Skocz do zawartości

Rytualne morderstwa w Watykanie w czasie trwania ŚDM


Waflo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno w niewyjaśnionych okolicznościach zginął Max Spiers, gość który opowiadał o historii rytualnych mordów na dzieciach w Watykanie.

I zaczęła sie jazda z teoriami spiskowymi odnośnie jego śmierci oraz tych mordów, oraz tego co będzie się działo podczas trwania tzw. światowych dni młodzieży.

Ma to być niejako rebalans pozytywnej energii w stosunku do tej złej, którą się planuje.

wszystko jest na www.porozmawiajmy.pl

Oraz dużo informacji o tych sprawach.

 

kilka fragmentów komentarza z porozmawiajmy.pl

 

Składanie ofiar z dzieci jest starsze od Katolicyzmu (np kult baala), a w Katolicyzmie praktykowane pewnie od 4 wieku. Również z tego powodu w Hiszpanii powstał tak silny ruch antyklerykalny co między innymi doprowadziło do wojny domowej za generała Franco. Odkopano tunele łączące klasztory kontemplacyjne męskie i żeńskie i w podziemnych kryptach odkryto szczątki sprofanowanych sakralnie ofiar z dzieci w setkach, czasem tysiącach. Istnieją takie starożytne i nowożytne masowe groby w GB oraz Irlandii.
Zadajcie się sobie trud i prześledźcie linki po wprowadzeniu haseł:
„watykan pedofilia ofiary z dzieci” i podobnie dla Windsor, Scotland Yard, CIA” oraz „wyrok na papieża Franciszka” – osobiście uczestniczył i nadal uczestniczy w tych rytuałach. Sprawdźcie też „wyrok na Benedykta”.

 

Do rzeczy. Watykan, Windsor, Waszyngton DC, Jerozolima, Częstochowa, Hollywood, Bohemian Grove to niektóre z wielu miejsc, gdzie rytualnie morduje się dzieci. Możesz udawać, że tego nie wiesz i kreować w swoim umyśle świat bez wiedzy o tym FAKCIE. W Twoim umyśle wyprojektujesz ILUZJĘ świata BEZ ŚMIERCI TYCH DZIECI.
ALE ONE SĄ MORDOWANE od wieków.

 

i wiele innych historii.

 

http://porozmawiajmy.tv/przekaz-swiatla-19-lipca-2300/

 

tu długi i ciekawy komentarz

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wprawdzie teorie spiskowe, ale wklejałem gdzieś o Jimmy Saville o którym pisał Icke - i jak po jego śmierci ukazała się skala pedofilii, nekrofilii i innych zboczeń, a facet był wiele dekad bliskim przyjacielem rodziny królewskiej, o którą przecież wywiad brytyjski bardzo mocno dba. Czyli wiedzieli. Co do kleru, skala pedofilii jest porażająca, bardzo możliwe są ofiary z dzieci.

 

Gdzieś czytałem o liczbie zaginięć dzieci, to są straszne ponoć ilości.

 

Żyjemy w miejscu, które tak słodkie wcale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek (sorry) z du..py ...

Nie, no chyba przesada i to gruba ... czy któryś z moderatorów może zmodyfikować tytuł wątku ? Nie dość, że podpadający to się ma do treści posta jak pięść do nosa ...

Ja zakładam, że pielgrzymi to się będą intensywnie rozmnażać, a nie mordować ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Waflo napisał:

„watykan pedofilia ofiary z dzieci”

angole w któryms tam wieku wyjebali zydów od siebie bo ci w swoje swieto jakies tam mordowali dzieci.ryciny czy tam płaskorzeżby dalej sa w jakiejs angielskiej katedrze.

co do pedofili w kosciele--->norma.wkońcu religia oparta na judaiżmie w której już 13 mozna ruchac
dziwki dla klechów--->norma.ci co wozili to wiedza ci co widzieli to widzieli.ci co gadali to słyszeli
pół rzadu angielskiego to jebani pedofile%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu pisałem o Malachi Martinie- a tematyka pedofilii satanistycznej w Watykanie jest tam poruszana.

Chiesa viva też donosiła bodajże o zboczonych praktykach hierarchów, członków rodzin królewskich.

