Skocz do zawartości

Ogarniete inteligentne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Aumakua napisał:

 

Odbierasz wszelką nadzieję, diable :>

 

Może na forum powinien być wpis, kto tu wchodzi niech straci wszelką nadzieję?

 

Forum odbiera fałszywą nadzieję, a daje prawdziwą, na wspaniałe życie wg własnego uznania. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zaznaczę, że ja jestem zwolennikiem związków i małżeństw (tak, małżeństw ale z wiadomymi ograniczeniami) ale przeciwnikiem wykorzystywania i pasożytowania na samcu.

Lepiej żeby ktoś z boku powiedział naszemu przyjacielowi młodemu jak się sprawy mają niż żeby potem płakał w kącie że go baba przeczołgała albo na sali rozpraw, że też chce czasem (!!!) widywać dzieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aumakua napisał:

Może na forum powinien być wpis, kto tu wchodzi niech straci wszelką nadzieję?

Świetny pomysł, a najlepiej po łacinie. 

 

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie”
— Dante, Boska Komedia I 3, 9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RedBull1973 napisał:

Ech...czy ktoś mówił, że jak masz  SMV 9/10 :P, to masz brać niemotę kasjerkę z pipidówy ?

Nie, trzeba szukać samiczki 7/10 - proste!

 

A Ty od razu , żeby brać 3/10....bez przesady.

Samiczka powinna mieć SMV niższe o 1 lub 2 punkty.

Chcesz mieć zjebane życie, to zwiąż się z samiczką o SMV równym swojemu, albo jeszcze lepiej - o wyższym SMV...

 

Ja mam 43 lata i widziałem już mnóstwo związków, że o swoim nie wspomnę...w miarę udane były tylko te, gdzie mężczyzna miał wyższe SMV.

Oczywiście dysproporcja nie może być też większa, niż 1-2 punkty SMV.

 

 

wyolbrzymiłem troche na potrzeby zrozumienia tematu.

dalej co po nie którzy zyja bredniami.ale widocznie dobrze im z tymi bredniami bo dalej je powielaja.



1 to kobieta daje szanse na bajere.facet nie wyrywa z prostego wniosku.ona daje przyzwolenie albo na proces poznawczy gdzie albo zdecyduje sie na danego faceta albo nie a druga mańka to da mu sie poświrować żeby sama osiągneła jakis cel.KURWA PROSCIEJ NIE POTRAFIE%-)

2 w dupe sobie wsadzcie smv svm msm i inne teorie.zwiazek to wspópraca uzupełnianie sie i wspieranie.oraz przejście procesu poznawczego opartego na wymogach a nie oczekiwaniach+wpizde innych czynników

a nie że ksiaze poznaje księzniczke ksiazniczka potrzebuje księcia a ksiaze chce księzniczce dac pierdolony pałacyk.w bajce idzie cos nie tak a księzniczka idzie w chuj zostawiajac go z alimentami i kredytem bo ksiąze był zbyt tepy zyciowo i emocjonalnie zeby zakumac oco biega w relacjach między ludzkich.chciał produkt dostał produkt.poszło nie tak i został w ciemnej dupie

żyjecie w bajce gdzie modelki i inne wynalazki społecznie uwazane za super laski sa dymane tylko i wyłacznie przez super alwaro z plastikowym usmiechem i z kukuryku na głowie.realia sa takie ze dymaja je kolesie co maja ryj jak źle zakrecony słoik po ogórkach a wiaza sie najcześciej z frajerami i pierdola jak to im jest źle w życiu i z jakim draniem sie zwiazała.natura w swojej nieskończonej inteligencji wiąze słabe ze słabym.uposledzone z uposledzonym.wybrakowane z wybrakowanym.wilka z owcą

DLACZEGO WILKA Z OWCĄ?

BO NAJCZĘSCIEJ KTOS KOGOS DYMA ALBO JEST DYMANYM PROSTE.TAKA JEST STATYSTYKA I TEGO NIKT NIE ZMIENI

WIEC JAK WIDZICIE JAKIEGOS TYPA Z LASKA O WYZSZYM NIBY SVM SMV BMW TO WIEDZCIE ZE ON MA COS DLACZEGO ONA Z NIM JEST ALBO ONA Z NIM JEST PO COŚ.I DO CZASU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.