Skocz do zawartości

Powiększanie penisa naturalnymi metodami


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia zastanawiam sie czy jest możliwe powiększenie(przypakowanie) penisa naturalnymi metodami, np ściąganie pierścienia,
tutaj daję link do tego materiału http://www.msfera.pl/powiekszanie-penisa-dla-poczatkujacych.html
Jeżeli umieściłem temat w złym dziale to proszę moderację o przeniesienie go do właściwego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Powiększanie penisa naturalnymi metodami

Pewnie jakaś qrwa mu powiedziała, że ma małego. Mnie też tak kiedyś zrobiła, a mam sprzęt, więc jak ona tak, to ja - dawaj kochanie głębokie, ale do końca. Porzygała się prawie, a nic z tego. :D Jechać z bydłem w takich wypadkach, a nie myśleć jak sobie fiuta powiększyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczep sobie odważnik kilku-kilowy do fiuta, i pochodź 4x 30 minut dziennie, po miesiącu bedziesz miał tak wielkigo kutasa ze w nogawce bedziesz musiał go trzymać :) i ciesz się ze to koniec lata...:)

 

@Qsiorzjak mas z średnia krajową to wcale martwić sie nie musisz :) kobiecy orgazm jest w mózgu a nie w cipce :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qsiorz napisał:

Bracia zastanawiam sie czy jest możliwe powiększenie(przypakowanie) penisa naturalnymi metodami, np ściąganie pierścienia,
tutaj daję link do tego materiału http://www.msfera.pl/powiekszanie-penisa-dla-poczatkujacych.html
Jeżeli umieściłem temat w złym dziale to proszę moderację o przeniesienie go do właściwego

 

Takie pytania to powinieneś kolego zadać urologowi, i to dobremu specjaliście. Piszę to bez najmniejszej ironii. Jeśli ktoś ma jakieś problemy z hydrauliką, to natychmiast jazda do lekarza!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu powiększać penisa. Bardziej liczy się grubość od długości, ponieważ szczególnie unerwiony jest przedsionek pochwy, a nie dalsze części. Dodatkowo pochwa dostosowuje się kształtem do penisa stałego partnera, więc i grubość przestaje mieć znaczenie. Średnia krajowa jest więc aż nadto wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to średnia krajowa? 13 z milimetrami? Bo właśnie tyle wynosi średnia długość miecza na świecie.

 

penis+chart.jpg

 

 

another+one-1.jpg

 

Źródło: http://www.businessinsider.com/afp-penis-size-researchers-provide-the-long-and-short-of-it-2015-3?IR=T

 

Osobiście mogę się pochwalić, moja halabarda ma 18 cm długości :) Jest też drugie dno; już niejedna mówiła, że ją boli :( Ale każda to masochistka, pamiętajcie o tym :)

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Assasyn napisał:

kobiecy orgazm jest w mózgu a nie w cipce :)

 

Też racja. Ale znowu jak penisek jest bardzo, bardzo mały to kobieta może faktycznie niewiele poczuć, jest przyzwyczajona do większych :) Jednak to wyjątki.

 

Jak masz średnią wielkość i jakaś panna Ci wypomniała, że było słabo w łóżku przez rozmiar, to myślę, że ona ma problem, nie Ty. Nie przejmowałbym się na Twoim miejscu i nie kombinował.

 

Pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Drizzt napisał:

Jak masz średnią wielkość i jakaś panna Ci wypomniała, że było słabo w łóżku przez rozmiar, to myślę, że ona ma problem, nie Ty. Nie przejmowałbym się na Twoim miejscu i nie kombinował.

 

Amen.

 

Poza tym - a ona jest 90-60-90? Nóweczka, nieśmigana, bez tapetki tak samo jak po szpachli?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Waginator napisał:

Nie ma sensu powiększać penisa. Bardziej liczy się grubość od długości, ponieważ szczególnie unerwiony jest przedsionek pochwy, a nie dalsze części. Dodatkowo pochwa dostosowuje się kształtem do penisa stałego partnera, więc i grubość przestaje mieć znaczenie. Średnia krajowa jest więc aż nadto wystarczająca.

Ha. Więc jak panna zdradzi Cie z kimś kto ma dużo  mniejszego to nie poczuje. Jakaś  jest sprawiedliwość na tym świecie. ;) Sam duży rozmiar ma się nijak do podbojów.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy Panie przy winku omawiają wyposażenie swych mężów.

Pierwsza mówi:

- Mój to ma jak Ferrari. Ostra jazda od początku

Na to druga:

- Mój ma jak Mercedes. Solidnie, komfortowo, zawsze do końca.

Trzecia, z pewnym znużeniem:

- A mój to jak Polonez.

- ???

- Bez ssania nie pojedzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Don Juan napisał:

Moim zdaniem już lepsze jest pogrubienie niż wydłuzenie, z każda laską jaką rozmawiałem wolała grubszego , a nie dłuższego. A metody na zgrubienie penisa nie znam , może Wy znacie?

 

Lato jest więc może wystawić go na działanie komarów?:D

(tak dokładnie to komarzyc )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie co one gadają... Pierniczą głupoty a jak trochę ostrzej pociśniesz to ała, ała i boli... Słabe są  w te klocki....

Nie mam kompleksów, mieszczę się w górnej części tabeli.

Zauważyłem że więcej osiągniesz jak ją rozpalisz do czerwoności, zboczone teksty, że jej coś zaraz zrobisz bardzo ostrego itp itd.

O panny się nie martw, wypieść palcami, napleć jej do ucha że ją zaraz potraktujesz jak bardzo niegrzeczną dziewczynkę, że dostanie klapsa!

Nieważne jaki kto ma pędzel, ważne jak maluje.

A jak odczuwasz małą przyjemność z sexu to zrób sobie przerwę, no fap, no sex. Ewentualnie jedz lepiej, wysypiaj się.

I jeszcze jedno jak ona nie ma ochoty bo nie ten moment cyklu to odpuść, jak będzie miała chcicę to zgwałci nawet 5cm :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.