Skocz do zawartości

Zdradzała przez cały związek


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mac napisał:

Śmiech na sali :P Czyżby kolejny troll? :P Nieźle się uśmiałem z gabarytów panny :D Jakieś monstrum. 

eh :P możecie się śmiać ale naprawdę była foremna, nie wiem jak to określić ale nie przeszkadzało mi to w niczym. Powywalałem zdjęcia i nie mam nic żeby foremność pokazać.
Co do linku to do profilu nie podam, nawet nie wiem czy się da tam takowy wygenerować, zaadoptujfaceta.pl się ogólnie portal nazywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, smigol09 napisał:

Pojechałem do niej pierwszy raz, wynajęliśmy hotel odrazu praktycznie były z jej strony pocałunki, seks, miłość francuska

 

Dosyć podejrzane, że 1 spotkanie i od razu seks, jeszcze z portalu randkowego.

 

Wychodzi, że to badoo czy inne portale, to świetne miejsce dla kobiet.

Kobieta 127 kg , 175 cm ma chłopaka do stawiania randek (walentynki 3k) i mieszkania, a na boku bzyka się z takim:

 

5f476596514d4136bcf6cfd74936a77c.jpg

 

3b75813af2350e14a3403e46e8539c3cb2f8d44e

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz jeszcze w głowie ale musisz odizolować się od tej laski bo zniszczy Ci to i tak już zjechane psycho. Ja miałem podobny związek ale zapiepszałem do laski na studiach przez 3 lata. Kosztowało mnie to w chuj zasobów które teraz wykorzystałbym na siebie a tak musiałem odrabiać straty. Pracuj nad soba dużo czytaj tu forum, rozmawiaj z chłopakami bedzie ok ale przede wszystkim szanuj siebie i nawet jak laska Cie kreci naucz się mówić spierdalaj. Uzależniłeś się od emocji która wyzwoliła u ciebie moc fajnych rzeczy wiec bedzie jak nad odwyku cięzko w chuj ale ja już zauważam progres wiec jak zaciśniesz pośladki u Ciebie też bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mayki napisał:

Mnie bardziej zastanawia jak jej się udało znajdować te inne bolce przy takich gabarytach...

 

Wbrew pozorom amatorów na otyłe kobiety nie brakuje, widziałem kiedyś nawet jakiś program na discovery że koleś tuczył swoją kobiete do niewyobrażalnych gabarytów, bo im grubsza tym bardziej go jarała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mayki napisał:

Mnie bardziej zastanawia jak jej się udało znajdować te inne bolce przy takich gabarytach...

 

Na badoo czy tinderze masz mega hypergamię i teorię smv, więc kobieta SMV 3-4 leci na seks do SMV 6-7 faceta.

Widać to często w zakładce "znajomi z badoo".

Wyposzczony facet jest zdolny do wszystkiego...

 

Jeżeli to nie jest troling, to sytuacja jest niezbyt fajna dla mężczyzn, ponieważ nawet kobieta 100kg+ ma mnóstwo opcji na niezobowiązujący seks, a "zwykły" facet z dobrej rodziny, romantyk... no cóż musi się starać i wydawać 3k na walentynki oraz angażować się emocjonalnie, żeby w ogóle móc uprawiać seks z łaskawą Panią ...

 

Błagam powiedzcie , że to troling :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ThePowerOfNow napisał:

wydawać 3k na walentynki

 

Omotanie na poziomie mistrzowskim , ja jak wydałem 200 zł za kolacje to bolało .... a jak nie było bzykania to kurwa wyszedłem z siebie. Za 3 k jak bym miał na rozwalenie to hmm piekne kurtyzany po dwie co kilka dni :) miałbym radochę, sorry za offtopa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, smigol09 napisał:

Odbieram to jako lekcję, bardzo się przydała, wiem że już pewnych rzeczy nie zrobię, teraz tylko czytać i chłonąć wiedzę. 
p.s. w piętek lub sobotę kupuję motocykl :P pierwszy krok przeciw byłej bo ona była najbardziej przeciwna temu pomysłowi a chodzi to za mną od września. Nic tylko się cieszyć

Kupuj. Nie będziesz żałować. Dużo Lasek nie lubi motocyklów. Moja obecna też nie. I tak kupiłem. 

