i dlatego odeszła.

 

Bardzo mądra kobieta, zasługuje na prawdziwe szczęście u boku dojrzałego mężczyzny. Kup jej najdroższe kwiaty w podzięce, że okazała łaskę by być z Tobą, a następnie padnij na kolana przed nią na środku miasta. Może jeszcze nie wszystko stracone. O prawdziwą miłość trzeba walczyć do samego końca!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barhar napisał:

.

Masz chociaż jakiś pukiel Jej włosów do wąchania ? To pomaga czasem na chwilę przestać tęsknić jak zamkniesz oczy i wyobrazisz sobie, że leży koło Ciebie.

Pukiel włosów z głowy (!?). Lepsze byłyby włosy z winogronami.  Zużyta podpaska, albo Jej majty z kleksem byłyby bardziej na miejscu jako fetysz do wąchania.:D

 

A tak na poważnie @Tarnawa życzę Ci, aby wszystkie twoje lachony w pewnej perspektywie czasowej z Tobą zrywały, i każda na widok pierścionka zaręczynowego w Twoich łapkach żegnała Ciebie staropolskim spier...aj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie niezwykle korzystną ofertę. Mam na zbyciu ORYGINALNE OPAKOWANIE PO PIERŚCIONKU RAZEM ZA PRAGONEM!!!

Chuj, że na rachunku stoi 118 z wysyłką. Kilka zer to dla mnie żaden problem, będziesz miał pierścioneczek i za kilkadziesiąt koła.

Ha!

Do środka bachniesz jakiś szmelc i też będzie gut.

 

Łone na biżuterii się kurde nie znają ni huhu, wystarczy ten pragon :)

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tarnawa napisał:

ide pod biedre tam sa vipki one tanie sa a ja musze teraz oszczedzac

Aleś ty płytki, gdybyś ją na prawde fofał to byś sie ubezpieczył na jakieś 3 banki....

A pózniej...   No i chuj kamień i sznura zwój

zako%C5%84czenie-pumice-kamie%C5%84-na-s:D

 

Ale bedzie Cie lofciać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.