Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Myślę że to dobry temat żeby zapytać jak się umawiacie na spotkania z divami w sensie jaką gadkę sprzedać na początku, dla mnie to największy problem  później już by poszło z górki raz jak byłem to rozmowa w stylu :

- halo

-witam można się umówić na spotkanie ?

no i dalej ok lub  nie ok zależy

  a wy jak zaczynacie gadkę ?

( przepraszam że to może dla Was takie trywialne pytanie, dla mnie to mega ważne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qpa - ale jakie masz obawy? Mówisz krótko i na temat,bo im się zwykle bardzo spieszy....  To ona ma się sprzedać,  ty kupujesz. np dzińdybry, czy ogłoszenie aktualne, gdzie to jest, co oferujesz, zgoda lub niezgoda, do zobaczenia lub miłego dnia. Im bardziej będziesz "miły" czy naduprzejmy - to rozpozna laika sama, ale to nei twoja sprawa, albo cie przyjmuje albo nie, nei ta, następna.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 5/17/2017 at 11:40 AM, Rapke said:

 

Zaczeły być miłe bo wiedza jaki z Ciebie psychopata i sie po prostu boja. Za podnoszenie reki na kobiete powinna byc przymusowa amputacja tejze konczyny i nie wazne czy byl to impuls czy przemyslana akcja. 

kopa w dupe (przenośnego, od żyia t może dostać KAŻDY. Naprawdę KAŻDY. Dlaczego więc nie kobieta - jeśli sobie zasłuży to dostanie w morde. Czy wg. społeczeństwa kobiety są wykonane z pie*dolonej porcelany? Jak zacznie się na Ciebie rzucać to pogrozisz jej palcem patusie? Agresor jest agresorem, nieważne kim on jest. Stanowczo takich potępiam.

 

Powinno to pójść do działu hańby.

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.