Skocz do zawartości

Zachwoując się jak facet ma się ciężko z młodymi samiczkami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jedno z ciekawostek otóż:

Zachowując się jak przywódca stada z młodymi samiczkami w relacjach ma się przejebane jak w ruskim czołgu, ciągłe manipulacje, wymuszanie czegoś na tobie, odejścia itd co jest w arsenale samiczek.

Jak młoda samiczka przed Tobą miała kogoś uległego to już w ogóle cały czas wysłuchiwanie że to tego nie robisz itp. W sumie z ciekawostek zawsze odpowiadam jak Ci się nie podoba to idź do kogoś innego na chuj Mnie męczysz itp.

Wtedy zawsze następuje obraza.

Często agresja że jesteś  chamem że nie chcesz ulec (w sumie jestem zwolennikiem zawsze oddania) młode samiczki są teraz bardzo agresywne.

Ale sytuacja się zmienia ze starszymi zauważyłem że jak faktycznie facet jest przywódcą to są szczęśliwe, czyżby wyrastają z bajek i naprawdę wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Dlaczego kobieta manipuluje?

Dlaczego wymus za?

Dlaczego zachowuje sie tak a nie inaczej? i to wszystko okraszone jest bezczelną postawą??

 

Bo kurwa mac, może...

Aby Tobie bardziej zobrazować, posłużę sie przyładem..

Pamietam kiedys pracowalem w takiej firmie, mialem jakies 19 lat, byly kobiety, młode, stare, i tak dalej, typowa taśmowa robota...

 

Było dwóch kierowników, mniej wiecej w tym samym wieku, na tym samym poziomie w hierarchii...

Baby, jak to baby, obgadywanie, wkurwienie i tak dalej, wpada pierwszy i co? jebały go jak bura suke, a to ta nie działa, a to nie działa to, kierownik, a myślałem ze sie rozplacze zaraz...

Podobna sytuacja z drugiem, ten sam wiek, mało mówny, wysoki, normalny koleś, i co? nic...babki cichutko, panie kierowniku i panie kierowniku, nawet im nie przeszlo przez mysl aby sie awanturowac, to widac od razu..delikatnie, milutko załatwiały sprawe...

 

Dlaczego? bo baby czuły siłe, i bały sie fikać...Tak jak w Twoim poscie, w tytule, zachowywac sie jak męzczyzna, a byc nim, to dwie kompletnie inne rzeczy...

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyran napisał:

Ale sytuacja się zmienia ze starszymi zauważyłem że jak faktycznie facet jest przywódcą to są szczęśliwe, czyżby wyrastają z bajek i naprawdę wiedzą o co chodzi.

 

Bo zaczyna do nich docierać, że kończy się im czas użyteczności i ich wymagania oraz roszczenia zostają odsunięte na chwilę, byle tylko dorwać sobie kogokolwiek z kim mogłyby:

1) po prostu być do czasu aż znajdą kogoś lepszego a wtedy temu pierwszemu mówią "baj baj"

2) drenować tego kogoś z kasy na swoje zachcianki

3) uzyskać od niego (znacznie bardziej prawdopodobne że od innego samca) dziecko i mieć dodatkową kartę przetargową + pozbycie się presji społecznej na bycie mamą + w razie jak sobie znajdzie nową gałąź to jeszcze alimenciki będą

 

W przypadku punktu trzeciego oczywiście szczęśliwemu tatusiowi nie mówi się, że to nie jest jego dziecko... przynajmniej dopóki ma z tego korzyści ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyran napisał:

Często agresja że jesteś  chamem że nie chcesz ulec (w sumie jestem zwolennikiem zawsze oddania) młode samiczki są teraz bardzo agresywne.
 

