Skocz do zawartości

Syndromy DDA i DDD w społeczeństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.07.2016 o 19:57, M.Dabrowski napisał:

Czytałem na forum, że mamy czasy w których większość ludzi jest obarczona syndromami DDA i DDD, dlatego tak wiele związków się rozpada, a ludzie nie potrafią budować trwałych więzi.

chuja da i dadada z syndromami.pracuje z bydłem.czasami sie zastanawiam jak wiekszosc dozywa swojego wieku i ze sie sami nie zajebali wykonujac codzienne czynnosci.przykładowo nie wyjebali sobie oka trzymajac w łapie łyzke%-)

CELOWO TU NIE UZYWAM SŁOWA LUDZIE BO BYDŁO TO BYDŁO

bydło jest jakie jest bo sa po prostu nie dojebani zyciowo PRZYKŁADOWY JEBANY EKSPERYMENT Z MYSZKAMI CO SIE SAME ZAJEBAŁY BO WEŁBIE IM SIE POPIERDOLIŁO OD DOBROBYTU.

bydło ma zanizony poziom inteligencji i jest pozbawione jakiego kolwiek instynkyu stadnego czy samozachowawczego.takie 2 skrajne przypadki.ktos rzucił petarde we francji to motłoch miłujacy multikulti prawie sam sie zadeptał.a na polskim podwórku ewakuacja dworca.sa komunikaty a bydło stoi bo oni bilet musza kupić%-)

igrzysk i chleba jak to motłoch w rzymie rzucił hasłem.

a zatem macie wybór jak we wszystkim.wybrac sobie babe z motłochu o zanizonej inteligencji ze skrzywieniami psychicznymi bo to ostatnio modne jest.bo tatus bił mamusie to juz kodzik nato w psychiatri jest itd.

czy wybierzecie sobie normalna kobiete idaca w mysl Frydzia Nitze bedaca nadczłowiekiem.


Witam was oto ja i promyk mojej półboskosci.pozdrawiam was gromkim haj hitla%-)%-)%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem Ja jestem 9w8 chodź teraz bardziej 9w81 razem bez faworyzowaniem 8 i 1.

 

4 wie ze jest indywidualnością a moje oblicze jest takie ze czuję się przeciwieństwem całości wszyscy mają inaczej ode mnie. Dziwne odczucie jak 8 na 9 osób inaczej myśli. Duże parcie psychiczne do zrównania poziomu.

 

Punkty stresu się bardzo dobrze pokrywają z moimi odczuciami. Najważniejsze ze moje mechanizmy obronne są fałszywe. Ale akceptacja ich jest moim wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pikaczu, można wiedzieć w jakich okolicznościach pracujesz z tym bydłem? 

 No tu już z psychologii schodzimy na tematy socjologiczne i zachowania tłumu itp.,itd. Bydłem rządzą emocje po prostu. To one mają wpływ na jego zachowanie, czy to panika bo bomba czy euforia w trakcie koncertu. Dlatego łatwo nim manipulować. Zawsze mnie dziwiło na koncertach jak wokalista ludziom faka pokazuje albo mówi "wypier.." a ludzie się cieszą ;D O wyczynach Mansona nie wspominając. Ale są jakieś granice moim zdaniem...

 

@Anno odezwę się na privie potem to Cię dopytam w sprawie enneagramu bo mnie zaintrygowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicznosciach codziennych%-)socjologia zajmuje sie zachowaniem ogółu psychologia jedynostki.duzej róznicy nie ma bo wkońcu to jedynostka tworzy społeczeństwo.zatem jezeli wgrasz jedynostce przykładowo ze na hasło bomba kładzie sie na glebe to tłum tak samo zrobi.czyli chujowo ale jednakowo.

fejs jest chujowy kazdy otym wie a wpizde osób go ma bo...taka moda a czasami przymus.
ktos popierdala w gaciach kelwina klajna to nie popierdala w gaciach tylko w statusie społecznym
i wiele wiele innych przykładów np.kolezanki daja dupy to ona tez daje dupy bo jest przyzwolenie.status.brak konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 5.08.2016 o 20:49, Pikaczu napisał:

w okolicznosciach codziennych%-)socjologia zajmuje sie zachowaniem ogółu psychologia jedynostki.duzej róznicy nie ma bo wkońcu to jedynostka tworzy społeczeństwo.zatem jezeli wgrasz jedynostce przykładowo ze na hasło bomba kładzie sie na glebe to tłum tak samo zrobi.czyli chujowo ale jednakowo.

Gdyby jednostka zachowywała się tak samo w społeczeństwie jak osobno, to by nie było całych nauk o psychologii tłumu :)

A co do DDD, DDA itd. i że to tak powszechne w naszym kraju - popularność patoyoutuberów z DanielMagicalem na czele o czymś świadczy.

Polecam jeszcze materiały Darka Logi (terapeuta-regreser) - potrafi przystępnym językiem wytłumaczyć a i ma dość trzeźwy ogląd na polską rzeczywistość od strony duchowej. W tematach drażliwych (np. przypadek matki-alkoholiczki, która wymuszała wsparcie finansowe na pracującym synu) wzorcowo uczy wręcz asertywnośći i red pillowego podejścia.
 

 (pierwsze z brzegu, sporo ma na fejsie na fanpejdżu, poza tym na YT)

Jeśli do wszystkiego dorzucić dziedziczenie traum (polecam książkę "Nie zaczęło się od ciebie"), ile u nas było wojen itd. to mi to osobiście dość mocno klaruje czemu mamy takie społeczeństwo w tym kraju, jakie mamy - toksyczne wzorce, niska samoocena, alkohol, chowanie tego pod dywan, dulszczyzna, hipokryzja, religijność na pokaz itd. itd. itd.

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.