Oczywiście utożsamianie działań piątej kolumny kościelnej z katolicyzmem jako takim jest idiotyczne, wystarczy sięgnąć po ww. autora-za kulisami miała miejsce walka dobra ze złem, ale żeby to ogarnąć trzeba czytać, a nie bazować na samych zdarzeniach-rzeczywistych czy nie-bez kontekstu. Bo można wysnuć wniosek, że jest to nieodłączny element religii katolickiej itd.

 

Co do praktyk w katolicyzmie-zwrot sugeruje, że elementem rytuałów katolickich były te rzeczy, tymczasem chyba było-jeśli było-tak, że były to działania osób podszywających się pod np. księży-czyli osób pełniących jedynie obowiązki ludzi Kościoła, wilków w owczej skórze-cechy wilków nie są chyba wyczerpującym ani miarodajnym opisem owczarni jako takiej?

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GurneyHalleck, w takim razie musisz pogłębić wiedzę. Dla mnie wątek "z dupy wzięty", to był ten dotyczący zaproszenia na ślub (czy co to tam było) mężczyzny bez osoby towarzyszącej. Nie pamiętam, czyj to był problem i nie moim zamiarem jest ubliżanie temu użytkownikowi z tego powodu. Niejaki Alex Collier też się o tym wypowiadał. Mówił nawet, że w bazach podziemnych w USA są przeprowadzane potworne eksperymenty na dzieciach. Podobno stoi za tym siła nie z tego świata!

 

Tutaj jest ciekawy filmik:

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Oświecony napisał:

Tutaj jest ciekawy filmik:

 

Oświecony powinienem cię nazwać słowem na R.

 

Reptilianie muszą też coś jeść, czy ja na ciebie naskakuję bo jesz "stejka' z krowy?

 

Trochę zrozumienia dla potrzeb mniejszości :lol:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, @Mosze Red! @Mordechaj B'rzyt-wa urodził się w Hajfie. Żyje już 2000 lat "z groszami". Co mu daje taką siłę? Skąd czerpie taką energię? Ty nie napisałeś, gdzie i kiedy się urodziłeś! Myślę, że wy i wasze wężowe nasienie też mac(z)acie [od macy] w tym palce! :-)

 

A tak na poważnie...

 

Wiesz, Red... Nie wiem, czy za tym stoją Reptilianie. Kilka lat temu, gdy głęboko siedziałem w tematach NWO itp., to pamiętam, że nie tylko David Icke czy Alex Collier wypowiadali się na temat Reptilian i zaginionych, rytualnie mordowanych dzieci. Inni, dla przykładu, to: Peggy Kane, Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Fritz Springmeier, Bill Schnoebelen, Phil Schneider itd. Już raz chyba o nich pisałem w temacie Marka o pedofilii o rodzinie królewskiej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Oświecony napisał:

Cholera, @Mosze Red! @Mordechaj B'rzyt-wa urodził się w Hajfie. Żyje już 2000 lat "z groszami". Co mu daje taką siłę? Skąd czerpie taką energię? Ty nie napisałeś, gdzie i kiedy się urodziłeś! Myślę, że wy i wasze wężowe nasienie też mac(z)acie [od macy] w tym palce! :-)

 

Goj nas zdemaskował, ban ban ban ban.

 

A tak na poważnie, ludzie są bardzo gwałtownym gatunkiem, do tego 5% populacji to psychopaci i socjopaci. Naprawdę nie trzeba sił wyższych czy kosmicznych żeby "usprawiedliwiać" nasze chore działania. Taki nasz gatunek jest.

 

6 minut temu, Oświecony napisał:

Peggy Kane, Jordan Maxwell, Michael Tsarion, Fritz Springmeier, Bill Schnoebelen, Phil Schneider itd. Już raz chyba o nich pisałem w temacie Marka o pedofilii o rodzinie królewskiej.

 

Po co się idzie po władzę/ albo jakie korzyści ma się z dziedziczonej wladzy?

 

1 żeby realizować swoje wielkie namiętności, nawet jak są okrutne i nieakceptowalne przez ogół społeczeństwa

2 żeby przy ich realizowaniu móc zachować anonimowość lub zrzucić winę na kogoś

3 jak szambo wybije, żeby ujść bezkarnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mosze Red napisał:

 

A tak na poważnie, ludzie są bardzo gwałtownym gatunkiem, do tego 5% populacji to psychopaci i socjopaci. Naprawdę nie trzeba sił wyższych czy kosmicznych żeby "usprawiedliwiać" nasze chore działąnia. Taki nasz gatunek jest.

