Skocz do zawartości

Czy kobiety lecą na pieniądze - obserwacja 14 lat życia pewnego samca...


Rekomendowane odpowiedzi

Temat został chwilowo mocno strollowany, ale jest bardzo ciekawy: bo któż nigdy nie marzył żeby pójść taką drogą i mieć podobne wyniki?

 

Pierwsza rzecz to kasa i wygląd vs charakter. Wydaje mi się, że bracia którzy podkreślali rolę tego ostatniego mieli na myśli wpływ bycia mentalną pizdą na ogólne wyniki. Tu dobry przykład bliźniaków. Wiadomo, że jak ktoś jest milionerem albo wygląda jak model, to same się rozkładają. Ale to skrajne przypadki.

 

Średniakowi 5-7 charakter daje dużo w życiu: kiedy jest tzw. najlepszą wersją samego siebie to osiąga max swojego naturalnego SMV, nie wspomaganego zasobami. Mając charakter człowiek może po prostu w pełni wykorzystać swoje naturalne możliwości.

 

To mu pomoże znaleźć sobie najlepszą z dostępnych samic: czyli piątek lub szóstek. Podobnie jest z paniami, kiedy np. 6 odstawiona i w makijażu może przez jakiś czas robić za 7-8.

 

Schody się zaczynają przy górnej półce. Zgodnie z teorią (a ja nie @Długowłosy, teoretyk jestem - ale teoria smv jest dobra!) zwykły ziomuś żeby zaliczyć 8-10 musi mieć wymaxowaną stylówę i pewność siebie, ale żeby utrzymać z taką związek to mu charakter nie pomoże.

 

Dlatego też potrzebuje ekstra $$$ albo wyglądu modela. Ale jeśli to ma, to zwykłym ziomkiem już nie jest ;)

 

Druga rzecz to przekonanie, że posiadanie (dobre słowo) pięknych kobiet, pieniędzy i władzy daje szczęście. Trudno mi w to uwierzyć, ale jak widać koledze nie daje. Do tego dochodzi chyba jeszcze zawiedziona wiara w bezinteresowną i romantyczną miłość, która szczególnie go boli. W tym akapicie mamy więc cały zbiór toksycznych przekonań do pozbycia się.

 

Tyle w temacie. 

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Kochanie co zrobisz jak wygrasz milion w lotto? Rozwiodę się z tobą!" Ten żart znamy wszyscy.

 

Dziś @Subiektywny napisał jak zaczęła się zachowywać jego żona gdy dostała zastrzyk pieniędzy (i pewnie władzy). 

Moja zaczęła robic to samo - nagle pewne czynności domowe stały sie dla niej obce, żeby nie powiedzieć obrazliwe - na koniec się rozwiodła. 

 

Może bycie w cieniu cały czas powoduje u nich, że w momencie gdy wypływają finansowo i społecznie dostają "korby".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, parę miechów temu jedna znajoma została wyhaczona przez jakiegoś kolesia. Pierwsze spotkanko w restauracji niezbyt ekskluzywnej (taniej). Podjechał po nią jakimś tanim autem (na gaz?). Zasadniczo gdzieś tam jeszcze za niego zapłaciła, bo on niezamożny, w tanich ciuchach. Ale ogólnie fizycznie jej bardzo podszedł.

 

Kiedy jednak się okazało po (krótkim) czasie, że to była z jego strony gra pozorów i wyreżyserowane ubóstwo, bo podjechał najgorszym firmowym a nie swoim, że w zasadzie to koleś ma kupę hajsu, apartamenty po świecie - lovestory rozkwitło w pełni, przechodząc na wyższy level :D

 

Tak że, krótko mówiąc - absolutnie nie lecą na hajs :D

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie rozumiem tego tematu. Przeciez od zawsze wiadomo, ze kobiety leca na status spoleczny, status finansowy, inteligencje, poczucie humoru a na koncu fizycznosc. Tego sie nie przeskoczy. To tak jakby przytaczac przyklady, ze koles polecial na fajna laske z blond wlosami i doleczkami nad zgrabna dupa.

Kobiety zawsze sie wypieraja, ze nie, ze jak to i w ogole zeby nie wyjsc na materialistki. Tu nie trzeba badan spolecznych i naukowych robic. Hajs zawsze byl podniecajacy dla nich tak jak dla faceta zgrabne cialo.