A są agresywne to jest fakt. I cholernie roszczeniowe. Tylko ich agresja często przejawia się w sytuacjach do tego nieadekwatnych, czyli mogłyby więcej zyskać gdyby były w danej sytuacji spokojne, a nie wściekłe i agresywne. A to jest skutek wychowania, niedojrzałości, a nieraz głupoty, takiej społecznej tępoty. A Ty tylko im DAJ, DAJ< Daj. A Daj to był kiedyś q...a taki sprzedawca jaj. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1 masz dużo racji w tej kwestii. Kiedyś jedna taka młoda samica próbowała mnie urobić tak, że jak się z nią spotkam to pokryję całe koszta żarcia i innych zachcianek księżniczki. Jak jej powiedziałem, żeby sobie poszła do pracy to ja będzie na wszystko stać to się obraziła. Ponadto byłem świadkiem pewnej sytuacji (pisałem o tym w chatboxie kiedyś) jak mamusia dziewczynki małej do koleżanki z tekstem "kiedyś o nią to się chłopaki będą bić". Dziecko powtórzyło to po mamusi... no i czemu mamy się niby dziwić, że jest jak jest skoro właśnie tak kobiety wychowują swoje córeczki? A potem krzyczą jak to one dużo włożyły w wychowanie swojej pociechy a tak naprawdę stworzyły roszczeniową, rozpieszczoną, agresywną a i nie raz tępą przedstawicielkę płci żeńskiej, który w życiu sobie poradzić nie może. Ale oczywiście wszystko im się należy i facet ma im nadskakiwać... no bo przecież ona jest kobietą :)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Assasyn said:

 

Było dwóch kierowników, mniej wiecej w tym samym wieku, na tym samym poziomie w hierarchii...

Baby, jak to baby, obgadywanie, wkurwienie i tak dalej, wpada pierwszy i co? jebały go jak bura suke, a to ta nie działa, a to nie działa to, kierownik, a myślałem ze sie rozplacze zaraz...

Podobna sytuacja z drugiem, ten sam wiek, mało mówny, wysoki, normalny koleś, i co? nic...babki cichutko, panie kierowniku i panie kierowniku, nawet im nie przeszlo przez mysl aby sie awanturowac, to widac od razu..delikatnie, milutko załatwiały sprawe...

 

Dlaczego? bo baby czuły siłe, i bały sie fikać...Tak jak w Twoim poscie, w tytule, zachowywac sie jak męzczyzna, a byc nim, to dwie kompletnie inne rzeczy...

 

@Assasyn Czym różni się prawdziwy facet, od takiego co tylko zachowuje się jak mężczyzna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat tego posta wskazuje dziwne zjawisko. Tyle się pisze, że samice co innego mówią, co innego myślą, czyli np. pozornie chwalą pokornych miśków, a są wilgotne na widok twardych facetów z zasadami. Czyżby młode samice nie zachowywały się jak nakazuje biologia i wolały lalusiów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Temat tego posta wskazuje dziwne zjawisko. Tyle się pisze, że samice co innego mówią, co innego myślą, czyli np. pozornie chwalą pokornych miśków, a są wilgotne na widok twardych facetów z zasadami. Czyżby młode samice nie zachowywały się jak nakazuje biologia i wolały lalusiów?

Nie miałem co innego na myśli tworząc tego posta a więc:

Chodziło Mi o to że społeczeństwo aż tak mocno pierze im głowy o wielkiej miłości domku itp. że bardzo często dochodzi do bardzo ciężkich zwarć z gadzim móżdżkiem.

Ciężko przy takiej być naprawdę samcem alfa chyba że ktoś chce walczyć 24/24 ze samiczką. 

Ex. Idę sobie ulicą ze samiczką przechodzimy tędy którędy ja chce ona idzie za mną i za chwilę a czemu nie mogliśmy przejść tędy którędy ja chciałam.

Ja dlatego że byśmy doszli na manowce i beka.

EX. Inna czemu mnie nie przepuszczasz w drzwiach itd...

