Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

@tmr

 

 

 Na gali PRIME w sobotę Rafał Jackiewicz [46 lat] będzie walczyć z Grzegorzem Szulakowskim [37 lat] w formule boksu, w małych rękawicach do MMA.

Jackiewicz to były mistrz europy w boksie w wadze półśredniej, w tej wadze walczył też o mistrzostwo świata i ma 51 wygranych walk w boksie[22 przez nokaut].

 

Mimo tego na fortunie kurs na niego jest 3,74 na ten moment. A jego przeciwnik wywodzi się z MMA, gdzie w zawodowej karierze

ma 10 wygranych i 5 porażek, praktycznie wszystkie walki wygrał w parterze, przez duszenie zza pleców, czy ciosy z góry, leżąc na przeciwniku.

Nie widziałem u niego wybitnych zdolności parterowych, ale też nie oglądałem wnikliwie jego poprzednich walk, więc mogłem coś przeoczyć.

 

Kurde, kusi mnie po takim kursie puścić kupon solo na Jackiewicza heh.

 

Na pewno ta formuła, o której napisałem wyżej - niedawno Szulakowski pytał się, czy może być kick-boxing, ale Jackiewicz ma bransoletkę na nodze, bo warunkowo wyszedł z więzienia czy tam aresztu i jak mu bransoletką spadnie, to istnieje ryzyko, że nie sędzia podniesie jego rękę do góry, tylko milicja skuje. Dlatego boks.

 

Wiem, że w ostatnich latach przegrywał walki bokserskie, ale brał je hurtem bez solidnego przygotowania

i przegrywał z innymi pięściarzami, nie z zawodnikiem MMA, który karierę sportową już odpuścił i przeszedł

do freaków [chociaż i tam miał wymagających zawodników, np Norman Parke]. Nie odmawiam Szulakowskiemu umiejętności

w MMA, ale kurs na niego 1,18 wydaje mi się absurdalnie niski.

 

Co myślisz tak ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tmr napisał(a):

Czy doświadczenie jakie ma wystarczy...nie wiem. Nie widziałem walk jego przeciwnika...

 

Spoko.

 

4 godziny temu, tmr napisał(a):

Jackiewicz stoczył się. Sportowo i życiowo.

 

Heh to mi przypomniało dawną wypowiedź konona o majorze:

 

 

Niby Jackiewicz sprawia wrażenie aktywnie zaangażowanego w poprawę swojej sytuacji i zdecydowanego podjąć konfrontację w oktagonie, a nie przychodzącego

po hajs, także chyba mu zaufam. 😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tmr napisał(a):

Oby dał dobrą walkę i nie przepuścił gaży.

 

Przede wszystkim oby zdążył ją wypłacił i nikt jej nie zajął - w jednym programie twierdził, że żona z którą się rozwodzi/rozwiódł, okradła go na 2mln i wystąpiła

o łącznie 10 tysięcy alimentów [na dwójkę dzieci i na siebie]. Których, jak powiedział, nie płaci i nie zamierza.

Co osobiście rozumiem, bo wiadomo, że przy takiej kwocie, to nie będzie szło w całości na potrzeby dziecka, tylko większość będzie mogła być przejebana przez matkę dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tmr napisał(a):

Nie oglądałem samej walki. Z relacji wynika, że Jackiewicz większość czasu spędził za podwójną gardą.

 

Też nie miałem możliwości obejrzeć całej. :P  W pierwszej rundzie Jackiewicz, mimo tego, że Szulakowski był bardziej aktywny i wyprowadzał więcej ciosów, miał bardzo szczelną podwójną gardę mimo małych rękawic - pierwszy raz widziałem coś takiego, bo zazwyczaj

próby chowania się za gardą w małych rękawicach kończą się bombą na banie i to niejedną. :P 

Szulakowski się nie wystrzelał po tej pierwszej rundzie, Jackiewicz się bardziej otworzył i też więcej ciosów inkasował.

 

Widzę, że ktoś wrzucił tę galę to sobie zerknę na spokojnie, co tam się działo.

Oczywiście pieniądze postawiłem na Jackiewicza. 😊 Ale zły nie jestem, starał się wygrać, sądząc po początku walki, a później zmęczenie materiału wzięło górę.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr 

Teraz jeszcze Albert Sosnowski będzie walczyć na gali freakowej, kurs na niego 4,14 - ale po casusie Jackiewicza odechciało mi się stawiać na byłych pięściarzy.

I hazardu ogółem, gdzieś na miesiąc minimum. Ciekawe, czy jest w lepszej formie fizycznej niż Jackiewicz. No i walka w małych rękawicach do MMA, a teraz

stwierdził, że sparuje w dużych rękawicach, bo to żadna różnica. 😊

 

albert-sosnowski-vs-remigiusz-gruchala-n

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr Ja właśnie zerknąłem końcówkę tego programu i była tam ta scena:

 

 

Mocno po glacy zasunął Najmanowi.

