Skocz do zawartości

Mówi, że się jej podobam , a następnie nie reaguje ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SledgeHammer napisał:

Ja oczywiście jako wówczas idealnie zidiociały "biały rycerz" tej kwoce potakiwałem, ba nawet mówiłem, że Ja też wszystkie pieniądze do domu ładuje.

Tak jak on, niczego nie ukrywam:lol:.

 

Ja pier........ę jaki Ja głupi byłem, jak sobie przypomninam to mi się humor poprawia.

I to wszystko dzięki tobie @mac, gdyby nie twój wpis to bym sobie nie przypomniał jakimi kryteriami posługują się "kwoki" w doborze jelenia;)

"Based on true story"

SH.

Śmiechłem mocno :D Dobrze, żeś wyszedł z mężowania :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Śmiechłem mocno :D Dobrze, żeś wyszedł z mężowania :D 

 

Jeszcze nie wyszedłem formalnie (nie formalnie jestem tylko w 1/4:)) ale to będzie kiedyś tematem założonym przeze mnie, co, jak, dlaczego jeszcze nie, itd.

Jednak w "małżeństwie" na razie mam lepiej dzięki wiedzy zdobytej na tym forum.

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ThePowerOfNow napisał:

Może dla Ciebie sprawa seksu jest prosta, ale wiele chłopaków ma z tym problem (blokady, programowanie społeczne) . Nawet po ankietach na forum to widać.

 

 

Chłopie, idź na dziwke, nawet sobie z nią pogadaj tą godzine, będziesz chciał to poruchasz, nie będziesz chciał to nie, nic cie do bzykanka nie zobowiązuje. Najwyżej przepierdolisz 150 ziko ...

 

Dnia 3.08.2016 o 20:52, ThePowerOfNow napisał:

W jakim celu dziewczyna pisałaby mi, że się jej podobam jako facet i jako człowiek, a następnie nie reagowała na moje próby kontaktu przez miesiąc?

 

Miała typka z którym świrowała, a Ty znalazłeś się na liście rezerwowej, nie wyjdzie jej z nim, to zacznie uderzać do Ciebie...

Edytowane przez eX.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mac napisał:

Napisz dla jaj, że ona ci się nie podoba :D Panie nawet po pół roku piszą. Zdarzyła mi się taka sytuacja raz. Po pół roku panna się odezwała, żeby się spotkać. Wrzuć na luz i rób sobie jaja. To zawsze działa. 

 

Poza tym, kiedy Pani mówi podobasz mi się jako człowiek to należy rozumieć moim zdaniem podobnie do nadajesz się na męża, czyli do niczego się nie nadajesz i będziesz jeleniem, przykro mi :D Gdybyś usłyszał, ale jesteś skurwielem lub coś w tym stylu, wtedy masz szansę. Jak Pani mówi, że jesteś fajny człowiek, no to wtopa. 

 

Czyli full opcji jeleń + mężczyzna, który pod względem fizycznym się jej podoba nie ma? ?

 

@eX. A ty byłeś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ThePowerOfNow napisał:

@eX. A ty byłeś? 

 

Ja byłem wiele razy, aż mi sie znudziło. Jednak czasem mnie bierze i jeżdżę do jednej "najlepszej" dla mnie, ot tak dla urozmaicenia seksu.

@ThePowerOfNow jedź i ty, przecież wcale nie musisz "wsadzać", niech pochodzi nago, zrób jej masaż, może jakiś pokaz dla ciebie, itd.

Pamiętaj ty płacisz i oczekujesz. Jak będzie fajna atmosfera, to najwyżej dokupisz drugą godzinę i przerżniesz ją na pół;).

SH.

 

BTW.

Teraz mamy pikne czasy, seks jest tani i na wyciągniecie ręki. 

Nie to co 20 lat temu;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.