Skocz do zawartości

Barbara Santana


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym temacie wrzucam ale dla mnie jest to niewytłumaczalne zjawisko. Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym kanałem na Youtube Barbara Santana . Babka gada o ego, projekcjach komputerowych, energiach, egzystencjach duchowych, ciężko to ogarnąć. Sama jej osoba zachowuje się dość nienaturalnie, wstawia filmiki już od kilku lat i w kółko nawija na te same tematy. Oprócz wstawek po polsku są filmiki w języku szwedzkim. Czy to jest jakiś eksperyment a ona jest aktorką, czy może ona jest chora psychicznie, a może jest to po prostu może zwykły chłam aby zrobić trochę zamieszania i zwrócić uwagę w internetach ?  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=bNLw0eiIzeE

Moim zdaniem ona jest po części niezmordowanym trollem,po części przemawia przez nią idee fixe.

Dochodzi do tego jeszcze kwestia biologiczna, może babcia w młodości chciała mieć dzieci, ale była bezpłodna albo się przeliczyła z liczbą adoratorów, wiek szybko poszybował +30 i musiała sobie czymś skompensować pustkę, no i jej odwaliło.

Zwróć uwagę na jej makijaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta nie daje objawów wytwórczych. :)

 

Też zastanawiała mnie ta babka jakiś czas temu i oglądałem materiał Atora na jej temat wrzucony przez @Alias'a.

W jednym filmie jej transowe powtarzanie "byłeś mordercą...byłeś ofiarą morderstwa...byłeś Jezusem...byłeś tym który zdradził Jezusa" itd.

wywołało u mnie chwilowe wypranie z energii i otamowanie myślenia...

 

Nie da się tego słuchać, w kółko to samo. Tak samo odpowiada na KAŻDY komentarz z obojętnie jakim pytaniem czy reakcją "twoja reakcja jest odpowiedzią na rozpad

struktury ego" itp. żadnej dyskusji, żadnego kontaktu z innymi.

 

Nie mam pojęcia co to może mieć na celu(czy w ogóle jest jakiś cel).

No i ją też poznałem dzięki chujni.pl, ktoś wstawiał w komentarze jej wypowiedzi i tak ją wygooglowałem.

 

Chujnia - connecting people.

 

Jak dla mnie to podobna osobistość jak Tyara Elżbieta Gaz czy jak ta Pani się nazywała.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.