Tendencja szczegolnie widoczna w slabych zawodach. Fryzjerki, sklepikarki, sprzataczki, pracownice biurowe. Zawsze beda cisnac na kolesia z kapucha. Kazda ma wmowione od dziecka, ze jest ksiezniczka i zasluguje na szczescie i milosc, wiec kurwa sie to budzi jak poczuja kapuche.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko, to oczywiście jedna sprawa.

Inna jest taka, że wielu facetów nie będzie długo z laską, tylko dlatego że jest ładna i paru spraw nie udźwignie jeśli ona będzie wywijać. Najwyżej postuka i spławi. Natomiast kobieta nie ma problemu, żeby być z facetem, mimo że czuje do niego niechęć, brak pożądania, gardzi itd. ale jest się w stanie sprzedawać za jego zasoby, nawet jeśli ma kochanki na boku. Będzie "kochała" jego zasoby i płynące z nich korzyści (a nie jego) a on ją jako "piękną osobę". W jednym przypadku mamy do czynienia z "miłością" do podmiotu a w drugim do przedmiotu.

 

p.s. upraszczam na potrzeby modelu

Edytowane przez Rnext
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest wlasnie ta wyzszosc argumentow w kolejnosci co wspomnialem. Fizycznosc gdzies tam jest dalej.

Nawet z moja wczoraj na sofie mialem krotka dyskusje odnosnie serialu co ogladalismy, ze kobiety leca na kase generalnie. Ona, ze nie zawsze (no shit). Ja mowie, ze tendencja jest nieublagana. Kobieta potrafi byc ze starym, grubym kolesiem jesli tylko ten ma hajsu jak lodu. Mezczyzni rzadko z bogatymi brzydkimi kobietami sa, chociaz kazda z podstarzalych gwiazd ma jakis mlodych kochankow.

Zaczalem nawet na yt szukac meskich gold diggerow. I sa chlopaki! W wiekszosci sa to filmiki albo ustawione, ze az oczy bola albo przedstawiaja zupelnie inna sytuacje. O ile damskie gold diggery nie odpowiadaja na zaloty kolesi, ale jesli ci podejda do swojego auta to tamte nagle sie rozmyslaja, ich zwiazki nie sa juz "na serio", chlopak poczeka itp itd. Tutaj mamy ladne dupy, ktore pytaja sie kolesi czy nie chca sie przejechac z nimi wypasiona bryka. No kurwa nie wiem, kto by powiedzial "nie".

Jakies takie nedzne odbicie pileczki na nasza strone widze ale grubo na out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko pamiętam sytuacje w jakimś sklepiku, stoję przy kasie, za ladą młoda ekspedientka, na moje oko jakaś studentka, prawdopodobnie ze wsi, jako że byłem świeżo po wymianie walutowej bo wróciłem na urlop do Polski w portfelu miałem sporo ilość grubych banknotów, które bardzo widocznie rozpychały portfel, w momencie kiedy otworzyłem i płaciłem, laska delikatnie się uśmiechnęła i dała mi jakby z automatu  kilka sygnałów aby wyjść na atrakcyjniejszą w moich oczach :)

 

1. Delikatny uśmiech

2. Oblizała usta, usta błyszczące wydają się bardziej atrakcyjne:)

3. Przerzucenie włosów

4. Kontakt wzrokowy

5. Zastanawiający dotyk dłonią dłoni jak wydawała mi resztę w drobnych :)

 

To są sygnały które warto wyłapywać :)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No one potrafia. Coz pozostaje. Ja sie z hajsem wole raczej ukrywac, wspomne o nim rzadko i raczej jak ktos juz zapyta wprost. Generalnie nienawidze jak w towarzystwie siedze, pijemy sobie cos i ktorys z moich znajomych nagle wypala "A Tomko pracuje w Londynie i hajs sie zgadza". To takie uczucie chujowe, ze ktos mnie licytuje jak kurwa konia jakiegos. Niecierpie tego.

