Skocz do zawartości

grafika 3D / modeling, UV, studio


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jeszcze się w to bawi?
Ja siedzę głównie w 3Ds Max'ie i trochę w ZBrush/Mudbox/Vue.

 

Głównie modeluję - boxmodeling i hard surface. Cały czas mam problemy z ogarnięciem renderingu. No, ale jakoś idzie.

 

Jeżeli kogoś interesują te narzędzia i jest na studiach to polecam edukacyjne wersje kilku programów Autodesk. Są za darmo na 3 lub 4 lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też od jakiegoś czasu siedzę w 3d. Zaczynałem w Cinema 4D, ale przesiadłem się na zestaw Autodesk - AutoCad + 3Ds Max. Mają teraz wspaniałą politykę wobec studentów. Nie trzeba się też babrać jakoś w biurokrację (żadnego przesyłania skanów dokumentów itp.), licencję ma się od ręki na pare dobrych lat.  

Coś tam grzebałem jeszcze w Zbrush, ale to ledwo liznąłem. Ma duże możliwości, ale jest strasznie przekombinowany. Teraz chciałem się nauczyć Mudbox'a. Wygląda ciekawie i w miarę prosto. 

Co do renderowania, to staram się ogarnąć V-ray'a, chociaż myślę nad Coroną. Wygląda co najmniej obiecująco. Nie miałem jeszcze możliwości jej sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.