Skocz do zawartości

Dobry test osobowości z wyczerpującymi opisami oparty na MBTI


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa.

 

Zrobiłem małe badanie i powtórzyłem test. Zasada była taka, żeby odpowiadać całkowicie szczerze zarówno za pierwszym jak i za drugim podejściem, oraz aby między testami był dłuższy odstęp czasowy, który pozwoli wyrzucić z pamięci pytania - tak aby wykluczyć działanie automatyczne.

 

Za pierwszym razem wyszło mi to:
http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/2848-dobry-test-osobowości-z-wyczerpującymi-opisami-oparty-na-mbti/&do=findComment&comment=55874

 

A za drugim podejściem:

 

ISTJ-A "LOGISTYK"

 

Extravert - 42% - Introvert 58%

Intuicja 18% - Realizm 82%

Logika 78% - Zasady 22%
Planowanie 87% - Poszukiwania 13%

Asertywność 100% - Czujny 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa mi płynnie INTJ przechodzi w INTP i vice versa. Pomiędzy tymi dwoma lawiruję od około 2,5 roku (wtedy zrobiłem test po raz pierwszy).

Zauważyłem, że kiedy jestem bardziej 'społeczny' i otwarty to wiele cech INTP się we mnie budzi, a są miesiące, że najchętniej siedziałbym sam w pokoju cały czas i nic innego nie robił tylko się rozwijał, czy to duchowo, fizycznie, muzycznie czy jakkolwiek inaczej a o ludziach zapominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa, u mnie podobnie.

Robiłem ten teścik dwa razy w dużym odstępie czasu i za każdym wyszło ENTP, ale wcześniej INTP się trafiało z podobną częstotliwością.

 

Aras dwa razy wrzucił wynik i wyszedł mu ten sam, więc jakaś miarodajność jest.

 

Gdyby przejść na grunt socjoniczny to na podstawie postów pasujesz mi do ISTj(ale oczywiście mogę się mylić).

 

http://socjonika.pl/starastrona/index.php?strona=istj

 

^Tutaj jest opis wszystkich funkcji w modelu A (od " Stratiyevskaya"). Dosyć długi tekst.

 

Tutaj ogólnie o modelu A: http://socjonika.pl/starastrona/index.php?strona=psychika

 

A u Marka bym obstawiał ENFp to tak BTW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Logistyk” (ISTJ-t)

Ekstrawertyk - 30%

Introwertyk - 70%

----------------

Intuicyjny - 34%

Realistyczny - 66%

---------------

Kierujący się logiką - 62%

Kierujący się zasadami - 38%

--------------

Planujący - 80%

Poszukujący - 20%

---------------

Asertywny - 43%

Czujny - 57%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem ponownie test.

Przez słabą kontrolę nad emocjami (a i tak kobiety to lubią, bo "ssą" je jak gąbka wodę), wychodzi wysoka czujność i stąd:

“Obrońca”
(ISFJ-t)
Umysł
Ekstrawertyk 27%
Introwertyk 73%

Energia
Intuicyjny 37%
Realistyczny 63%

Natura
Kierujący się logiką 35%
Kierujący się zasadami 65%

Taktyka
Planujący 91%
Poszukujący 9%

Identyfikacja
Asertywny 18%
Czujny 82%



“Miłość rozwija się w dawaniu. Tylko przez dawanie innym możesz powiększyć swoje zasoby.”
Brian Tracy

Osobowość ISFJ jest unikalna, ponieważ jej charakterystyka za zaprzecza jej indywidualnym cechom. Mimo tego, że jednostki ISFJ cenią zasady (F), posiadają doskonale wykształcone umiejętności analityczne; pomimo swoich cech introwertycznych (I) posiadają dobrze rozwinięte umiejętności międzyludzkie i mocne relacje społeczne; pomimo, że jednostki ISFJ należą do grupy planujących (J), są często otwarci na zmiany i nowe pomysły. A jak w przypadku wielu innych spraw, ludzie o osobowości typu ISFJ stanowią coś więcej niż tylko sumę swoich części i w ten sposób posługują się swoimi mocnymi stronami, które ich reprezentują.
ISFJ są prawdziwymi altruistami, odpowiadają nadmiarem uprzejmości na uprzejmość i angażują się z entuzjazmem i szczodrością do działania i pracy.