Edytowane przez Tyran
Dodanie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AssasynJak możesz wskazać różnice w samoocenie, gdy załóżmy Pan1 i Pan2 zachowują się tak samo ( nie muszą tak samo, wystarzczy zahowanie w ramach "prawdziwej męskości")? Dążę do tego, że nawet taka samoocena manifestuje się w naszym zachowaniu. Przykład - jeśli Pan2 miałby niską samoocenenę, lecz byłby idealnym aktorem i wiedział jak grać, to założe się, że czułbyś do niego respekt, taki sam jak do męskiego Pan1 z wysoką samooceną (zakładam że fizycznie Pan1 i Pan2 są podobni). Dlatego rozróżnić pana "być mężczyzną" od "zachowywać" się nie da. (zakładam że "być mężczyzną" => męskie zachowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

Kiedyś jedna taka młoda samica próbowała mnie urobić tak, że jak się z nią spotkam to pokryję całe koszta żarcia i innych zachcianek księżniczki. Jak jej powiedziałem, żeby sobie poszła do pracy to ja będzie na wszystko stać to się obraziła. Ponadto byłem świadkiem pewnej sytuacji (pisałem o tym w chatboxie kiedyś) jak mamusia dziewczynki małej do koleżanki z tekstem "kiedyś o nią to się chłopaki będą bić". Dziecko powtórzyło to po mamusi... no i czemu mamy się niby dziwić, że jest jak jest skoro właśnie tak kobiety wychowują swoje córeczki? A potem krzyczą jak to one dużo włożyły w wychowanie swojej pociechy a tak naprawdę stworzyły roszczeniową, rozpieszczoną, agresywną a i nie raz tępą przedstawicielkę płci żeńskiej, który w życiu sobie poradzić nie może. Ale oczywiście wszystko im się należy i facet ma im nadskakiwać... no bo przecież ona jest kobietą :)

Przecież mamy równouprawnienie, tak ciężko wywalczone w ramach społecznych zmian przez feminizm i pseudopostępowe lewactwo. A skoro tak jest, to my mężczyźni powinniśmy dopilnować, żeby wszędzie i w każdej relacji damsko - męskiej było ono przestrzegane. Kobiety powinny być dla nas partnerami równoprawnymi, ale mającymi podobne zobowiązania wobec nas. Żadnych księżniczek, żadnego zabiegania o względy kobiety. Ma żale, pretensje, że jej nie adorujesz to niech się buja. Panowie, to są nieodwracalne już zmiany społeczne, skoro zmiany to musimy  zmienić swój stosunek do kobiet. A przyjdzie taki czas, że białorycerstwo też zostanie wytępione, a księżniczki ze względu na swój wypaczony charakter zostaną same tak ten palec w pupie. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HORACIOU5 napisał:

 Ponadto byłem świadkiem pewnej sytuacji (pisałem o tym w chatboxie kiedyś) jak mamusia dziewczynki małej do koleżanki z tekstem "kiedyś o nią to się chłopaki będą bić". Dziecko powtórzyło to po mamusi... no i czemu mamy się niby dziwić, że jest jak jest skoro właśnie tak kobiety wychowują swoje córeczki? A potem krzyczą jak to one dużo włożyły w wychowanie swojej pociechy a tak naprawdę stworzyły roszczeniową, rozpieszczoną, agresywną a i nie raz tępą przedstawicielkę płci żeńskiej, który w życiu sobie poradzić nie może. Ale oczywiście wszystko im się należy i facet ma im nadskakiwać... no bo przecież ona jest kobietą :)

 

   Ja też byłem świadkiem pewnej rozmowy Milf 40 ,rozmawiał jak to "nie warto było być dobra w przeszłości"  CO ONA Z TEGO MA ! , jest księgową w jakiejś podrzędnej  firmie ,trzeba pracować a koleżanki mają.... wyliczcie sobie mieszkania,samochody..wycieczki ... nie muszą pracować.....   Cała ta rozmowa była przy córce wiek przed gimnazjalny albo gimnazjalny  +/- .

   Jej facet zapierdala we własnej firmie dzień i noc na zachcianki Matki + córeczki  do tego jest "jebany słownie" , dziewczyna wychowana na starbucks'ową księżniczkę ,Ajfon, ciuchy bardzo markowe można powiedzieć "ponad stan" . Milfa z córeczka przepierdalają kasę na głupoty...

