Skocz do zawartości

Jedyna w swoim rodzaju sytuacja ...


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie kobiet nie jestem zielony i to jest wlasnie moj grzech . Czuje ze robie im krzywde ze nie zagaduje a dlaczego to juz wyjasniam ... .

 

Uwazam ze jestem z wygladu conajmniej 8/10 czyli brak nalogow co jest w dzisiejszych czasach rzadkoscia, wysportowany - trenuje siłowo ,nie po to by wygladac a i tak wygladam jak grecki posag i z tym wcale nie sciemniam bo znajomi mysla ze jestem na cyklu SAA a nie jestem .

 

Laski sie za mna ogladaja i sa zainteresowane i daja co chwile znaki tylko wlasnie moj grzech polega na tym ze nie potrafie byc nawet odrobine chamski ,ba - nawet za bardzo niemam pojecia jak poruszyc te emocjonalne skały(kobiety) a pchaja sie non stop i meczy mnie to tak mocno ze jakbym mogl to bym zapadl sie pod ziemie bo ilez mozna mowic ''czesc'' na widok sliniacej sie do ciebie kobiety .

 

Najgorsze jest to ze wiem co robic ale poprostu mam psychiczna blokade ktora pewnie wziela sie stad ze w dzicinstwie bylem bity przez wiele lat i moze podswiadomie boje sie odrzucenia.

 

No i na koniec pytanie co bracia robiliby na moim miejscu ? Od razu dzialac na chamca w sensie ze seks dzis wieczorem, lapanie za tylek ze niby nieswiadomie albo otwarcie mowic co sie chce?, czy rozgrywac to stopniowo ? tylko stopniowo tzn. jak ?

 

Jezeli to nie pasuje do dzialu to prosze moderatora o przeniesienie ale mysle ze jest ok.

 

 

 

 

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KevinMitnick napisał:

No i na koniec pytanie co bracia robiliby na moim miejscu ?

 

Droga Elu / Basiu / Zosiu - na Twoim miejscu radziłbym Ci znaleźć faceta, szczególnie jak jesteś po 30stce i zamieniasz się powoli w stary rupieć - mniej będzie w Tobie chęci do pisania głupot.

Uściski i całuski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem sie jak smiec czytajac te komentarze . To wszystko jest 100% prawdy , zostalem wychowany bez ojca, co to za ojciec jak sie slucha matki w wieku 50 paru lat, poprostu brakowalo twardej reki a nie matczynego pitolenia ze wszystko jest ok ... to jest poprostu zenada . W tym glupim kraju juz sie nic nie zmieni . Kogo mam sie zapytac jak nie was ? Pewnie laski mysla ze jestem gejem i to mnie jeszcze bardziej dobija bo inni piepsza sie jak kroliki a wygladaja jak gowno a ja dbam o siebie moze za bardzo ? Moze powinienem zapuscic brode , chodzic w brudnych butach jak wiekszosc i smierdziec jak wiekszosc. Polecam testovirona poogladac , tez ma  najebane we lbie ale przynajmniej ma jaja zeby to powiedziec a ja wlasnie jestem cichy i bezkonfliktowy a zarazem czuje ze tak niepowinno byc . Oczywiscie matrix robi swoje, inni nie rozumieja problemu bo jak wy sie wysmiewacie ze mnie to co by bylo gdybym powiedzial to gosciom z ''matrixa'' . Pomysleli by ze baba w ciele mezczyzny . Nie chce zostac przyjaciolka z penisem, pomozcie mi , mam 29 lat cale zycie przede mna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.