Ten typ osobowości stanowi dużą część populacji, bo aż 13% co jest bardzo korzystne. Ludzie ci łączą tradycję z chęcią czynienia dobra, dlatego można ich spotkać w takich dziedzinach jak medycyna, sfery akademickie, praca charytatywna, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wrażliwość historyczna.

Ludzie o osobowości ISFJ, szczególnie ci o cecchach czujni i ostrożni cechują się drobiazgowością w celu osiągnięcia perfekcji i choć nieraz ociągają się z realizacją, można im ufać, gdyż rzetelnie wykonują daną pracę w ramach określonego czasu. ISFJ na sposób osobisty traktują odpowiedzialność, wykraczając we wszystkim co robią ponad oczekiwania, sprawiają w ten sposób innym radość w pracy i w domu.
Aby Nam Uwierzyć, Trzeba Nas Zobaczyć

Wyzwaniem dla jednostek ISFJ jest upewnienie się, że ich wysiłki są zauważone. Mają tendencję umniejszać swoje osiągnięcia i choć ich uprzejmość często spotyka się z szacunkiem, to jednak osoby bardziej cyniczne i egoistycznie nastawione wykorzystują poświęcenie i pokorę jednostek o cechach ISFJ obciążając ich nadmiernie pracą po czym przypisując sami sobie ich wyniki. Ludzie o osobowości ISFJ muszą wiedzieć kiedy powinni powiedzieć “nie”, aby się ostać i urzymać pewność siebie i entuzjazm.

Naturalnie towarzyscy co jest dziwną cechą u introwertyków, ISFJ wykorzystują swją wspaniałą pamięć nie do przechowywania danych i mało ważnych szczegółów, lecz do zapamiętywania ludzi i szczególowych informacji na temat ich życia. Jeśli chodzi o obdarowywanie ISFJ nie mają równych, używają swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości do wyrażenia swojej chojności w taki sposób, który dotknie serc tych, których obdarowują. Choć to na pewno odnosi się do ich współpracowników, których ludzie o osobowości ISFJ często uważają za osobistych przyjaciół, to jednak ich wyrażanie dobroci w pełni rozkwita w gronie rodzinnym.
Gdybym Tylko Mógł Ciebie Ochronić To Zrobiłbym To

ISFJ są wspaniałymi ludźmi, rzadko kiedy pozostają bezczynni, jeśli jakaś sprawa, które lezy odłogiem warta jest ich wysiłku. Umiejętność zawiązywania bliskich, intymnych relacji z innymi nie ma sobie równych wśród innych jednostek introwertycznych, a radość jaką czepią z tych kontaktów w utrzymaniu szczęśliwej rodziny jest darem, z którego każdy z ich otoczenia korzysta. W świetle reflektorów nie czują się dobrze, a należyte pochwały za wysiłek grupowy powoduje poczucie winy, jednak jeśli tylko ich wysiłek zostanie doceniony, ISFJ odczuwają pewien poziom usatysfakcjonowania z tego co robią, o czym osoby o innych osobowościach mogą tylko pomarzyć.

Z kolei gdy robię ten sam test a odpowiadam kłamstwem jeśli chodzi o kontrolę nad emocjami (mam lepsze dni) to wychodzi Logican ISTJ-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2015‎-‎10‎-‎28 at 00:12, kryss napisał:

"wykonawca"

ESTJ

tym razem wyszlo mi to;..

 

Twoim typem osobowości jest:
“Obrońca”
(ISFJ-a)
isfj.png
Ekstrawertyk
Umysł
Introwertyk
43%
57%
Intuicyjny
Energia
Realistyczny
9%
91%
Kierujący się logiką
Natura
Kierujący się zasadami
44%
56%
Planujący
Taktyka
Poszukujący
59%
41%
Asertywny
Identyfikacja
Czujny
65%
35%

“Miłość rozwija się w dawaniu. Tylko przez dawanie innym możesz powiększyć swoje zasoby.”

