Skocz do zawartości

Po HOOY zakładać multikonta?


SledgeHammer

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem post Red'a o multikontach i wkurwiłem się:angry:.

Zauważyłem kilka nicków, co do których nigdy bym się nie domyślił, że łamią regulamin.

 

Naprawdę nie rozumiem PO CO ? (sorry, inaczej się nie da), zakładać kilka kont na forum.

Wyjaśnijcie mi to proszę, bo nie ogarniam, może jestem starej daty, albo mam nierówno pod kopułą, ale naprawdę nie rozumiem.

Trolling ? - ale znowu pytanie. 

Jak jakaś samica z "netsamice.popierdolone.pl" to rozumiem, ale "zasłużony" dla forum samiec. Po co?

Nic a nic nie rozumiem, poważnie piszę.

SH.

 

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Normalny użytkownik nie zakłada multi z których jest aktywny, bo i po co - więc nie wie PO CO - no właśnie, dlatego nie wiem.

 

Nienormalny użytkownik na Twoje pytanie nie odpowie w jakikolwiek satysfakcjonujący sposób, bo i tak skłamie. - logiczne:)

 

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tarnawa napisał:

Po co?

Bo mają osobowość wieloraką:P:ph34r:;):wub::blink:

 

Widocznie są spod znaku Bliźniąt, Trojaczków i tak dalej i tak bliżej. Patron przedchrześcijańskiej Polski (Lechii) - Światowid miał cztery twarze przecież. :D<_<B):rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mają co robić ze swoim życiem.

 

Według mnie stosowanie multikont z założenia służy do knucia intryg (no chyba że coś by tu rozdawali :P)

Pomyślcie ile wysiłku umysłowego musi wymagać pilnowania swoich 2,3 i więcej osobowości na forum.

 

Skąd ludzie uprawiający aktywny multikonting czerpią na to czas i energię, ja nie mam czasu z jednego konta wszystkiego poogarniać...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to się Ci nogi nocą :P
Tak samo jak Ciebie zaskoczyła mnie ta lista trochę, myślałem, że te osoby mają jednak ciekawsze rzeczy do robienia w swoim życiu ;)
No nic, sami są sobie winni, administracja postąpiła bardzo fair i nawet pobłażliwie wobec nich, dając im możliwość zgłoszenia się w celu uniknięcia kary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Po HOOY zakładać multikonta?

Czy osoby wymienione w liście aktywnie brały udział w życiu forum korzystając zarówno z konta podstawowego jak i altów?
Czy odbyło się to na zasadzie ban -> nowe konto (ale IP to samo)?

Wielkim zaskoczeniem jest kilka osób z tej listy, chciałbym rozwiać swoje wątpliwości na ten temat.
Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byćmoże kiedyś tam założyli pierwsze konto, potem długi okres ich nie było na forum. Nie pamiętali już haseł ani maili jakie podali lub po prostu szybciej, prościej było im założyć nowe, a nie doczytali, że jest to niedozwolone? Może...

 

Kiedyś na jakimś forum samochodowym tak właśnie zroibiłem. Zarejestrowałem się na szybko, żeby coś sprawdzić. Jakieś 5-6 lat później znowu potrzebowałem tam wejść. Nie pamiętałem żadnych danych, maile, hasła inne, więc na szybko założyłem drugie konto.

 

Jednak uczestnicząc aktywnie w jakiejś społeczności dobrze byłoby to zgłosić... Dlaczego tego nie zrobili? Tego nie potrafię wytłumaczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jedna zajebistość niektórym nie wystarczała, chcieli więcej zajebistości, więcej lajków. No i mają co chcieli, wstyd i poruta. Tak kończą pozerzy.:angry:

 

Nie znam motywów ich postępowania, ale nie lubię fałszu, czy ludzi o kilku twarzach, najpierw im zaufam a później budzę się z chujem w dupie.

 

No i chuj im na grób, po wsze czasy.

Amen.

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wroński napisał:

Ja wiem, ja wiem :D

 

Żeby red miał co robić :P

 

Dla ciebie jest specjalne miejsce w piekle  zarezerwowane wroński, gdzie homo kucyki będą cię molestowały przez całą wieczność. :lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem propozycje jeszcze za mylycji. Ale odmówiłem, bo ludzie wtedy pluli na ten mundur z powodów politycznych.

Wstąpiłem dla łatwego i większego hajsu, a później jakoś tak wyszło że chciałem służyć i chronić, co mi się czkawką odbiło.

Pamiętaj że wszędzie są ludzie i taborety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, The Saint napisał:

Czy ci główni użytkownicy, chodzi o tą trójkę, czynnie korzystali z drugiego konta(lub więcej) w ostatnim czasie?
Chciałbym zobaczyć dodatkowe nicki, którymi się posługiwali. Jest taka możliwość, by to ujawnić?

 

Ja także chciałbym, może modery nam kiedyś udostępnią.

Może się okazać, że np. w 3 + ich "alterego" zakładali jakiś temat, po czym sami sobie na niego popisywali, potem lajkowali sie wzajemnie.

I to mnie wkur........., bo mam wrażenie, że traciłem czas będąc wciągany nieświadomie w jakiś wątek.

 

5 godzin temu, Nomorepanic napisał:

Według mnie stosowanie multikont z założenia służy do knucia intryg (no chyba że coś by tu rozdawali :P)

Pomyślcie ile wysiłku umysłowego musi wymagać pilnowania swoich 2,3 i więcej osobowości na forum.

 

Skąd ludzie uprawiający aktywny multikonting czerpią na to czas i energię, ja nie mam czasu z jednego konta wszystkiego poogarniać...

 

 

To także bardzo prawdopodobne, jednak wychodzi na to w takim razie, że mają   najebane we łbie.

Mi również brakuje czasu, aby z jednego wystarczająco się zaangażować w forum.

Drugie konto nawet nie przyszłoby mi do głowy.

 

 

Teraz chwila szczerości:D

 

Akurat po @kic-anty to bym się tego spodziewał, czytanie przez wiele lat "Trybuny Ludu" III RPRL musiało dokonać spustoszenia w szarej masie:

patrzcie na to napisane na niebiesko:lol:. Pewnie kieruje się dewizą, że "nadredaktor" to człowiek honoru.

Może jeszcze dochodzić do sytuacji, że mieliśmy zmasowany atak "agentuf agory".

 

No i jeszcze jedno: @wroński

Czy ty kiedyś coś na poważnie będziesz mógł,no ten tego;).

Co to jest ?

8 minut temu, wroński napisał:

 

"Jedna szata, druga szata, trzecia szata... ."

:lol::lol::lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cytat z Hamleta czy innej cholery. Bardzo buddyjski taki albo i co innego.

 

Ogólnie rzecz biorąc biega o to, że nieważne w co się ubierzesz, kogo udajesz, nic się nie zmienia. Tylko ubranka/maski.

Stąd.

 

"Jedna szata, druga szata, trzecia szata... ."

 

A że ty metaforów nie kumasz to twoja rzecz B)

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.