 

 

Tak! I dużo z tych pięciu procent jest w potężnych rodach arystokratycznych. Za niektórymi z nich kryje się prawdopodobnie ta obca siła.

 

Polański musi coś o tym wiedzieć (jego film z Reptilianinem - "Rosemary's Baby" i sprawa z pedofilią).

 

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, na SDM będą masowo robić dzieci a potem je wyskrobywać w ekspresowym tempie.  W ostatni dzień odbędzie się masowy mord plemników czyli Wielkie Koniowalenie a młode dziewczęta będą pić denaturat i wpychać sobie w krocza wieszaki i mietły coby nigdy matkami nie zostać.

Wszyscy reptilianie będą się tarzać za śmiechu.

 

 

Czy was chłopcy już całkiem pojebało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Oświecony napisał:

@GurneyHalleck, w takim razie musisz pogłębić wiedzę. Dla mnie wątek "z dupy wzięty", to był ten dotyczący zaproszenia na ślub (czy co to tam było) mężczyzny bez osoby towarzyszącej. Nie pamiętam, czyj to był problem i nie moim zamiarem jest ubliżanie temu użytkownikowi z tego powodu. Niejaki Alex Collier też się o tym wypowiadał. Mówił nawet, że w bazach podziemnych w USA są przeprowadzane potworne eksperymenty na dzieciach. Podobno stoi za tym siła nie z tego świata!

 

A to do tytułu wątku ma się jak ? Bo tytuł wątku vs. zawartość to klasyczna manipulacja i to z gatunku tych obrzydliwych.

 

@Mosze Red - może jako mod rzucisz na to bagienko okiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GurneyHalleck napisał:

@Mosze Red - może jako mod rzucisz na to bagienko okiem ?

 

Zgłaszamy do moderacji, opcją zgłoś przy poście. Jeśli chcesz zgłosić cały temat, zrób to przy pierwszym poście w temacie. W zgłoszeniu opisz dokładnie swoje zarzuty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli będą jakieś rytualne mordy to głęboko ukryte przed oczyma niepowołanych ludzi, bo niektórzy chyba zrozumieli, że informacja mówi, że to będzie taka grupowa oficjalna rzeź :D Kiedyś też nie wierzono, że mogą istnieć obozy zagłady, że z ludzi można zrobić mydło, dzisiaj też by się wszyscy pukali w czoło, że to niemożliwe. Mogą być za tym ciemne siły a nie muszą... może ludzkie elity są tak pojebane, że sobie wymyślili taki kult sił ciemności. Są przecież nagrania alexa jonesa z bohemian grove... składnie pokłonów wielkiej sowie, jakieś rytuały :D jakby komuś powiedzieć, że takie rzeczy się dzieją i że biorą w tym udział bogaci i znani ludzie, politycy to by nas wzieli za czubków... hehe.. albo ten prezenter z brytyjskiej tv, pedofil.. ile dzieci zajebał a oficjalnie działał charytatywnie na rzecz dzieci, dobry ziomek krolowej, odebrał nawet jakies medale zasługi hahah od jana pawła 2. ...jak D. Icke o tym pisał to się wszyscy pukali w czoło.. a rodzinka Bushów to dopiero demony. Także...czy ta informacja jest aż tak niedorzeczna? biorąc pod uwagę na to co się wyprawia w tym świecie.... 

Edytowane przez Mistrzunio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GurneyHalleck, rzeczywiście tytuł wątku może być źle zrozumiany. Teraz się przyjrzałem. Wypadałoby go poprawić. Chodzi o to, że w tych dniach młodzież będzie się zabawiać w najlepsze, a w tym samym czasie będą miały miejsce okrutne, rytualne mordy dzieci (w innych częściach świata). Te dni są tylko odwróceniem uwagi. Do tego dochodzi jeszcze energia tłumu, którą prawdopodobnie niematerialne istoty się żywią, ale w ten temat się nie zagłębiałem.

 


@Mordechaj B'rzyt-wa, no tak! To jeszcze lepiej. :-)

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quizas Jeremi zmienił(a) tytuł na Rytualne morderstwa w Watykanie w czasie trwania ŚDM

Wspomniano tu Max'a Spiers'a. Z resztą bezpośrednio związane z tematem. 

Filmy - wywiady z Maxem. Jak macie możliwość, to ściągajcie na dysk zanim usuną z eteru :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.