 

Oczywiście Milfa nie pamięta że przed ślubem była biedna i nie miała kasy ale teraz kiedy ma już status wydziera się na faceta bo "jej koleżanki to dopiero mają życie" 

 

 

 

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Voqlsky napisał:

 Ja też byłem świadkiem pewnej rozmowy Milf 40 ,rozmawiał jak to "nie warto było być dobra w przeszłości"  CO ONA Z TEGO MA ! , jest księgową w jakiejś podżeranej firmie ,trzeba pracować a koleżanki mają.... wyliczcie sobie mieszkania,samochody..wycieczki ... nie muszą pracować.....   Cała ta rozmowa była przy córce wiek przed gimnazjalny albo gimnazjalny  +/- .

   Jej facet zapierdala we własnej firmie dzień i noc na zachcianki Matki + córeczki  do tego jest "jebany słownie" , dziewczyna wychowana na starbucks'ową księżniczkę ,Ajfon, ciuchy bardzo markowe można powiedzieć "ponad stan" . Milfa z córeczka przepierdalają kasę na głupoty...

Oczywiście Milfa nie pamięta że przed ślubem była biedna i nie miała kasy ale teraz kiedy ma już status wydziera się na faceta bo "jej koleżanki to dopiero mają życie" 

To już nie jest chore, to już jest wynaturzone i stanowi patologię. Nas to śmieszy albo wkurza, a przecież ci faceci providerzy, bezmyślni zapierdalacze na zachcianki swoich ukochanych pań przecież chyba nie są debilami. Dają się dymać i wykorzystywać, bo tkwią w tym społecznym gównie, w którym zasady tworzą takie chciwe, pazerne, niewdzięczne milfy i ich zjebane córeczki. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1 szkoda jedynie, że jest cholernie dużo facetów, którzy nadskakują takim paniom i utwierdzają je w przekonaniu, że takim podejściem dużo zyskują i że tak powinno być. A jak trafiają na egzemplarz całkiem inny, to zaczyna się oburzanie i nieraz nawet manipulowanie innymi samcami, żeby temu dowalili słownie albo i fizycznie (widziałem i takie przypadki). Dlatego też myślę, że zmiana o której piszesz nadejdzie, ale potrzeba będzie na to sporo czasu, żeby całe to białorycerstwo szlag trafił i zmieniło się zachowanie względem kobiet.

 

@Voqlsky i dlatego uważam, że wielokrotnie wychowywanie kobiet wyrządza dziecku (obojętnie jakiej płci) więcej szkody niż pożytku. A potem pomyśl sobie, że takie milf-y wyszkolą od zasrania swoich córeczek, które potem będą zachowywały się tak jak one. Na początku będzie ukrywanie swojej natury, byle tylko złapać samca... a potem dopiero będzie pokazywanie na co ją stać :)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sman róznice były tak widoczne ze spokojnie dało sie obserwować...nie tylko ja to zauwazyłem, kobiety takze, (czym dały wyras w sposob agresywny) stad ich podejscie bylo diamteralnie inne do pana 1 i pana 2...

Dalej, samoocena udawana o której piszesz moze sie sprawdzac na niskim szczeblu komunikacji poprze z gesty, mowe ciala...natomiast w sytuacji stresowych, awaryjnych nie da sie do konca nad tym panowac, co pan1 był idealnym przykładem...

Taka sytuacja własnie miała miejsce i to opisałem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, TPakal1 napisał:

A przyjdzie taki czas, że białorycerstwo też zostanie wytępione

 

A mi się wydaje, że białorycerstwo będzie wzrastać.

Forum braciasamcy , red pill i inne są niszowe (bez urazy) vs media głównego nurtu (szkoła, hollywood, sport, tv, celebryci itd.).

Jak myślicie kto jest silniejszy? Zawsze wygrywa siła.

 

Faceci będą robić wszystko pod dyktando kobiet, a kto nie chce, to nawet przeciętna kobieta znajdzie sobie kolejnego kandydata, który spełni jej zachcianki.

