Skocz do zawartości

Zebrane perełki z forum


RRRR_WWWW

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żeby w tym miejscu umieszczać najlepsze posty z forum.

Co to znaczy najlepsze to pojecie względne, warto żeby to były posty wysoko ocenianie i "stare" które wzbudziły dyskusje.

Poniżej kilka z serii red bawi i uczy

Czy w tej serii było więcej dzieł?

 

Tworzenie przez samiczki mitu o równym wkładzie w związek.

Biznes po babsku - samcu miej świadomość!

Szanuj się samcu! - o żon wyborze.

Rozstanie - rzeczywistość vs wasz wewnętrzny matrix

Triki dla samca - szybka medytacja, rozluźnienie, boost tlenowy

Polka - dno cywilizacyjne i kobieta trzeciego sortu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka opcja na forum jak "najbardziej lubiana zawartość" niestety w nowej wersji silnika jej nie ma.

 

Być może zostanie ponownie wprowadzona z kolejnymi aktualizacjami, ale to zależy od autorów silnika, zgłaszaliśmy zapotrzebowanie w każdym razie.

 

8 minut temu, RRRR_WWWW napisał:

Czy w tej serii było więcej dzieł?

 

Było sporo, tyle że w różnych działach i specjalnie ich nie oznaczałem więc polecam metodę (czasem to były moje tematy, czasem przy okazji cudzych dawałem obszerny post) > wpisz frazę w wyszukiwarce forumowej ;)  Znajdziesz więcej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem sporo tego jest. Polecam ten post -> http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/3817-kiedy-facet-nie-powinien-już-mieszkać-z-rodzicami/#comment-81581

 

Mnie zawsze wkurwia jak jakaś samiczka dopierdala się do mieszkania z rodzicami. Po czym bardzo często okazuje się, że jej mieszkanie/pokój jest finansowane przez rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.