Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mosze Red

Szanuj się samcu! - o żon wyborze.

177 postów w tym temacie

Godzinę temu, Bojkot napisał:

jak to stwierdziła, musiała potwierdzić sobie swoją kobiecość, zanim całkowicie się zestarzeje, a ja już jej tego potwierdzenia nie dawałem. Nie bardzo wiem do czego zmierzasz?

Możecie spełnić w 100% wszytko co napisał Red, ale to i tak nie da wam żadnej gwarancji, a już na pewno nie przez cały czas trwania związku.

Ale wiecie co, mimo wszytko, na dzień dzisiejszy, nie żałuję mojego wyboru! Nawet mi jej trochę szkoda. Tzn. że nawet pomimo, iż wybrałeś świadomie i odpowiedzialnie żonę to wywinęła jakiś numer?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówiąc wprost wywinęła i to gruby (w mojej ocenie). Znalazła sobie kogoś (były chłopak z lat liceum), kto właściwie połechtał jej ego, wzbudził emocje, których jej brakowało ostatnimi czasy, sypnął komplementem. Po pół roku wahania biologia zwyciężyła i dała ciała :), a gdy on miał obiekcje i wątpliwości,  to go spacyfikowała i robił co chciała (z tego co wiem, bo znam gościa od 20 lat!:().

Żeby sprawa była jasna, uważam że jest dobrą matką i była dobrą żoną, nigdy nie robiła mi żadnych jazd (a przynajmniej sobie nie przypominam, do czasu tej wtopy). Zawsze wspierała mnie w moich zainteresowaniach i pasjach, nie miała nic przeciwko wyjściom, czy nawet wyjazdom imprezowym (ani gdy odsypiałem takowe), nie brzęczała, gdy większość imprezowych nocy tańczyłem z innymi kobietami itp. itd.

Moim zdaniem one panicznie boją się starości (tej fizycznej), i od pewnego wieku (po 40tce) starają się zagłuszać ten lęk, takimi przygodami, nie bacząc na to, że to rujnuje ich starość u boku tego, który chce o nie dbać i opiekować się nimi, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie ma mocnych na biologię, żadne wykształcenie czy iloraz inteligencji nie ma na to wpływu, bo nie ma to nic wspólnego z rozumem. One nawet mogą rozumieć, że prowadzą się nad krawędź, ale przy odpowiednich bodźcach, w odpowiednim momencie otrzymanych, stają się zombi, który nie ma wpływu na swoje czyny (haj hormonalny).

Czy w związku należy to wykorzystywać? Można! Ale nie cały czas.

Ja nie chciałem zombi, ale człowieka, z którym mogę porozmawiać, pośmiać się, a nawet czegoś się od niego nauczyć, od kogo otrzymam pomoc, gdy będę tego potrzebował. Oczekiwałem, że urodzi mi zdrowe dzieci i będzie potrafiła zająć się opieką nad nimi i domem. I wszystkie moje oczekiwania spełniła. Poza dochowaniem wierności.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta