Skocz do zawartości

Dusze niepochodzenia ludzkiego


nowhereman80

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga temat ezoteryczny! Jak podaje Andrzej Kluza na swojej stronie https://swiatducha.wordpress.com/about/istoty-innego-pochodzenia/

około 15% ludzi ma dusze niepochodzenia ludzkiego, są to głównie inkarnowane anioły (upadłe anioły, jak je nazywa Leszek Żądło), elfy, smoki i inne.

Wiem, temat brzmi nieprawdopodobnie, dla wielu wręcz „wariacko”, ale sam zostałem zdiagnozowany jako dusza niepochodzenia ludzkiego.

Nie wiem, jak to traktować, ale faktem jest, że od dziecka czułem nieprzystosowanie, choć myślałem, że wynika ono z natury samotnika. Poza tym chyba więcej niż 15% ludzi czuje nieprzystosowanie do ludzkiego matrixa, więc nie jest to nic nadzwyczajnego. A może nie lubię być samemu? Tylko taki jestem, bo po prostu źle się tutaj czuję.

Edytowane przez nowhereman80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tramal napisał:

Zainteresuje sie tym tematem poniewaz takze od dziecinstwa czulem ze "cos" jest ze mna nie tak i czulem jakbym byl czym wiecej niz czlowiekiem

Tu nie chodzi o bycie lepszym czy większym :) Czujesz po prostu, że jesteś inny, już od dziecka.

 

14 minut temu, TPakal1 napisał:

To chyba bardziej jest kwestia psychologii, rodzaju osobowości.

Możliwe, że to tylko inna osobowość.

 

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Jam jest Red przedwieczny żmij, strącony z nieboskłonu na początku czasu, bo onanizowałem się w niedzielę. :D

Sorki chłopaki, ale nie jestem w stanie tego tematu potraktować poważnie :P

Nie ma problemu, dlatego pisałem na początku: Uwaga temat ezoteryczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Jam jest Red przedwieczny żmij, strącony z nieboskłonu na początku czasu, bo onanizowałem się w niedzielę. :D

 

William-Blake-El-gran-drag-n-rojo-y-la-m

 

 

Sorki chłopaki, ale nie jestem w stanie tego tematu potraktować poważnie :P

 

 

Gdzie Ty tą dziewice znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W naszym świecie istnieją dobre i złe siły. Istnieje nieustanna walka między nimi. Dlatego uważam, że faktycznie część ludzi może w sobie mieć postać smoka, żmiji, krokodyla (zła strona) i anioła, elfa, archanioła (dobra strona). Do tego dochodzi yin i jang czyli kiedy jedna strona przyciąga drugą.

 

Wpiszcie sobie w obrazkach google Zuckerberg Mark (jaszczurka) i Elon Musk. Dla mnie to nie są ludzie.

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.