Skocz do zawartości

Temat na FB o staraniu się - komentarze kobiet i meżczyzn - bezcenne


Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego w pierwszej fazie związku kiedy buzuje chemia - nie wolno skakać jak pajac na księżniczką - żeby nie miała porównania do tego jak było na początku i jak jest aktualnie. Musicie stłumić w sobie chęć nadskakiwania, latania z kwiatkami, i całowania stópek - dzięki temu nie zrobicie z siebie pajaców przez co one stracą do was szacunek i wejdą wam na głowę. Trzeba się szanować od samego początku - tak aby księżniczka wiedziała że was nie da rady zeszmacić i podporządkować. Nie wolno jej stale zapewniać o dozgonnej miłości i że ona jedyna i wyjątkowa. Bo jak już wiadomo - działa to w stronę znudzenia, zobojętnienia i podporządkowania faceta. To facet ma być tym jedynym, oparciem, lokomotywą w związku i szkieletem związku - tą stałością - a przy zmienności kobiet oparcie zwiazku na kobiecie to jest pomyłka.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy, ideologiczny gównoprofil.

 

Swego czasu jak miałem konto na FB, to omijałem takie bullshity szerokim łukiem. Dla mnie definicja fanpagu kończyła się na propagowaniu czyjejś pracy i produktów. Jak fanpag zaczynał skręcać w stronę ideowego programowania społecznego to leciał unlike.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordimer napisał:

niech zgadnę najwięcej komentują kobiety +30 ?

 500+ tez, temat bardzo modny, ma na celu totalnie zeszmacić facetów ich własnymi rękoma, Oni tego nie

wiedzą..

Promowanie nadskakiwania, promowanie modelu faceta jako osoby która ma non stop zabawiac, promowanie ogromnego lenistwa u kobiet i ich ''wyjątkowości'', tylko dlatego ze są...

Efekty widać gołym okiem...

''Ale ja mam cipke i cycki''  staraj sie o mnie...

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej polubień w internecie mają fanpage o uwielbianiu kobiet, narzekaniu na mężczyzn, albo pisaniu bujd o "miłości" i pisaniu ckliwych historyjek. Nie ma profilu który by miał więcej lajków niż łobuz kocha mocniej. Jak nie łobuz, to uległy rycerz (a później upadły). Dwie skrajności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te problemy z "zabieganiem" o kobietę kończą się w momencie gdy wyjmujesz "magiczną różdżkę"...

 

000435N1LAOIJ69R-C122-F4.jpg

 

Wtedy "problemy", że "robisz coś źle" znikają.

 

Jest taki fajny cytat - "wiecie czemu kobiety są mądrzejsze od mężczyzn? Bo wiedzą, że kasa jest lepsza od pieprzenia".

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rarek2 aka grucha - ja tam giry zadbanej samicy chętnie lizne dla zaspokojenia demona fetyszu który siedzi we mnie...

 

 

 

Mayki - proszę skasuj tego JPG bo juz nawet nie chce mi się rzygac, to moim rzygą chce się rzygać....:) Cyt. K. Bomba

 

 

Czasem zazdrosze głupim.... A tak zostałem obdarzony wyższym stanem świadomości... I widzę ten cały syf białej rycerskości, i wiecznie niezadowolenie BAB - zawsze jakąś kombinatoryka a to nowa gałązka, to gdzieś cos.....

 

Oczywiście jest tez dużo facetów którzy robią to samo....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że na karku mam dopiero ćwiartkę to siłą rzeczy w tym pokoleniu znam dość duże grono samotnych matek. Takie co to wielkie księżniczki były/są podczas studiów i związały się z patolą ("handlarze obwoźni" i różnej maści łobuzy)  a łączy prawie wszystkie je na fb jedna rzecz:

Wstawianie obrazków z małym dzieckiem i podpisem "Prawdziwym ojcem jest ten który kocha a nie ten który zrobił" :D

I najgorsze jest to, że takie babska będą nowym elektoratem PIS-u.... Bo jak nazwać sytuację w której całe społeczeństwo składa się na cudze dzieci....

I jeszcze pod hasłami sprawiedliwości społecznej :D

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś trzeba wylać żale, pokazując jak to się fajnie żyje....

A prawda...no cóż sfrustrowana mama, znerwicowane dziecko.

Bo głupia uwierzyła w te wszystkie pierdy pociskane przez macho z 20 letniej bmki, była chwila był lans.

teraz za to płaci i  BARDZO DOBRZE.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie zaskakuje ze takie rzeczy na fb sa i to glownie dla kobiet.

Grunt ze biznes sie kreci. Po co walczyc z czyms skoro mozna zbierac profity na juz znanym polu (chodzi o te profile fb). Moze nie tyle walczyc co dawac logiczne odpowiedzi i porady na ten "wspanialy swiat".

 

Pytanie @rarek2 czy Ty nie masz nic lepszego do roboty niz takie pierdoly na fb wyszukiwac ;)?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 11:46, rarek2 napisał:

I dlatego w pierwszej fazie związku kiedy buzuje chemia - nie wolno skakać jak pajac na księżniczką - żeby nie miała porównania do tego jak było na początku i jak jest aktualnie. Musicie stłumić w sobie chęć nadskakiwania, latania z kwiatkami, i całowania stópek - dzięki temu nie zrobicie z siebie pajaców przez co one stracą do was szacunek i wejdą wam na głowę. Trzeba się szanować od samego początku - tak aby księżniczka wiedziała że was nie da rady zeszmacić i podporządkować. Nie wolno jej stale zapewniać o dozgonnej miłości i że ona jedyna i wyjątkowa. Bo jak już wiadomo - działa to w stronę znudzenia, zobojętnienia i podporządkowania faceta. To facet ma być tym jedynym, oparciem, lokomotywą w związku i szkieletem związku - tą stałością - a przy zmienności kobiet oparcie zwiazku na kobiecie to jest pomyłka.

 

super tekst, puenta naszych rozmów o związkach ale zważ na to że to zrozumie facet 30+ 40+ po doświadczeniach który potrafi ogarnąć swojego ptaka który zdaje sobie sprawę z poczynań i konsekwencji .... co do młodszych 18 + 20 + niestety w większości chłopaki bez doświadczenia w których tez buzują hormony niestety to są ofiary manipulacji ze strony kobiet. Oczywiście są wyjątki ale w większości tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.