Skocz do zawartości

Witam forumowiczów.


Adam MX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko! Jestem Adam pochodzę z Gorzowa Wlkp. woj. Lubuskie mam 35 lat, nie mam swojego boga ani zadnej ideii, jestem wolny (aczkolwiek w stałym układzie), zadnych slubów, bezdzietny z wyboru (nie przepadam za dziećmi, szybko działają mi na nerwy duzo lepiej dogaduję się z ich mamusiami), mieszkam sam i oby tak pozostało. Zajmuję się wyspecjalizowaną mechaniką motocyklową na dosc zaawansowanym poziomie (prowadzę kilka maszyn czołowym zawodnikom). Jestem  butnym ekstrawertykiem, hedonistą do tego kompletnie nie moralnym, miewam cechy socjopaty, bywam wygodny, cyniczny, egoistyczny i egocentryczny, czasem nawet jestem hipokrytą i grubiańskim chamem i  dobrze mi z tym. Nie odkładam życia na pózniej, nigdy sie nie nudzę i cieszę się życiem bo jest piękne, krótkie i tylko jedno. Kobiety mowią ze jestem typowym Piotrusiem Panem, beztroskim duzym dzieckiem uganiającym sie za tyłkami, cycuszkami i coraz to szybszymi zabawkami. Ot taki typowy znienawidzone przez kury domowe i "rodzinniaków" typ aczkolwiek nadający sie na rozniego rodzaju chwilowe "wyskoki" bo do "życia" to nie za bardzo..
Zainteresowania: najwieksze hobby jak i słabość - kobiety i ich zakamarki i krągłości, motocykle (aktywnie ganiam), fitness i zdrowy styl zycia oraz ogólnie sprawnosc fizyczna (swoje litry potu wylane na siłowni), nurkowanie (choc ostatnio trochę zaniedbałem z uwagi na za duzą ilosc hobby i coraz mniej wolnego czasu ale jestli jest na forum jakiś nuras to chętnie pojechał bym pozwiedzać jakies ciekawe nowe rewiry na którys weekend). Miło mi dołączyc do grupy innych coraz bardziej swiadomych reguł rzadzących w społeczeństwie samców. Witajcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.