Skocz do zawartości

Wiedza bardziej i mniej tajemna - bank eBook'ów


Archi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia :) 

 

Do moderatorów:  Od razu chciałbym przeprosić, jeżeli to zły dział - nie widziałem bardziej odpowiedniego. Jeżeli jest lepszy, proszę o przeniesienie tematu. 

 

 

Nie dawno trafiłem (za pomocą kolegi) na całkiem spory zbiór książek na tematy samorozwojowe oraz ezoteryczne. 

Zdecydowana większość, jeżeli nie wszystkie (nie sprawdzałem każdej) nadaje się na czytnik eBook'ów. 

 

Dzielę się zbiorem z wami, może ktoś skorzysta. Zwłaszcza, że właściciel biblioteki udostępnia je za darmo. 

 

http://www.gromek.waw.pl/ebooks/

 

Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy :) 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie książki OSHO z kolekcji przeczytałem. Uważam, że autor bardzo dobry. Na początek polecam Apteka dla duszy - Osho. Nikodem Marszałek - Odrodzenie Feniksa rewelacja. Słuchałem kiedyś audiobooka i to przez wiele miesięcy. Bardzo dobrego kopa daje. Świetna lektura. Jest również Moc podświadomości i Kybalion (mózg rozjebany po Kybalionie, jedna z lepszych lektur o filozofii hermetycznej, jak nie najlepsza). Kybalion i studium filozofii hermetycznej polecam każdemu. Można zmienić postrzeganie rzeczywistości i to bardzo szybko. Eckhart Tolle, wszystko przeczytałem z katalogu. Bardzo dobre rzeczy. De Mello również - obowiązkowa lektura, wyciszająca. Wiele ciekawych przemyśleń. Autora Deepak Chopra od siebie rekomenduję również. Dużo ciekawostek. Collins Andy o mowie ciała - jedne z najlepszych lektur w tej tematyce, kompleksowe podejście. Do tej pory sobie czytam od czasu do czasu.  Ciemna strona chrześcijaństwa też niezła, ale specyficzna lektura. Można dostać lekkiego zajoba- Hellen Elerbe. 

 

Wskazane pozycje wyżej możecie spokojnie czytać. Dużo świetnej wiedzy. Kybaliona mam przeczytanego może z 20 razy. Odrodzenie Feniksa 30-40 razy czytałem i słuchałem na przestrzeni lat. 

 

Dzięki za listę, naprawdę dobra i widzę kilka ciekawych pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mordechaj B'rzyt-wa said:

Jesteś na forum od 2 miesięcy i nie znalazłeś działów o książkach?

Nie znalazłem, bo szukałem działu 'książki'. Dopiero teraz zauważyłem, że odpowiedni dział nosi nazwę 'męskie lektury'.  Nie zrobiłem tego celowo. 

Przepraszam i proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Mordechaj B'rzyt-wa said:

Skoro trafiłeś na pierwszy, to dlaczego nie piszesz o drugim (który na stronie głównej jest zaraz pod spodem) w którym Twój wątek już się znajduje, bo go do niego przeniosłem?

Popełniłem błąd, przeprosiłem. Dostałem ostrzeżenie - przyjąłem do wiadomości i będę bardziej uważny w przyszłości. 

Przepraszam, ale nie rozumiem o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

POSZUKUJĘ:

 

Biblia skuteczności Tymochowicza w pdf lub doc.

 

Zanim zamówię w ulubionej księgarni (bo nic nie przebije obcowania z prawdziwą książką i zapachu papieru) chcę upewnić się, że

ma to sens. Tym bardziej że opinie w necie są skrajnie podzielone.

 

Wiadomość proszę słać na priv.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.