Brian Tracy

Osobowość ISFJ jest unikalna, ponieważ jej charakterystyka za zaprzecza jej indywidualnym cechom. Mimo tego, że jednostki ISFJ cenią zasady (F), posiadają doskonale wykształcone umiejętności analityczne; pomimo swoich cech introwertycznych (I) posiadają dobrze rozwinięte umiejętności międzyludzkie i mocne relacje społeczne; pomimo, że jednostki ISFJ należą do grupy planujących (J), są często otwarci na zmiany i nowe pomysły. A jak w przypadku wielu innych spraw, ludzie o osobowości typu ISFJ stanowią coś więcej niż tylko sumę swoich części i w ten sposób posługują się swoimi mocnymi stronami, które ich reprezentują.

ISFJ są prawdziwymi altruistami, odpowiadają nadmiarem uprzejmości na uprzejmość i angażują się z entuzjazmem i szczodrością do działania i pracy.

Ten typ osobowości stanowi dużą część populacji, bo aż 13% co jest bardzo korzystne. Ludzie ci łączą tradycję z chęcią czynienia dobra, dlatego można ich spotkać w takich dziedzinach jak medycyna, sfery akademickie, praca charytatywna, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wrażliwość historyczna.

Ludzie o osobowości ISFJ, szczególnie ci o cecchach czujni i ostrożni cechują się drobiazgowością w celu osiągnięcia perfekcji i choć nieraz ociągają się z realizacją, można im ufać, gdyż rzetelnie wykonują daną pracę w ramach określonego czasu. ISFJ na sposób osobisty traktują odpowiedzialność, wykraczając we wszystkim co robią ponad oczekiwania, sprawiają w ten sposób innym radość w pracy i w domu.

Aby Nam Uwierzyć, Trzeba Nas Zobaczyć

Wyzwaniem dla jednostek ISFJ jest upewnienie się, że ich wysiłki są zauważone. Mają tendencję umniejszać swoje osiągnięcia i choć ich uprzejmość często spotyka się z szacunkiem, to jednak osoby bardziej cyniczne i egoistycznie nastawione wykorzystują poświęcenie i pokorę jednostek o cechach ISFJ obciążając ich nadmiernie pracą po czym przypisując sami sobie ich wyniki. Ludzie o osobowości ISFJ muszą wiedzieć kiedy powinni powiedzieć “nie”, aby się ostać i urzymać pewność siebie i entuzjazm.

Naturalnie towarzyscy co jest dziwną cechą u introwertyków, ISFJ wykorzystują swją wspaniałą pamięć nie do przechowywania danych i mało ważnych szczegółów, lecz do zapamiętywania ludzi i szczególowych informacji na temat ich życia. Jeśli chodzi o obdarowywanie ISFJ nie mają równych, używają swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości do wyrażenia swojej chojności w taki sposób, który dotknie serc tych, których obdarowują. Choć to na pewno odnosi się do ich współpracowników, których ludzie o osobowości ISFJ często uważają za osobistych przyjaciół, to jednak ich wyrażanie dobroci w pełni rozkwita w gronie rodzinnym.

Gdybym Tylko Mógł Ciebie Ochronić To Zrobiłbym To

ISFJ są wspaniałymi ludźmi, rzadko kiedy pozostają bezczynni, jeśli jakaś sprawa, które lezy odłogiem warta jest ich wysiłku. Umiejętność zawiązywania bliskich, intymnych relacji z innymi nie ma sobie równych wśród innych jednostek introwertycznych, a radość jaką czepią z tych kontaktów w utrzymaniu szczęśliwej rodziny jest darem, z którego każdy z ich otoczenia korzysta. W świetle reflektorów nie czują się dobrze, a należyte pochwały za wysiłek grupowy powoduje poczucie winy, jednak jeśli tylko ich wysiłek zostanie doceniony, ISFJ odczuwają pewien poziom usatysfakcjonowania z tego co robią, o czym osoby o innych osobowościach mogą tylko pomarzyć.

Sławne jednostki o osobowości ISFJ:

Królowa Elżbieta II
Robert E. Lee
Królowa Maria I
Halle Berry
“Samwise Gamgee” z Władcy Pierścieni
“Dr Watson,” partner Sherlocka Holmes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na stronie https://www.16personalities.co m/pl/darmowy-test-osobowosci można zrobić test osobowości. O tyle ciekawy, że na wynik składa sie zestaw czynników intro/ekstrawertyzm, percepcja/intuicja logika/emocje itd. Na podstawie kombinacji tych cech otrzymujemy całkiem szczegółowy opis osobowości. Możemy dowiedzieć się więcej o sobie. Mi wyszedł wynik Dyskutant - ENTP - 'idę tropem niezależnego myśliciela...' w zasadzie pasuje mi skoro tu jestem i piszę :) Jak wasze wyniki odnoszą sie do rzeczywistego postrzegania swojej osoby? Ciekaw jestem co wam wyszło? Drugi test - www.enneagram.pl wyróżnia 9 osobowości, choć to już mniej miarodajne i nie uznawany przez psychologów jak ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Dobry test osobowości z wyczerpującymi opisami oparty na MBTI
  • Brzytwa odblokował(a) ten temat
Dnia 28.10.2015 o 23:30, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

http://www.16personalities.com/pl/

 

Wyszło mi ENTp

 

Umysł - 27% w kierunku ekstrawersji

Energia - 57% intuicyjny

Natura - 30% kierujący się logiką

Taktyka - 45% poszukujący

Identyfikacja - 29% asertywny

 

A jak u Was?

 

 

 

Z ciekawości zrobiłem go znowu po 10 miesiącach.

Ekstrawersja przesunęła się w kierunku introwersji (ENTp ->INTp) reszta bez zmian.

 

Jednak bardziej utożsamiam się z 1-szym wynikiem. :)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi:

 

"Wykonawca" ESTJ-A

ekstrawertyk 52%   introwertyk 48%

intuicyjny 44%        realistyczny 56%      

kierujący się logiką 83%  kierujący się zasadami 17%

planujący 65%   poszukujący 35%

asertywny 83%  czujny 17%

 

Kilka miechów temu wyszło mi, że jestem Logistyk-specjalista. Widać coś się jeszcze we mnie zmienia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111r23e23.png

 

ESTJ reprezentują tradycję i porządek, posługują się rozróżnieniem pomiędzy dobrem a złem, tym co jest akceptowalne społeczne w celu jednoczenia rodzin i społecznosci. Propagują takie wartości jak szczerość, poświęcenie i godność, co sprawia, że jednostki o osobowości ESTJ są wysoko cenione za swoje jasno przedtawione porady i liderowanie, chętnie prowadzą innych trudnymi szlakami. Szczycąc sie ze swoich cech łączących ludzi ze sobą jednostki te często przyjmują role organizatorów w swojej społeczności , ciężko pracują aby zebrać wszystkich razem na forum lokalnych wydarzeń lub bronią wartości tradycyjnych, które utrzymują w rodzinach i w społeczeństwie jedność.

Wierni Swoim Przekonaniom – Warci Swojej Ceny

W krajach o ustroju demokratycznym jest zpotrzebowanie na taki rodzaj przywództwa, nic więc dziwnego, że stanowiąc 11% populacji, wielu amerykańskich przezydentów wywodzi się z grupy osobowościowej ESTJ. Jednostki te mocno wierzą w zasady prawa i autorytet władzy, na który trzeba sobie zarobić, dlatego za styl swojego przywódstwa obierają rządzenie poprzez własny przykład, wykazując poświecenie i konsekwentną uczciwość, przy całkowiym odrzuceniu lenistwa i oszukiwania, szczególnie w pracy. ESTJ uważają, że ciężka, fizyczna praca jest doskonałym sposobem na kształtowanie charakteru.

ESTJ są świadomi swojego otoczenia, żyją w świecie jasnych, potwierdzonych faktów, ta gwarancja znajomości rzeczy oznacza, że nawet w obliczu przeważających przeciwności, trzymają się swoich zasad i niczym niezmąconej wizji tego co jest i co nie jest możliwe do przyjęcia. Ich opinie nie sprowadzają się do pustych rozmów, gdyż ESTJ bardzo chętnie wkraczają w projekty, które niosą ze sobą największe wyzwania, ulepszając plany działania i segregując szczegóły, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane zadania stają się łatwe i przystępne.

