Skocz do zawartości

Moja PRZYSIEGA


AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, przysięgam przed Wami:

 

1. Zacznę po pół godziny, 2 razy w tygodniu przyswajać język angielski

2. Zacznę po pół godziny, 2 razy w tygodniu uczyć się programu do projektowania ogrodów

3. Ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu

4. Ograniczyć jedzenie od "Chinola" do 1 razu w miesiącu

5.Przeczytać 1 książkę miesięcznie

 

Istoto Boska wesprzyj mnie w moim postanowieniu !

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, GluX napisał:

o co chodzi z tymi ogrodami?

 

Skończyłem architekturę krajobrazu, zrobiłem to dla siebie, ale przez życiowe problemy nie zejąłem się tym. To forum zmieniło mi tok myślenia i teraz chce robić to co lubię i mieć z tego pieniądze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AIRBAG napisał:

 

Skończyłem architekturę krajobrazu, zrobiłem to dla siebie, ale przez życiowe problemy nie zejąłem się tym. To forum zmieniło mi tok myślenia i teraz chce robić to co lubię i mieć z tego pieniądze.

Odwagi i wytrwałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A angolem - jeśli masz środki to lekcje u native speakera świetna sprawa. Rok czasu chodzę 2 x w tygodniu, poziom mi skoczył w górę bardzo mocno. Tak mi "odbiło" czując swój postęp :) że zacząłem się do FCE przygotowywać. Uważam, że zaczynałem z niskiego pułapu i zaniedbałem wcześniej mocno naukę angielskiego. Przez moment mi nie przyszło do głowy, że żałuję wydanych środków na te lekcje.

 

Powodzenia z planami!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.