Skocz do zawartości

Napalone na ogrodnika Panie


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno się tak nie zarechotałem w miejscu publicznym. Prawdopodobnie na wiosce już jestem świrem, ale przejdę do rzeczy. 

 

Mieszkam na wiosce, ale w bloku. No i przy blokach jest sporo ogródków. Na koszenie trawy i prace porządkowe dostał zlecenie jakiś wielki przystojniak. 

 

Wracam ze sklepu. Patrzę. Gość kosi trawę, spaliny, pot, gościu opalony, typowy przystojniak. Praktycznie wszystkie Panie (głównie stare babki, ale nie tylko) wyszły na balkony, na ławeczki, na tarasy i zaczęły się przyglądać (oczy coś w stylu ;o). Jeszcze takiego czegoś nie widziałem. Szedłem i się śmiałem :D 

 

Kiedy ta walka damsko - męska się kończy, skoro nawet stare baby (min. 50-60 lat) wlepiają gały w fajne ciałko? :D Nie ogarniam :D Ten obraz będzie mnie prześladował już cały czas (ogarnijcie to 1 typ z kosiarką i w jego sąsiedztwie gapiące się baby dookoła :D). Współczuję kolesiowi, bo nie wiedział, gdzie oczy wsadzić HA HA HA :D 

 

Dla mnie śmieszne, więc wstawiam :D 

 

Coś w stylu :D 

 

n1yvsy.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Kiedy ta walka damsko - męska się kończy, skoro nawet stare baby (min. 50-60 lat) wlepiają gały w fajne ciałko? :D Nie ogarniam :D 

 

Pewnie są niedojrzałe emocjonalnie bo nie obchodzi ich jego wnętrze i traktują go jako obiekt seksualny :lol:

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac - bardzo celna uwaga - potwierdzająca jedno - większość samców, to któryś z kolei wybór ich partnerek (po milionerach, bogaczach, aktorach, i zwykłych ale przystojnych kolesiach) ponieważ nie miały dostępu do lepszych i zadowoliły się wyborem ograniczającym straty w stosunku do braków do ideału jaki mają w głowie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voqlsky napisał:

za 9 miesięcy  w twojej wiosce pojawia się małe dzieciaki podobne do ogrodnika ;) panie zrzuca winę na" zjawisko telegonii" albo wiatr ;D

No faktycznie. Ten ogrodnik już jakiś taki zgięty chodził. Już wiem, co go tam bolało, HA HA HA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w takich sytuacjach kobiety ze sobą konkurują, niby wszystkie patrzą, stoją razem, ale tak naprawde chodzi o niską samoocene i      wiecznie nie zaspokojona potrzeba bycia atrakcyjną, im bardziej przystojny sie spojrzy, tym Kryśka czuje sie lepsza od Halinki...Na tym to polega :)Wyszły tam jak towar do zabrania...:)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystojny listonosz to musi być całkiem niezła robota, hehe. Ewentualnie ogrodnik, ale koniecznie u bogaczy, obsługa rezydencji. Do tego zblazowana żonka jakiegoś milionera. Teraz już wiem, skąd się wziął pewien stereotyp :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Kiedy ta walka damsko - męska się kończy, skoro nawet stare baby (min. 50-60 lat) wlepiają gały w fajne ciałko? :D Nie ogarniam :D Ten obraz będzie mnie prześladował już cały czas (ogarnijcie to 1 typ z kosiarką i w jego sąsiedztwie gapiące się baby dookoła :D). Współczuję kolesiowi, bo nie wiedział, gdzie oczy wsadzić HA HA HA :D 

 

Dla mnie śmieszne, więc wstawiam

 

 

@mac Ale co jest dla Ciebie smieszne, bo nie rozumiem... Ze "stare baby" sobie na przystojnego faceta popatrza? 

 

Co jak co, ale ja w wieku 50-60 lat tez bede sie gapil na fajne laski. A (miejmy nadzieje, w wieku 80 lat na jakas hot pielegniarke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doug, sytuacja, cały ten obraz. Ujrzałem stereotyp w rzeczywistości i po prostu mnie to rozbawiło. Nie każdy może podzielać moje poczucie humoru :D Niech sobie patrzą, ale to po prostu zabawne i to mocno :D Po prostu nagle wyszły z domów, specjalnie, żeby na typa się gapić. No kurwa, przecież to jest komedia :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylazł typ z telewizora w rzeczywistość, a że Panie miały właśnie przerwę w postaci reklam to wyjrzały z przyzwyczajenia za okno i pozapominały bidulki z tego wszystkiego o drugiej części ulubionego serialu. 

Ale to i tak nic - mieszany oddział detoksykacyjny to jest dopiero dom publiczny co się zowie. ;) Zamierzam poświęcić temu osobny wątek, ale to w swoim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Długowłosy napisał:

@mac - bardzo celna uwaga - potwierdzająca jedno - większość samców, to któryś z kolei wybór ich partnerek (po milionerach, bogaczach, aktorach, i zwykłych ale przystojnych kolesiach) ponieważ nie miały dostępu do lepszych i zadowoliły się wyborem ograniczającym straty w stosunku do braków do ideału jaki mają w głowie.

A ilu jest tych bogatych aktorów itp 1-3%? Reszta to najzwyklejsze chłopaki do tego jest nas mniej to my jesteśmy towarem deficytowym nie cipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Le plombier polonais reste dans les têtes

 

 

Przytoczony ogrodnik u nas to jak polski hydraulik we Francji. 

 

Temat wiąże się z innym "jaki % dzieci wychowują 'ojcowie', którzy nimi nie są?"; à rebours: w których zawodach jest nadreprezentacja ojców 'kukułczych" - listonosz, ogrodnik, ślusarz, hydraulik, akwizytor? Rzemiosło i drobno-średnia przedsiębiorczość mają liczne okazje do przekazywania chromosomów :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom starców, baba 93 lata, umiera, spadek dla córki w telefon komórkowy, w telefonie goli faceci ze stojącymi kutangami :D historia autentyk

Albo to, dom starców kolega z pracy, serwis elektryki, baba 80 lat rozebana od pasa wdół, pytanie : chyba panu nie przeszkadza naga kobieta?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.