Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GluX napisał:

 

 

@Assasyn

 

Ależ nigdy nie spotkałem się z wolnym wyborem jeśli chodzi o homosiów.

To ze nigdy sie nie spotkałes, nie oznacza ze nigdy sie nie spotkasz.:)

To jest w znacznej większości ofiara pewnych mechanizmów emocjonalnych. Tak samo jak większość pakerów ma problem ze wstydem i uciekają w niego w siłownię.

Dlatego opisałem kilka w swoim poscie :)

To nie jest choroba, żaden pierwiastek męski w kobiecie itp - spotykałem się z kilkoma laskami które były męskie - mimo wszystko doceniały samca z krwi i kości i były wobec niego uległe

Dlatego dodałem do swojego zdanie słowo, teoria...:)

A to że jest propaganda homo to sprawa tego typu, że NWO zależy na tym, żeby rozbić wartości społeczne - rodzina, miłość, Bóg, ojczyzna itp - tak się podbija kraje bez strzału amunicji. Ta baba z brodą, grotskie itp

W swoim wpisie opisałem to na końcu swojej wypowiedzi, wspominajac o mediach i tak dalej..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nic do homoseksualistów nie mam i myślę że nie można mówić w tych sprawach że to choroba,przecież od początku ludzkości są takie zachowania,nie wszystko da się wytłumaczyć niepowodzeniami z facetami jeśli chodzi o kobiety i odwrotnie.Myślę że po prostu niektórzy z tym się rodzą i koniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • 7 miesięcy temu...
On 8/6/2016 at 7:08 PM, Długowłosy said:

Może ja mam "farta" ale wszystkie lesbijki jakie znam (3 sztuki) to tak naprawdę faceci zamknięci w ciałach kobiet o czym same mówią - tak ogólnie to nie jest przypadkiem tak, że pomimo relacji Baba + Baba i tak jedna gra faceta? Bo ja sobie nie wyobrażam dubeltowej bezradności, dubeltowych rozkmin, przeżywek i okresów jako codzienności... Chyba, że jak pisze @Pikaczu coś z garem nie teges....

za wikipedią:

Badania z 1987 r. sugerują, że niektóre osoby o orientacji homoseksualnej mogą postrzegać atrakcyjność w odwróconym wzorcu – za urodziwe uchodzą delikatne rysy u mężczyzn i męskie rysy u kobiet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej pewności nikt nie ma, ale siedzę z dyrektorem w jakimś hotelu w Paryżu mówi ze miał z nim przyjemność i z jego laską (tez fit panna ale udo za duże) jego tzw gay radar nic nie wykrył a w swojej drużynie maja 3 gejów... No ale pewności nie ma... nigdy!!! Hehe

 

 

ps i mi się rozgadał o tym rugby hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

No nie dziwie się, jak spytałeś się o Haskella to pewnie uznał, że w ch*j interesujesz i Ci gadał o swojej pasji godzinami :>

 

Kurde, zazdroszczę mu, że go poznał :>

Gość jest strasznym bykiem. Mój idol!

The-rugby-star-has-been-dating-the-fitne

Edytowane przez GluX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu w UK jest masę spotka on tez jest w branży teraz bardziej trenuje młodzież ale spotykał go wielokrotnie... ja sam miałem okazje spotkać i grać w nogę z bratem rooneya, fak to tylko brachol który pali blanty i dużo pije, ale było czuć ten dryg do footballu, którego większość nie ma No ale zły mindset...

 

spawdz jeszcze tego pana:

Tendai Mtawarira

 

typa widziałem osobiście kiedy pracowaliśmy na narodowym stadionie rugby przed mistrzostwami świata w UK. Bestia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wydaje mi się że tworzenie społeczeństwa homo jest wielkim planem lewakow na zniszczenia białej rasy . Teraz mamy sytuację ze namawia się europejki żeby były Les lub żeby były z czarnymi , ciapatymi .  Jest bardzo duży hate i propaganda na związki białych z dziećmi a z drugiej strony mamy super uwielbienie na mieszanie się z tymi przybyszami . 

 

Zobaczcie Szwecji kraj który jest super lewy ilość ludzi homo ewidentnie się zwiększyła wraz z tym nowy nurtem ideologicznych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To był temat przy czytaniu którego jeszcze nie byłem użytkownikiem i mało się wtedy nie zalogowałem :D Z moich doświadczeń znałem lesbijkę, i jej dwie dziewczyny. Zawsze zjebana relacja z którymś z rodziców lub z obojgiem (z naciskiem jednak na relację z ojcem). Najbardziej sensowne wypowiedzi, mające te same wnioski co do których ja doszedłem: 

W dniu 6.08.2016 o 14:25, Samiec Alfa napisał:

Oczywiście, że przyjemność, ale tą przyjemność muszą napędzać bardzo mocne i skrajne emocje dla kobiety.