Jednakże ESTJ nie działają samotnie, oczekują, że ich rzetelność i etyka pracy będą odwzajemnione, ludzie z tej grupy osobowościowej dotrzymują obietnic, a jeśli ich partnerzy czy podwładni zagrażają im czy to przez lenistwo, brak kompetencji czy co gorsza swoją nieuczciwość, nie wahają sie oni okakazać swojego gniewu. Taki sposób postępowania może im wyrobić opinię osób mało elastycznych, co jest cechą wszystkih Strażników (SJ), lecz nie dlatego, że ESTJ są samowolni i uparci ale dlatego, że wierzą iż ich wiara w wyznawane wartości może pomóc spłeczeństwu.

Mimo Wszystko Lepiej Przyznawać się do Swoich Błędów.

ESTJ są modelowymi obywatelami: pomagają sąsiadom, przestrzegają prawa, i pragną wszystim zapewnić uczestnictwo w społecznościach i organizacjach, które cenią.

Głównym wyzwaniem dla ESTJ jest uznanie tego, że nie każdy podąża tą samą drogą i przyczynia się do wspólnego dobra w ten sam sposób. Prawdziwy przywódca powinien rozpoznać w jednostce lub w grupie osób ich mocną stronę i nieść im pomoc w udostępnianiu ich indywidualnych pomysłów ogółowi. W ten sposób ESTJ, którzy rzeczywiście znając wszystkie fakty będą zarządzać tak, aby każdy był zadowolony

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi wyszedł WIRTUOZ (ISTP-T)

68% Introwertyk

76% Realista

72% Kierujący się logiką

53% poszukujący

82% Czujny

 

Z introwertykiem, chłodnym realistą, który w życiu kieruje się logiką się zgodzę. Asertywny faktycznie zbytnio nie jestem ale co oznacza CZUJNY??? :D Jedyne z czym się nie zgadzam to niemal 50-50 poszukujący a planujący. Mało planuję. Za jakiś czas powtórzę zobaczymy jak wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Robiąc sobie pierwszy raz test, odświeżę przy okazji temat. Może ktoś zrobi drugi raz i porówna z wynikami pierwszego. Pytań pewnie już nie pamiętacie, więc można. ^_^ Ciekawi mnie jak mają się praktykowane tu przez nas samodoskonalenia do zmian wyników testów w czasie. 


                                                                                    "Dowódca" (ENTJ-A)

 

Ekstrawertyk
UMYSŁ
Introwertyk
70%
30%
Intuicyjny
ENERGIA
Realistyczny
61%
39%
Kierujący się logiką
NATURA
Kierujący się zasadami
75%
25%
Planujący
TAKTYKA
Poszukujący
75%
25%
Asertywny
IDENTYFIKACJA
Czujny
65%
35%

“Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na to, aby żyć cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną.”

Steve Jobs

Ludzie o osobowości ENTJ są urodzonymi przywódcami, posiadają charyzmę pewność siebie i emanują autorytetem tak, że potrafią zgromadzić tłumy wokół tego samego celu. W przeciwieństwie jednak do swoich ukierunkowanych na zasady odpowiedników (F), osoby o typie ENTJ charakteryzuje bezwzględny racjonalizm, który steruje ich energią, determinacją i bystrym umysłem w osiąganiu celów, które przed sobą stawiają. Być może to lepiej, że stanowią oni tylko 3% populacji, gdyż mogliby przytłoczyć sobą bardziej nieśmiałe i wrażliwsze typy osobowości, ktore tworzą większość społeczeństwa na świecie,, a jednak to jednostkom o typie ENTJ należą się podziękowania za wiele przedsiębiorstw i instytucji, które bierzemy za rzecz oczywistą.
SZCZĘŚCIE ZALEŻY OD RADOŚCI DOKONYWANIA OSIĄGNIĘĆ
Ciekawe wyzwania, małe czy wielkie sprawiają ludziom o osobowości ENTJ najwiekszą radość, gdyż są oni przekonani, że poświęcenie wystarczającej ilości czasu przy odpowiednich zasobach wystarcza, aby osiągnąć każdy cel. Te przymioty czynią ENTJ światłymi przedsiębiorcami o umiejętności strategicznego myślenia oraz utrzymywania dalekosiężnych planów, podczas wykonywania małych kroków w realizowaniu tych planów z determinacją i precyzją, które tworzą z nich potężnych przywódców. Ta determinacja staje się nieraz samo spełniającym się proroctwem, ponieważ ludzie o typie ENTJ przeprowadzają swoje cele dzięki samej sile swojej woli, w sytuacjach, które zniechęciłyby innych do dalszych działań, a ich ekstrawertyczna natura (E), oznacza, że pociągną z sobą wszystkich innych, osiągając w ten sposób spektakularne rezultaty w procesie realizacji.
Przy okrąłym stole bez względu na to, czy negocjacje dotyczą środowiska przemysłowego, czy kupna samochodu, osoby o cechach ENTJ dominują, są nieugięte i nie darują niczego. Powodem nie jest ich zimne serce lub, po prostu, że są podłymi ludźmi, cała sprawa polega na tym, że jednostki o osobowości o typie ENTJ szczerze lubią wyzwania, siłowanie się intelektu i błyskotliwą wymianę słów, która wynika z przebywania w takim środowisku, a jeśli druga strona nie nadąża to nie jest wystarczającym powodem, aby zwinąć żagle zwycięstwa istoty swoich zasad.