A w sklepie place karta :) Hajsu przy sobie mam zawsze moze 100zl max. Ale mam ochote isc do klubu w PL z plikiem banknotow tak zeby swinie sie zlecialy a pozniej tylko: ty nie masz szans, ty tez nie, ty jestes ok a ty - nie twoja liga. Dziekuje za uwage. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn, przebiję Cię.

Cumujemy na kei pod Niceą. Kameralna, wieczorna imprezka na rufie przy winku. Ciepło, gwiazdy... Jeden z załogantów pierdnął siarczyście i za chwilę jakieś laski ładują się na trap, bo myślały że ktoś z nas zawołał i je zapraszamy.

Inna sprawa że zagadywały z nabrzeża i bez pierdnięć. Jedną nawet pamiętam jak mi tańczyła (ale była wcięta albo słabo mnie widziała :D).

 

Na co patrzą ekspedientki w butikach? Na buty! Przyjrzyj(cie) się.

 

Wieczorna imprezka w marinie - laski obczajają jakie zegarki mają kolesie (zwarcia dostawały, bo miałem zapięciem "na wierzch"). 

 

I tak w kółko. Perpetuum mobile :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Assasyn napisał:

5. Zastanawiający dotyk dłonią dłoni jak wydawała mi resztę w drobnych :)

Ależ podziwiam kobiety właśnie za takie subtelne gesty. Gdybym ja chciał tak delikatnie dotknąć "niechcący" dłoni kobiety to albo by mi się ręka zatrzęsła, albo faktycznie zrobiłbym to przez przypadek. Może kwestia wprawy, nie wiem. Kobiety mają naprawdę dużo takich zagrywek, których niestety nikt nas nie uczy jak je odczytywać. Nie jest to konieczne do przeżycia i owszem ale można sobie ciekawie urozmaicić kontakty z kobietami i w dodatku popełniać mniej gaf. 

 

32 minuty temu, Assasyn napisał:

To są sygnały które warto wyłapywać :)

Podkreślam! Wężykiem, wężykiem ;) 

 

@Rnext dobrze rozumiem? Koleś pierdnął a laski myślały, że ktoś je woła? :lol: Domyślam się, że szukały wszelkiej wymówki, żeby się do Was dostać no ale żeby aż tak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem, ściślej mówiąc było to przeciągnięcie się przez niego z takim "sapnięciem" typowym dla tej czynności + wspomniany efekt w trakcie. Nie wiem co głośniejsze. W sumie miliśmy już trochę w czubach, więc poluzowanie obyczajowości murowane ;)

 

8 minut temu, Tomko napisał:

moze to byly jakies japonki albo tajki

Te to były akurat lokalne gold-diggerki. Ale zasadniczo kręci się wokół takich miejsc mnóstwo lasek z EU wschodniej i trochę Włoszek i Niemek. Azjatek za dużo nie zarejestrowałem. Tyle że ja na Azjatki to trochę ślepy jestem.

 

Jako ciekawostkę powiem, że ta co tańczyła dla mnie na nabrzeżu, widziała że nie jestem sam tylko z Blondi, bo sobie razem wcinaliśmy kolację. Nie wiem po co wciąż powtarzała "I love Egypt". Może wzięła mnie za jakiegoś kapłana - ogolony na zerówkę, osmalony słońcem :) Jakoś jej nie przeszkadzało że jest już laska na pokładzie. C'est la vie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Normalny napisał:

Kiedyś słyszałem taką receptę na 'szczęśliwy' związek:

"Ona ładna - on bogaty" 

 

No i weź tu zaprzecz :rolleyes:

 

Przy obecnym stanie wiedzy dodałbym: "i potrafiący zapewnić jej "odpowiednie emocje", bo jeżeli będzie posucha to samiec zostanie zubożony o alimenty na dzieci, podział majątku przy rozwodzie i ewentualne alimenty na małżonkę".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie do 1 tematu z 1 strony ;) 

 

Opis bez żalu że ktoś miał kasę tylko spostrzeżenia 

 

Z moich obserwacji  od podstawówki do teraz 

 

Grupa 1 Znajomi którzy urodzili się w bogatszych rodzinach (Rodzice z zawodów Zamkniętych  lub pół-zamkniętych prawnicy,lekarze, geodeci ,zawody powiązane w jakimś sensie z administracją,szefowie firm/spółek Państwa  ,itp.) 

