Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w dotarciu do Belgradu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , 

Mam taką prośbę jak w temacie. 

Czy może ktoś orientuje się jak najlepiej dostać się z Polski  ( a najlepiej z Krakowa ) do Belgradu? 

Oczywiście mam na myśli transport publiczny. Autobus, Samolot, kolej. Co do dojazdu autem, to biorę to jako ostateczną ostateczność bo obawiam się trochę ewentualnych usterek na drodze i poradzenia sobie z nimi poza Unią ( nie wiem jak z Assistancem w PZU )

Wiem, że są loty z Warszawy ale koszt to około 1000 zł -w jedną stronę  - chyba że może są jakieś inne linie niż lot. Do tego trzeba doliczyć parking na lotnisku ( 5- 7 dni ) wiec koszty rosną.  

Jedyny dojazd znalazłem busem z Krk ale bus wyjeżdża we wtorek a wraca w piątek a chciałem na kilka dni dłużej. 

Chodzi mi o to czy jest jakaś opcja, żeby pojechać jak człowiek, wsiąść tu wysiąść tam , a potem jak człowiek wrócić i mieć możliwość wyboru terminów. Myślę o terminie tak około 22 sierpnia. 

Jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o odpowiedź -  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bracie :) przegladnę te opcje,  jasne, że pomogłeś :) jestem kiepski w wyszukiwaniu tego typu spraw w sieci. . :)

 

Dodano 31 sierpnia. Q

 

Sorki za pisanie posta pod postem, jak można to proszę o połączenie postów. 

Dnia 10.08.2016 o 11:36, Chrumkacz napisał:

Siemka Chrumkacz. 

Jeszcze raz chciałem Ci podziękować za pomoc. Właśnie wczoraj wróciłem.  Gdyby nie Ty to cholera wie czy bym poleciał a wyjazd znaczył dla mnie bardzo dużo. Tak więc jestem bardzo wdzięczny za bardzo dużą pomoc. Może kiedyś będzie okazja to masz u mnie  dobrą flaszkę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.