 

W dniu 7.08.2016 o 11:36, zuckerfrei napisał:

Duzo tych dziewczyn robi to dla szpanu, nie wiedza co już ze sobą zrobić, jak sie wyróżnić i obierają taka drogę. Są tez lessby rodzone czyli maja to wrodzone - ogólnie całe te środowisko jest nastawione na duża wymianę partnerów, ciagle emocje.... Jeżeli widzisz grupę less z 6 sztuk to wiedz ze każda z nich maila coś ze sobą.... Dziwne środowisko, duzo by mowić  

tutaj poza fragmentem że jest to wrodzone, są takie hipotezy (nieudowodnione założenia) i nie ma takich teorii (potwierdzonych naukowo przyczyn występowania zjawiska), Jedna z hipotez co do urodzeniowego pochodzenia jest taka, że są pewne geny dziedziczone i podlegające ekspresji według płci- jeśli ten zestaw genów otrzyma kobieta to jest bardziej kobieca i więcej razy, lepiej (bo to kobieta) się rozmnoży, ale jeśli ten zestaw genów otrzymuje mężczyzna to zostaje gejem. I w drugą stronę. Ale jak wynika z obserwacji poszukiwań innych genów taki sposób dziedziczenia fragmentów genomu byłby łatwy do odnalezienia. A mimo całego hypeu i badań nie odnaleziono takiego, potwierdzającego hipotezę i przekształcającego ją w teorię. Jest co do podłoży męskiego homoseksualizmu jedna hipoteza, która powoli znajduje miana teorii- ale trzeba być bardzo ostrożnym z powodu politycznego obwarowania tych badań, otóż hipoteza ta głosi, że pewien zestaw genów skutkuje określonym fenotypem, który predysponuje chłopaka do takiego traktowania przez społeczeństwo za młodu że ma większą szansę zostania gejem. Egro- nie ma naukowych podstaw żeby sądzić że lesbianizm jest wrodzony. Co więcej, jak poszukamy sobie origins of male homosexuality, to znajdziemy całkiem solidne badania, podstawy, można bezpośrednio wypunktować przyczyny, dać multum literatury pod artykułem. Ale jeśli chodzi o origins of female homosexuality, to artykułów znacznie jest mniej, oczywiście po briefingu artykułów też możemy wypunktować, jednak lista będzie dużo bardziej rozmyta i mniej będzie artykułów na ten temat, zwłaszcza z solidną metodologią badań. 

 

Kolejna sprawa poruszona- przemiał jest rzeczywiście olbrzymi w tej części społeczeństwa- młoda lesbijka (nawet dziewczyna bi) w porównaniu do chłopaka w jej wieku, mówimy tu o początku studiów ma duuużo więcej doświadczenia, ze 30 przelizanych lasek lekutko, no i kilkanaście minetkowo palcówkowych akcji. 

 

No i te emocje. 

 

W dniu 7.08.2016 o 14:28, GluX napisał:

Otóż homoseksualizm w moim mniemaniu jest spowodowany tym, że dane osobniki nie są "atrakcyjne" lub nie mają odpowiednich atrybutów do tego, żeby pełnić swoją rolę - mężczyzny dla kobiety oraz kobiety dla mężczyzny.

 

W dniu 7.08.2016 o 14:28, GluX napisał:

Dodatkowo dochodzą kwestie tego, że takim osobnikom często nie wychodziło z płcią przeciwną - więc zaprzeczyli temu, że tego potrzebują.

 

W dniu 7.08.2016 o 14:28, GluX napisał:

Tak więc homosie to efekt uboczny za dobrego socjalu i braku darwinizmu społecznego. Normalnie nikt by nie mógł sobie pozwolić na brak swojego potomstwa i dążenie do dzietności byłby silniejsze niż teraz. Chodzi głównie o zabezpieczenie finansowe na późną starość.

 

Więc suma sumarum - homoseksualizm to nie choroba czy też nie przeznaczenie. To zwyczajnie nawyk umysłowy - w sumie niczym się nie różniący od ludzi którzy ćwiczą czy też tych oglądających do późna TV.

