Skocz do zawartości

Facebook


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

Kobietą w tym względzie się pobłaża ,zresztą nieraz one nie za specjalnie garną się do pracy.

 

 

hmm model związku dla kobiet szczególnie tych młodych choć 30+ też zapożyczaja sobie ten pomysł dość często ... to ... facet pracuje ... ja ładnie wyglądam i mam na wydatki ewentualnie mogę wychowywać dzieci :) ale tu raczej mówimy o sprawach wałkowanych i wiadomych dla każdego samca o czym też Marek wspominał w książkach.

 

Mamy jednak panowie wybór i świadomość którą chciałbym aby większość moich kolegów miała bo jak na razie rządzi popęd fizyczny i tyle w temacie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium content z fejsa. Polecam filmik z wywijania dupą, a potem profil tejżee agentki ze zdjęciami jak "kocha" swojego chlopaka :D

 

Aleksandro,widzę,że lubisz tak się zabawiać z zajętymi facetami w dodatku mając swojego. Podobno tyle lat czekasz,aż ci się oświadczy,ale i tak przyprawiasz mu rogi. Nie wstyd ci wysyłać takich zdjęć i filmików? Chwalisz się,że taka inteligentna jesteś,z klasą a wypinasz dupsko w gaciach z bazarku do pierwszego lepszego kolesia. Napisałabym,że jesteś dziwką,ale nie chcę obrażać prostytutek. Wysyłałaś filmiki spod prisznica nago swojemu facetowi,a po tym jak on nie miał czasu zobaczyć chciałaś się dowartościować wysyłając je Miłoszowi. Brakuje ci pochwał?
Co do mnie,to tak macie racje,jestem brzydka,gruba,mam rozstępy,ale to wszystko jest niczym w porównaniu do twojego kurestwa. Urodziłam wspaniałego syna. W ciąży i po porodzie moje ciało się zmieniło. Pojawił się tłuszcz, który nagromadziłam jedząc na dwóch, aby maluszek był zdrowy, blizny i rozstępy spowodowane rozciąganiem się skóry aby dzieciątko miało miejsce w brzuszku,ale codziennie patrząc na siebie w lustrze widzę silną kobietę,która wydała na świat kolejnego wspaniałego człowieka. Wszystkie nieprzyjemności,które przeszłam w ciąży i ból przy porodzie spowodował,że inaczej spojrzałam na świat. Zmieniły się priorytety. I nigdy za nic w świecie nie zamieniłabym swojego syna na płaski brzuch, jędrną pupę czy cokolwiek innego. Prędzej czy później staniesz się stara i pomarszczona i dalej będziesz taką samą osobą jak jesteś teraz. Moje ciało zmieni się w każdej chwili,jeżeli tylko będę tego chciała. A ty pozostaniesz taka jaka jesteś,bo szmata szmatą pozostanie.
Miłosz,jeżeli porównujesz laskę,która ćwiczy do kobiety,która urodziła ci dziecko to jesteś totalnym kretynem. Pamiętaj,że ojcem jest ten,który wychowa a nie ten,który spłodzi. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego.
Paweł, wybacz, że to ujawniłam, ale ty przede wszystkim powinieneś o tym wiedzieć.
A wszystkim kobietom,które mają facetów,życzę,aby ta suka nigdy nie wdarła się w wasze życia. Pilnujcie swoich chłopaków przed tą żmiją.
Pozdrawiam wszystkich porządnym mężczyzn dla których nie liczy się tylko wygląd a także to co w serduchach!

Wierzę, że kiedyś spotkam mężczyznę,który pokocha mnie taką jaka jestem i nigdy nie opuści. Zaakceptuje moje wady i będzie je kochał równie mocno jak zalety. A także stanie się ojcem dla Dominika, takim z którego będzie mógł brać przykład.

 

Post jest publiczny udostępniany na wielu profilach z viralami ;)

Epickie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Długowłosy napisał:

Podobno tyle lat czekasz,aż ci się oświadczy,ale i tak przyprawiasz mu rogi

 

Mówi to ta, której facet oświadczył się niecałe 3 tygodnie temu,a teraz''wielka miłość''znikła:D.Z drugiej strony,jeśli jak sama twierdzi zerwała z nim po tym fakcie,to czemu nadal status ma zaręczonej,chyba coś tu nie gra...

 

39 minut temu, Długowłosy napisał:

Pozdrawiam wszystkich porządnym mężczyzn dla których nie liczy się tylko wygląd a także to co w serduchach!