Tych co znam z bliska i widzenia mieli mniejsze  lub większe powodzenie u dziewczyn nawet jeżeli nie byli super przystojni a czasem przeciętni ,lub o manierach świnio-menela ;P (zachowanie warchlaka) . Ale ubranie markowe ,sprzęt,styl bycia, wycieczki .

Przez te etapy (szkolne,lica,studia)  mieli koleżanki-FF,dziewoje .Bardzo szybko się ożenili i wybudowali domy .

 

Grupa 2 Moja Grupa xD Znajomi bez bogatych rodziców , czyli różny mix ludzi  , duża cześć tej grupy miała styczność z fajnymi niuniami dopiero jak zdobywali zawód uznany w PL jako lepszy (lekarz,prawnik ;P) albo"dokonali" czegoś wyższe stanowisko w korpo  - też daje radę maja mieszkania lub mieszkają (wynajmują)  po 2-3 osoby. Ale niunie maja teraz. Kawalerowie z perspektywą na ożenek ;) 

 

Grupa 3 MIX  bardzo biedne normalne rodziny  mało koleżanek/wcale ,jeżeli gość miał stare "niemodne/obciachowe/z innej epoki" ciuchy rozciągnięte po braciach,fryzura na"chłopa"  to już podśmie..jki albo wyszydzenie/odtrącenie. Koleżanki traktowały gości jak trędowatych .  Na imprezach szkolnych nie chciały tańczyć z mniej zamożnymi kumplami .(wiem bo bywałem na dzamprezach ;P)    

Goście zapieprzali po szkole  w robocie czy to w mieście czy na wsi  żeby coś zarobić  i przeżyć (klimat typu arizona dream)  .  Kilku z nich dziś się wybiło kilku poszło w alko prawie menele. 

 

Grupa 4 Patologia -różne fifarafy ,gangsterka szkolna , zazwyczaj bez kasy ale wygadani i przypakowani ,powodzenie u ładnijszych na wczesnym etapie ;)

 

Na podstawie moich obserwacji ze szkół  , czasy podstawówki - grupa z dziewczynami z dobrych domów ,liceum mix, studia mix 

 

Dodam jeszcze te dziewczyny którym imponowali Gangsterzy,Fifarafy ;P ożeniły się z bogatszymi od siebie  providerami . 

 

Czyli Kasa ! 

 

 

 

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Voqlsky napisał:

Dodam jeszcze te dziewczyny którym imponowali Gangsterzy,Fifarafy ;P ożeniły się z bogatszymi od siebie  providerami . 

 

Jak to mówią naukowcy - prawidłowość etologiczna wśród ssaków. 

 

Droga ex żono!!!! - wybaczam Ci :D - to było silniejsze od Ciebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2016 o 10:54, ThePowerOfNow napisał:

 

No to masz spoko sytuację, dosyć klarowną, bo masz opcje i przez to spokojny umysł.

Gorzej ma "mnich", który wie, że na FF, ONS, LTR nie ma szans i trochę z przymusu prowadzi takie życie, nie ma wyboru.

Jeżeli nie zaznało się obu opcji, to jest trudniej i można łatwo w alkoholizm popaść i inne problemy.

Chociaż 2 miesiące to mało, spróbuj tak żyć kilka-kilkanaście lat - bez seksu i kobiet.

 

 

 

   Ja już 3 rok nie miałem seksu (nie pytaj dlaczego). Nie licze loda od czasu do czasu bo to jest nic ... . Oczywiście nikt nie musi mi wierzyć. Na razie musi mi wystarczyć moja kochana pasja ,którą jest sport :) Oczywiście troche przymusu jest ale jakoś sobie radze bo jak zrobie porządne fbw (zapraszam do dziennika) to mi sie nawet myśleć o laskach nie chce .

 

   Jak to powiedział Mas Oyama (jakby ktoś nie wiedział to założyciel stylu Kyokushin) :

- Wszys­tkie egois­tyczne żądze po­win­ny zos­tać spa­lone w łagodzących płomieniach ciężkiego treningu. 

 

   Testoviron mówił ''bo ja mam hajs a nie puste słowa'' - hehe coś w tym jest .

Edytowane przez KevinMitnick
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.