Co dziwne ja spotykałem ładne lesbijki, zadbane, higieniczne (na tyle na ile można mówić o higienie przy tym przemiale). Ale prawie zawsze lesbijka ma gdzieś tam na początku chłopaka z którym jej nie wyszło. No i nawyk umysłowy- to kwintesencja całego zjawiska- to coś na pograniczu tego co wszyscy piszą- choroby psychicznej, uzależnienia od emocji i osoby, od podległości lub dominacji, zachowań kompulsywnych, pewnego patrzenia na świat i uwarunkowania przez społeczeństwo i wyróżniania się z tłumu (że tez im się nigdy te dwa ostatnie punkty nie sprzeczają). 

W dniu 7.08.2016 o 17:14, GluX napisał:

Ależ nigdy nie spotkałem się z wolnym wyborem jeśli chodzi o homosiów. To jest w znacznej większości ofiara pewnych mechanizmów emocjonalnych. Tak samo jak większość pakerów ma problem ze wstydem i uciekają w niego w siłownię.

To nie jest choroba, żaden pierwiastek męski w kobiecie itp - spotykałem się z kilkoma laskami które były męskie - mimo wszystko doceniały samca z krwi i kości i były wobec niego uległe.

Otóż to, kolejna kwintesencja. 

 

@Assasyn byłbym Cię przeoczył, ale na następnej stronie jesteś na wierzchu :P 

W dniu 7.08.2016 o 15:55, Assasyn napisał:

Ale mówimy tu o lesbijkach z wyboru? czy o lesbijkach bo'' trzeba być''? coś jak Rosyjski z  zespołu  T.a.t.u, grały po prostu aby dodać sobie fejmu i zwiększyć tym samym popularność swojej grupy swoim ''homoseksualizmem''..

Po pierwsze, homoseksualizm to  choroba  psychiczna, czesto tak ze lesbijka  wybiera taki temat bo nie wyszło z chłopem, w dodatku ktoś tu wspominał, feminizm...

Są takze inne teorie na ten temat, jak między innymi duzo męskich genów w kobiecie, lub jak kto woli, męski pierwiastek dominujący, coś jak Margaret Tchatcher...a jaką Ona miała orientacje, to nie wiem...chyba promęską...

Sporo tego jest- lesbijek, normalnych dziewczyn wciągniętych przez koleżanki do tych towarzystw, wiadomo inicjacja rzutuje przez pewien czas na przeżywanie seksualności. I polecam zaznajomienie się ze znaczeniem słowa teoria i jego różnicą od słowa hipoteza, to istotne a można w dyskusji rozbić za pomocą tych znaczeń oddanego kreacjonistę. No i całkowita racja z ta propagandą niestety :( 

W dniu 7.08.2016 o 19:45, Assasyn napisał:

Ależ nigdy nie spotkałem się z wolnym wyborem jeśli chodzi o homosiów.

To ze nigdy sie nie spotkałes, nie oznacza ze nigdy sie nie spotkasz.:)

A co jeśli z nim się nie spotkało wielu ludzi, również w tamtym światku? 

W dniu 18.11.2017 o 19:28, Matiz napisał:

Zobaczcie Szwecji kraj który jest super lewy ilość ludzi homo ewidentnie się zwiększyła wraz z tym nowy nurtem ideologicznych 

Zakładając że pewne teorie spiskowe :D (a było tak ładnie naukowo) są prawdziwe, to Szwecja jest poligonem sprawdzania działania zastosowania skrajnie lewicowych ideologii w praktyce. To co tam się dzieje z seksualnością ludzi, incesty, homo, imigracją, socjalem, polityką kraju wobec dzieci, kobiet, praw kobiet i mężczyzn, jeden wielki poligon doświadczalny służący nauczeniu się drenowania kraju z pieniędzy po wprowadzeniu tego w całej europie. I nie mówcie mi że pieprze bez ładu i składu. Większość rzeczy które proponuje się w rozwiązaniach prawnych dotyczących właśnie powyższych tematów, jeden po drugim są wprowadzane w Szwecji z wyprzedzeniem w swojej stałości godnym podziwu (nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba coś w okolicach 10- 15 lat). 

 

@Assasyn , @zuckerfrei mały offtop, powiedzcie mi, byłem wtedy niezalogowany na forum i mi umknęło, dlaczego GluX jest zbanowany? Pamiętam że w jakimś temacie była bezsensowna sprzeczka gdzie panowie bracia nie mogli sobie dać siana, ale nie wiem czy to była przyczyna. Po prostu sporo z jego postów ma dużą wartość merytoryczną. Dlatego pytam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.