Wierzę, że kiedyś spotkam mężczyznę,który pokocha mnie taką jaka jestem i nigdy nie opuści. Zaakceptuje moje wady i będzie je kochał równie mocno jak zalety

 

Dobrą ma logikę-wie, że jest gruba,brzydka itd,więc nie szuka już księcia z bajki tylko kogoś ,kto zaakceptuje ją bo ona zmieniać się nie zamierza ,ma mnie kochać i już :blink:

 

Nic tak nie potrafi rozbawić jak kobiety będące w desperacji.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to mam gdzieś Facebooka i pozostałe portale społecznościowe. Facebook był mi potrzebny tylko i wyłącznie do tego, aby komunikować się z innymi ojcami, którzy walczą o własne dzieci, zbierać informację, szukać wiedzy. Gdyby nie to, już dawno bym to skasował.

Staram się dobierać znajomych i z zasady nie dodaję osób, których nie znam na żywo. W oczekiwaniu na akceptację zaproszenia do znajomych czeka kilkadziesiąt osób ;-)
Rzadko rozmawiam tam z ludźmi prywatnie, bo najczęściej nie ma z kim i o czym. Czasami konkretne sprawy rozwiązuję ze znajomymi lub wymieniamy się dokumentami.

Nie oglądam lasek na facebooku, bo mam to gdzieś :D

Czasami sprawdzam nowo poznanych ludzi, aby czegoś się o nich dowiedzieć. To zadziwiające, jak wiele prywatnych informacji ludzie umieszczają na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pikaczu napisał:

wszystko ma kurwa znaczenie%-)im bardziej na pokaz tym bardziej niedowartosciowana jest

 

 Znasz @Pikaczu osobiście kobiety nie posiadające tego typu portali?,jakieś porównanie by się przydało.Może to jest klucz do normalności jako takiej w przypadku kobiet.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale typu facebook i inne gnioty, są po to aby sie dowartościować, tylko i wyłacznie, im więcej zdjec, osobistych, dyskotekowych tym        bardziej dany osobnik/osobniczka   krzyczy patrzcie tu jestem!

Kreowanie swojego wizeruniu w sieci jako osoby zajebistej, jest w pewnym sensie ucieczka od siebie...

Takie sytuacje zaspokajaja potrzebe bycie kimś...nawet w sieci...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 26.08.2016 at 10:02 PM, Mayki said:

 

Bardziej wynikającą z niższego SMV, chociaż moja samoocena wysoka też nie jest. Ona jest mądra i pracowita, jak ja, ale przewyższa mnie buźką i urodziła się w zamożniejszej rodzinie. Żebym w ogóle jej dorównał, musiałbym mieć lepsze ciało (pracuję nad tym) oraz zarabiać więcej od niej (bardzo prawdopodobne że tak będzie, ale nie zapeszam). Pod względem SMV mam szanse jej dorównać i ją przewyższyć dopiero za co najmniej 3 lata, a wtedy ona będzie już miała 26 lat na karku i pewnie męża i dziecko w drodze. Nawet jakby nie ułożyła sobie życia, to jednak te 26 to już dużo jak na rozpoczęcie znajomości. Jedyną więc szansą na zamoczenie jest pogodzenie się z opcją z rozsądku w wyniku nieoczekiwanych okoliczności (śmierć męża, rozwód, cokolwiek) a to mnie jakoś nie rajcuje. Ale dzięki za doping ;)

OMG!

Typowe gadki faceta z wypranym mozgiem.

Nie mam nic do ciebie, w/w teksty sam bym napisal 10 lat temu.

Za pare lat ona sie na ciebie rzuci majac meza w dupie.

Dymalem kilka mezatek. Nie mialy zadnych wyrzutow sumienia spotykajac sie ze mna.

 

Zadbaj tylko o swoj rozwoj.

Jak bedziesz mial 30-35-40 lat baby beda o ciebie walczyc a zamaczac bedziesz mogl tyle razy ile wyrobisz, oczywiscie z zalozeniem ze nie ozenisz sie z pierwsza ktora ci powie ze cie kocha i nie umie bez ciebie zyc.

To jest temat tak znany jak E=mc_kwadrat.

 

Nie mam teraz czasu ale powiedz czy widziales kiedys krzywą SMV?

O ile wiesz co to jest krzywa rzecz jasna. Dzis niekoniecznie wszyscy ucza sie matematyki bo na co komu procenty.

