Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa forma podróżowania, raczej niedoceniana, ale chyba zaczyna przeżywać renesans. Sam nie byłem nigdy wielkim autostopowiczem, parę razy zdarzyło się jednak złapać stopa, ale długość trasy dupy nie urwała - jakieś 30 km, gdy było trzeba zwiać z kumplem z pracy, która okazała się jednym wielkim niewypałem (jako ratownicy), a pani ruszyła za nami w pościg :D).  Tyle tytułem wstępu - do rzeczy.

 

Wiosną przyszłego roku - dokładniej w połowie marca, bądź na początku kwietnia ruszam w podróż autostopową po Europie Zachodniej (docelowo do Portugalii) . Pochodzę z małej, ale malowniczej miejscowości Wągrowiec, położonej 55 km od Poznania. Podróż rozpoczynam ze stolicy Wielkopolski. Nie ma ścisłego limitu terminu, wszystko na luzie, bez spinki. Jeśli ktoś jest chętny na dołączenie do wyprawy serdecznie zapraszam.

 

Przy okazji - jak macie jakieś fajne wspomnienia związane z autostopem bądź ogólnie podróżami zachęcam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.