 

3 godziny temu, tmr napisał(a):

"Dragon" to już z kilka lat temu przegrał z taksówkarzem ;)

 

Najman jedną swoją pożegnalną walkę przegrał z Taxi Złotówą, który też był taksówkarzem, to może będzie jakiś punkt zaczepienia pod ich ewentualną walkę. ;) 

 

BTW

Na tym ostatnim Prime MMA jeden zawodnik był jubilerem z zawodu, a drugi siedział za napad na jubilera, gdyby mieli zbliżone warunki fizyczne, to też by była

dobra podstawa pod walkę. 😊

 

Ten Sosnowski wydaje się być ok, niezniszczony zawodowym boksem i trybem życia w takim stopniu jak niektórzy emerytowani pięściarze z wagi ciężkiej

i nie nazwałbym go encefalopatą, ale jakoś mi nie pasuje do końca, nie wiem, czy nie ma jakichś łagodnych problemów neurologicznych.

 

Obstawiam, że pójdzie spać. Chociaż może zaskoczy. Raczej tej gali nie będę oglądać, ale sprawdzę z ciekawości wyniki tej walki i walk Najmana. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@tmr 

 

Tak BTW 13 sekundowa walka na początku filmiku:

 

 

Ten brodaty to wiaczesław datsik - zawodnik mma, w przeszłości siedział w więzieniu za dowodzenie szajką okradającą lombardy albo komisy, za

propagowanie nazizmu i za wtargnięcie do burdelu gdzie napierdalał prostytutki i klientów, a później nagich gnał na najbliższy komisariat policji.

 

W dawnych latach stwierdzono u niego schizofrenię, a kilkanaście lat później rosyjscy psychiatrzy po kolejnym wyskoku stwierdzili, że jest poczytalny.

Obecnie siedzi w areszcie z zarzutem zabicia 18 latka nożem.

Cytat

 

Dacyk oficjalnie przejawia poglądy neofaszystowskie. Twierdzi że Rosja powinna być tylko i wyłącznie dla „białej rasy”, a dokładniej dla Słowian. 

Żydzi oraz chrześcijanie byli jego zdaniem największymi wrogami Słowian[1]. Uważał też, że Jezus Chrystus jest agentem Mosadu[2].

Osobiście mówi o sobie, że jest synem pogańskiego bóstwa Swaroga. W czasie kariery sportowej mówił, że walczy w sportach walki by umrzeć na ringu[1].

 

 

A ten znokautowany aleksandr emelianenko przed tą walką zdążył siedzieć w więzieniu 2 razy - za napad z bronią w ręku i za gwałt.

 

Tak myślałem, że w PL chociaż przewijali się byli przestępcy, z wyrokami w sportach walki [a nawet czasem prowadzą organizację sportów walki i organizują kolejne

porywające wydarzenia] to chyba by się nie utrzymali ludzie z aż taką "bójną" przeszłością jak tych 2 pacjentów z linkowanego filmiku, a oni mieli po tych wybrykach po kilkanaście walk pewnie. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tmr napisał(a):

Aleksandr to i w klasztorze był.

Obaj panowie to znane szajbusy.

 

Nie znałem wcześniej tych postaci, szukając walki Stasia Baretskiego na rosyjskiej freakowej gali mma przypadkiem natknąłem się na informacje, że Datsik

to jego kumpel i po pobieżnym zapoznaniu się z jego życiorysem, oczy mi dęba stanęli. 😊 A rosyjskie freaki to też inny wymiar niż te w PL. 😮 

W ichniejszej freakowej organizacji można było zobaczyć tak egzotyczne zestawienia jak np walka dziadka z wnuczkiem, obaj 60kg vs baba 120kg. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, tmr napisał(a):

To był 1 raz kiedy "kibicowałem" fleciarzowi :)

 

Ja miałem murana na kuponie, ale inna walka mi go zjebała, trudno. :P 

 

Teraz Murański ma walczyć z Masą, wstępnie najsłynniejszy świadek koronny mu to zaproponował ostatnio.

Zdziwiło mnie to, bo ma 61 lat jak sprawdziłem, to raczej nie wiek by wchodzić w sporty walki, nawet freakowe, ale może przesadzam heh.

Albo miał w tym już doświadczenie.

 

Chociaż Najmana na jego własnej gali właśnie zaledwie 60 letni Misiek z Nadarzyna prawie ubił, ale team Najman + sędzia wygrali z miśkiem, bo sędzia w walce MMA

przerwał walkę w stójce, bez żadnego przewrócenia się itd, po lekkim zamroczeniu, pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.