Skocz do zawartości

Poznaj obezwładniającą, cudowną moc modlitwy do Źródła stworzenia.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Masz potężny problem? Coś, z czym nie radzi sobie nikt z najlepszych fachowców? Pijaństwo? Narkotyki? Obezwładniająca nieśmiałość? Problemy zdrowotne? Depresja? Myśli samobójcze? Impotencja? Grożą Ci bandyci? Byłeś ofiarą przemocy i prześladuje Cię wewnętrzny ból? Bankructwo? Nędza? Totalna rozpacz? Nadwaga i nabieranie tłuszczu bez umiaru? Palenie papierosów? Prześladujące myśli o przemocy, nienawiść, odwet który Cię spala?

 

Po 10 latach pracy z ludźmi wiem, że ja jestem na większość spraw za "cienki". Ale jeśli przyjmiemy że istnieje siła zwana Bogiem - nieskończenie potężna, dobrotliwa, mocna - ta siła może nam pomóc wtedy gdy ludzie, leki, ludzkie porady zawiodły.

 

Dlatego proponuję żeby np. raz w tygodniu, zrobić audycję na YT gdzie będę modlił się do ŹRÓDŁA ŻYCIA o załatwienie tych problemów. Oczywiście rozumiem to, że się wstydzicie swoich słabości. Nie umieszczajcie ich tutaj, ale piszcie do mnie meila ([email protected]). Załóżcie "lewą" skrzynkę i wyślijcie swój problem, tylko krótko, bez tłumaczeń i swoich opinii. Interesuje mnie sam problem, zróbcie wymyślone imię, piszcie z tora (po co ktoś ma wiedzieć co was boli?) - to nie ma znaczenia.

 

Będę "na antenie" wyczytywał te prośby, i na swój sposób prosił o pomoc w tych kwestiach. Niczym mnie nie zaskoczycie, a na pewno Boga.

 

Uda się - to fajnie. Nie uda? Stracicie kilka minut na założenie meila i kilkanaście na wysłuchanie "modłów". 

 

Piszę o tym dlatego, że gdy w kilka osób się modliłem, różne rzeczy się działy. Naprawdę RÓŻNE. Chcę pomóc, bardzo tego chcę. Mi się ostatnio wiedzie lepiej, hajs jest, fura jest, skuter jest, ludzie kupują książki, nagranie, coachingi, dziewczyny pożądają, biznes się naprawdę ostro kręci. Chcę się odwdzięczyć za tę falę powodzenia, chcę coś dać od siebie. Kręci mnie to, fajnie się czuję pomagając. Nie chcę za to nic od Ciebie. Robię to, bo sam się lepiej wtedy czuję, więc nic mi nie jesteś winien.

 

I czuję, wiem że może to pomóc. Spróbujmy, bo czemu nie?

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brzygot napisał:

Warto wspomnieć że na działaniu i zawierzeniu siły wyższej opiera się program 12 kroków - najskuteczniejszy program do zwalczania uzależnień.

 

Na tym się nie znam za bardzo, więc nie będę się wypowiadał. 

 

Ale po cichu liczę, że powiedzenie na głos modlitwy za daną osobę na antenie wywrze wrażenie na podświadomości "problemowca" - co jest kluczowym warunkiem do jakiejś zmiany.

 

UWAGA!  Pisząc do mnie, podawajcie jak mam publicznie was nazwać. Czyli jak widzę wasz nick stąd, może nie chcecie żeby wiedzieli stąd ludzie co was boli. Koniecznie mi to wskażcie, ja na wiadomości nie odpisuję ponieważ nie mam czasu ani ochoty na to, zbyt wiele jest wiadomości, żeby było to jasne.

 

Nagranie zrobię niebawem, warto byście słuchając go co najmniej umyli zęby, ładnie się ubrali. Niech podświadomość wie że coś ważnego się dzieje.

 

No i zobaczymy, traktujmy to jako zabawę, nie spinajmy się. Sam jestem ciekawy efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Guliver napisał:

Fala radości i entuzjazmu pojawiła się na horyzoncie. Gdyby ta modlitwa pomogła na moje schorzenie to moje życie w końcu nabierze energii której tak bardzo zazdroszczę innym, zdrowym ludziom.
Trzymam kciuki.

 

 

Wg. Łazariewa choroba nie jest żadnym przypadkiem - i wg. praw których nie znamy jest odpowiedzią na nasze nastawienie, które on najczęściej nazywa pychą. Jest w tym bardzo wiele prawdy. Dlatego nie będę się modlił o usunięcie choroby dla ludzi, a o usunięcie przyczyn które ją spowodowały. Muszę to przemyśleć jeszcze.

 

Jak chcesz spróbować, poproś mnie. Nie reaguję na rzucone w przestrzeń powiedzenie że masz problemy, nie narzucam się. Trzeba POPROSIĆ, podjąć chociażby takie działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem poprzedniego posta już po wysłaniu prośby drogą mailową.

 

Czytałem Bumerang Łazariewa i bardzo ciekawa wydaje się ta teoria z chorobami.

 

Jeśli moja prośba wydaje Ci się być nie warta zachodu (prawa karmiczne) to proszę o podanie tytułów książek, które trochę więcej zdradzą mi na temat chorób i ich dziedziczenia karmicznego.

 

Chciałbym zrozumieć cel i przyczynę swoich chorób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie może być przypadek - od dawna nie wchodziłem na zenforest, dziś mi się przypomniało o tej stronie - wchodzę,  a jeden z ostatnich wpisów jest właśnie o chorobach i symptomach.

 

https://zenforest.wordpress.com/page/2/

 

Szukałem książki na temat chorób i znalazłem -> Thorwald Dethlefsen - Przez Chorobę Do Autopoznania

 

Magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.