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie powinienem pisać o kwocie walentynek bo się robi zamieszanie, powiem tak - ta nowa praca to po prostu własna firma która działa dobrze, jak już się spowiadam to nie liczę prezentów jak karta podarunkowa 300 + 600 za jakieś cienie bo ładne są, czy kolacji po 350zł.

Waga, serio po niektórych ludziach nie widać wagi aż tak, popatrzcie na adelle lub elli goulding (czy ja to się pisze), była takich była form. Ot mi się podoba.

Znajdowanie bolcy na boku - serio ładna jest, a jakby ci taka proponowała sex to byś się nie zgodził? Za free?

dowartościowanie się - tak to był jeden z argumentów ale kurwa ludzie ja ją doceniałem. Spytałem się na końcu już czy jej robiłem wyrzuty i kto jej nie doceniał jak o tym mówiła - otoczenie. Laska to może zmień je? Znajdź sobie hobby i ludzi którzy cię akceptują np joga, tam jest przekrój od starych do młodych od kresek do otyłych. Nigdy ale to nigdy nie mówiłem jej że jest brzydka czy coś. Zawsze była najpiekniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smigol09 napisał:


Znajdowanie bolcy na boku - serio ładna jest, a jakby ci taka proponowała sex to byś się nie zgodził? Za free?

 

Co kto lubi, o gustach się nie dyskutuje... A zgodzić bym się nie zgodził, nawet jakby mi miała dopłacić, ja lubie drobne dziewczyny, przy pannie 120kg by mi nawet nie stanął, no chyba że bym się wspomógł jakimiś farmaceutykami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smigol09

Ciesz się, że to koniec między wami :)

Zajmij się sobą, kup ten motor i co jeszcze chcesz.

No i na prawdę zapomnij o miłości ze strony kobiety - kiedykolwiek.

Co jeśli chcesz nie przeszkadza Ci się z jakąś kiedyś ożenić dla wygody i seksu :) Bo na starość to podobno warto mieć drugą osobę.

A co do wybaczania zdrad itd. To wszystko zależy od wielu czynników. To naturalne, że kobieta zdradza jak facet jest pizda. A nawet jak nie jest to zawsze znajdzie się lepszy przechuj i też może zdradzić.

No i teraz czy facet, który ma żonę, dzieci, ma od razu zostawić taką kobietę ? Po co ? Może równie dobrze mieć do w dupie, bo mu wygodniej.

Przecież wszyscy zdajemy sobie tutaj sprawę, że kobieta mało myśli rozumem, a raczej emocjami i każda może zdradzić, więc trzeba być tego świadomym i najlepiej mieć w dupie. Ewentualnie zebrać dowody, by w razie rozwodu mieć haka na nią jakiegoś w sądzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Matti napisał:

dlaczego podajesz wagę w funtach? bo podałeś ją w funtach prawda?? powiedz ze prawda!!:D

A co w tym dziwnego? Wiem to napewno bo widziałem kartę zdrowia z kliniki od odchudzania. 
Wy sobie wyobrażacie taką laskę pewnie:
http://z1.demoty.pl/145179054b883e89a200faf9efce581d4bfa3c06/gruba-jpg
a ona bardziej taka była:
http://cdn.cakematernity.com/664-zoom/lavender-sorbet-plus-size-nursing-bra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, kumpel lubi laski które wyglądają jak 16latki, małe, 40kg a mnie to np odrzuca więc są gusta i guściki. Jeden lubi stopy a inny cycki - chociaż nie, cycki lubi każdy :P

Jeszcze żeby zrobić z siebie większego rycerza ale szczerze to:
Jak się poznaliśmy to ona była przeciwieństwem moich mokrych snów o kobietach, potem się zaczęła dopiero podobać

Edytowane przez smigol09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.