Podstawowa myśl osób o typie osobowości ENTJ może brzmieć na przykład “Obojętne mi jest to, czy nazwiesz mnie niewrażliwym s........k, liczy się tylko to, abym był wydajnym s........kiem”.

Jeśli ENTJ szanują kogokolwiek, będą to ludzie, którzy dorównują im intelektualnie, którzy potrafią działać precyzyjnie i dorównywać im jakością wykonania. Ludzie o osobowości ENTJ posiadają szczególne uzdolnienie w rozpoznawaniu u innych talentów, co pomaga nie tylko w budowaniu zespołu, ale również zapobiega okazywaniu nazbyt dużej arogancji i zarozumiałości. Jednakże zbyt łatwo zdarza im się naśmiewać z niepowodzeń innych ludzi, przy czym okazują kompletny brak wrażliwości i ta cecha sprawia, że wpadają w tarapaty.
KULTYWOWANIE NAUKI O RELACJACH LUDZKICH
Wyrażanie swoich uczuć nie jest mocną stroną żadnego z typów Analitycznych (NT), lecz z uwagi na swoją ektrawertyczną (E) naturę, zdystansowanie się do swoich emocji jest w w przypadku osób o typie ENTJ szczególnie widoczne i odczuwalne przez duże grono ludzi. Szcególnie w środowisku zawodowym osoby o typie ENTJ są zdolne zdruzgotać tych wrażliwszych, których uznają za mało wydajnych, niekompetentnych lub leniwych. Jednostki o osobowości ENTJ okazywanie swoich emocji uważają za przejaw słabości, a tego rodzaju nastawienie łatwo przysparza im wrogów, dlatego nie powinni oni zapominać, że całkowicie są uzależnieni od dobrze funkcjonującego zespołu, nie tylko w celu osiągnięcia zamierzonych planów, lecz także dla własnej wiarygodności i opinii innych o sobie, a ENTJ są bardzo czuli na tym punkcie.
ENTJ są pełni energii, starają się utrzymać swój wizerunek przerysowany i niejednokrotnie jest on prawdziwy. Nie mogą jednak zapominać o tym, że ich wizerunek nie jest utworzony poprzez ich własne działania lecz poprzez działania swojego zespołu, który ich wspiera i utrzymuje na pozycji jak też i to, że istotne jest rozpoznawanie u innych talentów, ich wkładu i potrzeb, szczególnie z perspektywy emocjonalnej sieci wsparcia. Nawet jeśli to oznacza udawanie, i jeśli ENTJ zdołają połączyć zdrowie emocjonalne z wieloma swoimi mocnymi stronami, zostaną wynagrodzeni głębokimi, satysfakcjonującymi relacjami oraz tyloma sukcesami ile będą w stanie unieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test i wyniki są następujące:

 

Logistyk

 

Introwertyk - 54 %

Realistyczny - 72%

Kierujący się logiką - 55%

Planujący - 86%

Czujny - 99%

 

Odpowiadałem szczerze, zgodnie z własnymi przekonaniami i doświadczeniami, i jak najbardziej zgadzam się z wynikami testu. Świetna sprawa, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.