Skocz do zawartości

Atak samicy


Yamagata

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że biały rycerz jeszcze we mnie mocny, to znów się wpakowałem w nieciekawą sytuację. Byłem na festiwalu z ledwo co poznanymi trzema koleżankami. Byliśmy trochę spóźnieni, a kolejka do dostania opaski bardzo długa. Podczas obrączkowania, okazało się, że jedna z tych koleżanek trzymająca cały czas kopertę z biletem w dłoni zgubiła bilet w trakcie stania w kolejce. Mieliśmy bawić się i tak oddzielnie, więc zamiast pójść na koncerty postanowiłem pomóc i cofnąłem się razem z nią i jeszcze jedną i szukaliśmy biletu. Świecąc telefonem po nogach ludzi i pytając się czy ktoś nie znalazł biletu, jakiś chłopak pyta się czy to nie ten :) Uff udało się, myślę. Telefon do koleżanki, ona nie odbiera, więc wracam pod bramki gdzie czeka ta druga dziewczyna i też próbuje się do dodzwonić do tej co zgubiła. Po dwóch minutach podchodzi jedna taka niska, gruba dziewczyna ze swoją koleżanką i na wstępie mówi, że jest lesbijką i, że jej koleżanka (jakaś trzecia) też zgubiła bilet i mam jej oddać bilet. Po czym łapie mnie za koszulkę i zaczyna mną targać, pełna agresja, druga zaczyna macać mnie po spodniach. Krzyki pomocy, że jestem złodziejem i że na policję zadzwonią. Mówię, żeby dzwoniły, i jeżeli jeszcze raz mnie dotknie to inaczej porozmawiamy. Ludzie i ochrona się patrzą, nikt nie reaguje. Lesba coraz agresywniejsza, więc zrobiłem jej dźwignię i popchnąłem w krzaki. Ona rozerwała mi koszulkę, ale jej nic się nie stało, widać, że zaraz zacznie mnie napierdalać. Całe szczęście jej koleżanka, która zgubiła bilet akurat podeszła i mówi, że znalazła bilet w torebce :D Oczywiście, dziewczyna, z którą byłem nie zareagowała w żaden sposób, mimo, że broniłem biletu dla jej kumpeli :)
Co w takich sytuacjach robić? Jakieś rady na przyszłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być w takiej sytuacji!.

Jak facet bije kobiety, to u większości ludzi jest automat : trzeba jej pomóc i efekt aureoli (oczywiście aureola pojawia się na głowie kobiety :P). 

Jeszcze jak wyglądasz groźniej od kobiety (zazwyczaj tak jest :P), to masz przesrane :-D.

 

Dużo facetów odsiaduje wyroki za samo posądzenie o gwałt czy symulowanie przemocy (celowe denerwowanie Ciebie i nagrywanie jak się po tym zachowujesz, potem ładnie zmontowane i do Sądu), oczywiście jeśli to było w interesie kobiety.

Co robić? Czasami lepiej Oddać bilet niż siedzieć w więzieniu, trzeba kalkulować i dostosować się do obecnej sytuacji prawno-społecznej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie :) Na koniec rzuciła jeszcze z uśmiechem "Jak ty wyglądasz? Ogarnij się" (nie zauważyłem jeszcze wtedy, że mam rozdartą koszulkę). Niestety nie byłem przygotowany na takie zdarzenie, zaczął mi się urlop, festiwal, po festiwalu od razu na wakacje za granicę, człowiek szczęśliwy i pozytywnie nastawiony a tu takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś więc spróbować zagrać w ich gry(co prawda utraciłbyś trochę twarz ale zakładam że byłeś anonimowo tam) wezwać jaśnie bagiety i oskarżyć nią o napaść(a potem jeśli masz czas to bawić się w sądy, choćby dla satysfakcji uprzykrzania jej marnego życia). Zważywszy że była tam ochrona to przynajmniej im narobiłbyś dymu, że następnym razem nie pozwoliliby sobie na udawanie że wszystko jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yamagata tak to te agresywne są takie najbardziej do facetów.... często dlatego ze ich połówki ssały tez męskie futy i do każdego o to maja problem...

 

To tak jak bym winił wszyskich Indian ze jeden z nich zgwalcił mi siostrę, to juz wszystkich Indian należy nienawidzić?? 

 

Tępy dzurawiec się trafił trudno - głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.