Skocz do zawartości

Jest seks, ona nie chce związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dealować z tym że dziewczyna z którą relacja zaczeła sie stricte od seksu nie chce zrobić kroku dalej. Seks 10/10, rozmawia nam sie świetnie ale jej chyba przeszkadza fakt że ona bedzie tylko dla mnie. Nie przezyje tego jak ona sie wyszaleje z kimś innym/innymi i za jakiś czas wróci się hehe ustatkować i ulokować we mnie uczucia. Nie jestem frajerem. Jak jej powiedzieć/co zrobić żeby była moja?

 

Zacząć od zapoznania się z regulaminem, wstawienia awatara i przedstawienia się w opowiednim dziale. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mamy Ci tutaj powiedzieć? 10 sposobów na przekonanie jej, aby była z Tobą? To nie jest babskie forum. Sam musisz wiedzieć co chcesz robić i to robić.

 

Jak nie chce to nie zmuszaj, bo zrobisz i sobie i jej krzywdę.

Jeśli chcesz związku to powiedz jej o tym - miej jaja do tego. Jak Ci powie, że tylko seks - to miej honor i albo dal bądź w relacji fuck friends albo zakończ to.

 

Temat wyczerpany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób tak, żeby to ona Ciebie zachciała (nie Ty jej, nigdy nie powinieneś bardziej pragnąć związku z kobietą niż ona sama z Tobą), albo daj sobie spokój. Mnie tam się i tak wydaje, że dasz sobie spokój = kobieta Ciebie zachce. Możesz więc odpuścić i zobaczyć co się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, van patten napisał:

Jak jej powiedzieć/co zrobić żeby była moja?

 

Przepisz wszystko co masz na nią, umożliw jej dostęp do konta oraz daj wszystkie karty kredytowe jak masz.

Aha, możesz jej jednak coś powiedzieć:

Bardzo cię kocham i mam jeszczę trochę kasy na boku, chciałem kupić extra wóż, ale teraz mam ciebie.

Odwzajemnienie uczuć gwarantowane jak unijna gwarancja:)

 

 

1 godzinę temu, van patten napisał:

Nie jestem frajerem

 

Napewno ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, van patten napisał:

Seks 10/10

A mówią, że do serca droga przez żołądek. 

 

Czyli tak: seks świetny, gada się świetnie, założę się, że i z wyglądu jest świetna, chcesz, żeby była Twoją własnością, ba, żenić się chcesz. Czy Ty się, kolego, nie zakochałeś? 

 

Kobiety, oprócz fizycznej przyjemności, z seksu mogą też czerpać korzyści materialne i coś mi się wydaje, że Ty jej ich nie zapewnisz, a ona to widzi. I tak masz nieźle, że traktuje Cię tylko jako bolca, a nie portfel. Popraw mnie, jeśli gdzieś się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.