Nawet na tym forum są opisane przykłady, jak bardzo otyła kobieta ma gościa od stawiania randek (walentynki za 3k - hotel, restauracja, atrakcje, bajery), a na boku go zdradza z kilkoma innymi.

To jest po prostu śmieszne.

 

Sporo spoko facetów ma problem z "zaliczaniem", a nawet otyła kobieta nie ma z tym najmniejszego problemu.

Potem tacy myślą, że jak poślubią kobietę, to nareszcie będzie im dane poznać co to jest seks.

Poznałem kilka kobiet, które są bardzo religijne np. jedna uczestniczyła do "Ruchu Czystych Serc" i opinię miały anielską w swoim otoczeniu, a na boku wyuzdany seks, dla mnie to szok!.

Faceci w tych grupkach byli tak wypuszczeni, że to jest śmieszne. Kobiety uśmiechnięte i zadowolone z życia, a faceci sfrustrowani i czekający na magiczny seks po ślubie, bo tak im powiedział ksiądz, szkoła, media, rodzice, otoczenie.

 

Pewna znajoma, mężatka 30+ opowiadała mi z pogardą o facecie 35+ w jej firmie, który nie ma żony i wszyscy się z niego śmieją.

Wtedy byłem młody i nie rozumiałem dlaczego. Teraz już wiem.

Walka z wiatrakami. Trzeba zaakceptować ten stan.

 

Patrzę teraz na ogłoszenia miejscowe.

Tak się złożyło, że jakaś Panna napisała , że szuka partnera na wesele - efekt kilkaset "lajków".

Parę dni później napisał jakiś gość, że szuka partnerki na wesele - efekt 0 "lajków".

 

Kobiety chcą dominować nad mężczyznami i się im to będzie udawać coraz bardziej.

Faceci w Polsce są w defensywie w tym momencie i problem będzie narastał.

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HORACIOU5 napisał:

@TPakal1 szkoda jedynie, że jest cholernie dużo facetów, którzy nadskakują takim paniom i utwierdzają je w przekonaniu, że takim podejściem dużo zyskują i że tak powinno być. A jak trafiają na egzemplarz całkiem inny, to zaczyna się oburzanie i nieraz nawet manipulowanie innymi samcami, żeby temu dowalili słownie albo i fizycznie (widziałem i takie przypadki). Dlatego też myślę, że zmiana o której piszesz nadejdzie, ale potrzeba będzie na to sporo czasu, żeby całe to białorycerstwo szlag trafił i zmieniło się zachowanie względem kobiet.

Zawsze będą głupcy, którzy zostali wychowani w przeświadczeniu, że celem źycia jest posiadanie pięknej źony, co podnosi status społeczny. Tacy, którzy nie potrafią policzyć jakie koszty ( nie tylko materialne ) ponoszą będąc z takimi niewdzięcznymi, próźnymi modlichami. Ale obraz takich poniewieranych przez kobiety mężczyzn będzie dla nas przestrogą, źe kobieta to nie jest taka słodka niewinna, delikatna myszka, tylko zimna, wyrachowana i egoistyczna sucz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Czyli zgodziliśmy się, że samoocenę i męskość jesteśmy w stanie ocenić po zachowaniu osobnika. Chyba doszliśmy do fałszywości zdania:  " zachowywac sie jak męzczyzna, a byc nim, to dwie kompletnie inne rzeczy..." .
Tak naprawdę czepiam się w tym miejscu tylko i wyłącznie o precyzję stwierdzeń. Kto ma byc precyzyjny jak nie my? Jak przeczytałem Twój post to nie wiedziałem, że miałeś na myśli różnice w samoocenie Panów (choć pewnie nie tylko, bo sama samoocena nie wystarczy, ażeby mieć zespół pod sobą, trzeba jeszcze innych cech/umiejętności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek co pisze ThePowerOfNow byłem ostatnio na balecie gadam z taką jedną wyrażam swoje zdanie a ona oburzona co ja wygaduję i po barmankę poszła i chciały Mnie wyjebać oczywiście im to się nie udało ale kurwa to już przegięcie.

Wyrażanie naszych opinii na forum publicznym jest niebezpieczne kurwa jeszcze stos nas czeka:D

Moim zdaniem jest już źle a będzie jeszcze gorzej!!!

 

Edytowane przez Tyran
Dodanie info
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ThePowerOfNow napisał:

 

A mi się wydaje, że białorycerstwo będzie wzrastać.

Forum braciasamcy , red pill i inne są niszowe (bez urazy) vs media głównego nurtu (szkoła, hollywood, sport, tv, celebryci itd.).

Jak myślicie kto jest silniejszy? Zawsze wygrywa siła.

 

Faceci będą robić wszystko pod dyktando kobiet, a kto nie chce, to nawet przeciętna kobieta znajdzie sobie kolejnego kandydata, który spełni jej zachcianki.

Nawet na tym forum są opisane przykłady, jak bardzo otyła kobieta ma gościa od stawiania randek (walentynki za 3k - hotel, restauracja, atrakcje, bajery), a na boku go zdradza z kilkoma innymi.

To jest po prostu śmieszne.

 

Sporo spoko facetów ma problem z "zaliczaniem", a nawet otyła kobieta nie ma z tym najmniejszego problemu.

Potem tacy myślą, że jak poślubią kobietę, to nareszcie będzie im dane poznać co to jest seks.

Poznałem kilka kobiet, które są bardzo religijne np. jedna uczestniczyła do "Ruchu Czystych Serc" i opinię miały anielską w swoim otoczeniu, a na boku wyuzdany seks, dla mnie to szok!.

Faceci w tych grupkach byli tak wypuszczeni, że to jest śmieszne. Kobiety uśmiechnięte i zadowolone z życia, a faceci sfrustrowani i czekający na magiczny seks po ślubie, bo tak im powiedział ksiądz, szkoła, media, rodzice, otoczenie.

 

Pewna znajoma, mężatka 30+ opowiadała mi z pogardą o facecie 35+ w jej firmie, który nie ma żony i wszyscy się z niego śmieją.

Wtedy byłem młody i nie rozumiałem dlaczego. Teraz już wiem.

Walka z wiatrakami. Trzeba zaakceptować ten stan.

 

Patrzę teraz na ogłoszenia miejscowe.

Tak się złożyło, że jakaś Panna napisała , że szuka partnera na wesele - efekt kilkaset "lajków".

Parę dni później napisał jakiś gość, że szuka partnerki na wesele - efekt 0 "lajków".

 

Kobiety chcą dominować nad mężczyznami i się im to będzie udawać coraz bardziej.

Faceci w Polsce są w defensywie w tym momencie i problem będzie narastał.

 

Smutne co napisałeś, ale tak faktycznie jest. To potwierdza, że społeczeństwem kierują zasady stworzone przez kobiety. Zresztą kierowały od dawna, a feminizm jeszcze to wyolbrzymił. Mamy podwójną moralność, wszystkie autorytety padają, wszystko się dewaluuje. Wszędzie rządzi zakłamanie, fałsz, chciwość i obłuda. Bo to są przejawy istoty kobiecości. Jeżeli społeczeństwo jest sfeminizowane i sterowane przez kobiety miej wyjebane na społeczeństwo. Wiem, że może to być trudne dla młodych braci, ja już trochę przeźyłem i mam jak to mówią z górki. Mogę taką filozofię wyznawać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThePowerOfNow -  mam nadzieje że nadejdzie dzień w którym narodzi się "Kwisatz Haderach" kto wie może jest nim Marek :D  i ukarze Bene Gesserit   , historia zna upadki wielkich imperiów i pokręconych ideologii  padł Rzym,Egipt,CCCP,Szfaby, teraz tęż jesteśmy świadkami jak USA leci w dół ...  Nieprawdziwe ideologie i bandyckie kraje upadną :P 

 

P.S Frank Herbert fajnie opisał zakon Bene Gesserit bardzo dużo podobieństw widzę dzisiaj może on już powstał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.