(Pozniej placa do konca zycie kredyt hipoteczny ale przeciez to "zupelnie inna sprawa, wszyscy tak robia". (JA nie.)

Jesli znasz angielski - dam ci takie artykuly po ktorych twoja samoocena poszybuje na Marsa, (plus minus tak jak moja).

Jesli jestes w stanie strawic czerwona pigulke rzecz jasna.

Nawet na Matrixie ktorys z bohaterow powiedzial ze woli dobrze wypieczony stek...

(Ja wole dobrze wypieczoną samicę.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O www.blackdragonblog.com juz wspominalem.

Elementarzem jest therationalmale.com. On mnie wyprowadzil na ludzi.

Bardziej konkretne linki podesle jak bede mial wiecej czasu.

heartiste.wordpress.com - ma dobre artykuly ale toną w masie innych bo bez przerwy pisze, przypuszczam ze ma z tego dobra kase.

returnofkings.com - rozne artykuly, i do olania i do pomyslenia.

illimitablemen.com - bardzo analityczne i dlugie.

whoism3.wordpress.com/2012/06/26/power-means-walking-away-not-crawling/

Moj komentaz o ponizszym artykule brzmial - "kurewsko szczera wypowiedz o dymaniu przez kobiety":

http://whoism3.wordpress.com/2012/11/17/confessions-of-a-reformed-incel/

 

Black Dragon wlasnie napisal artykul.

http://www.blackdragonblog.com/2016/09/01/refusing-sex-grounds-soft-next/

To co widze jako glowne punkty:

While she has every right to say no to sex with me, I have every right to walk out of there and go have sex with another woman who says yes.

Never, ever, EVER let the number of women you’re having sex with fall below two.

 

Do adminów pytanie:

Jak mam edytowac wczorajszy post?

Od wczoraj wydarzyly sie rozne rzeczy i chce cos napisac a za pisanie posta pod postem dostane klapsa.

Jakie jest rozwiazanie takiego problemu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2016 o 20:08, Mayki napisał:

Zgrzyty - jedyne co mnie w niej zastanawia to lekki chłód bijący od niej, to nie jest dziewczyna zagadująca ludzi, tak jakby nie lubiła poznawać ludzi,, rozmawia tylko ze swoimi bliskimi koleżankami oraz chłopakami, których zna z przeszłości lub którzy jej pomagają. 

 

I teraz to, co mnie zastanawia to jej profil na fb - ma tam ponad 400 znajomych, a lajków pod zdjęciami - ok 30-40. Wśród moich znajomych to jest ewenement, nawet brzydkie i grube dziewczyny mające ponad 300 znajomych mają po 50-80 lajków. Komentarzy też mało, czasem zdarza się, że nikt nie skomentuje. Koledzy mający ok 200-300 znajomych mają więcej lajków niż ona.

 

Jak myślicie z czego to wynika? Czy to wina tego jej chłodu (zadaje się tylko z bliskimi oraz tymi, którzy jej pomagają, resztę kolokwialnie olewa i tak jakby nie zależało jej na znajomości z nimi). Odnoszę wrażenie, że ogólnie jest ona nielubiana i chociaż ma swoje bliskie przyjaciólki, to poza nimi jest już krucho. Czy może ogarnięte i mądre dziewczyny nie są lubiane, bo się wymądrzają ponad inne?

 

Moje wnioski:

 

1) Takie analizy mediów społecznościowych to ja sobie robiłem za czasów białorycerskich. Olej to w chuj. Chcesz baby to atakujesz do niej wprost i w realu. 

2) Babka przypomina mi jedną dziewczynę ( o której już tu chyba wspominałem ) co to też była porządna a potem się okazało że co jakiś czas leciała na tydzień do londynu gdzie pierdoliły ją wszystkie kolorowe nacje tego świata. Twoja lejdi ma na bank jakiegoś fagasa. Zdystansowanie wskazuje, że to może być jakaś ciekawsze historia np. opierdala 60 letniego konara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2016 o 18:10, WOLAND napisał:

Czy jest związek pomiędzy zawartością treści podawanych na w/w portalu (polubienia,liczba znajomych,udostępnione fotki),a tym jaka jest dana osoba w życiu realnym?

 

Związek jest dokładnie odwrotny i to nie tylko u laleczek. Jak znacie pewne dziewczyny dość długo (szkoła, studia, znajomi, sąsiadka, mniejsza miejscowość), to wiecie, np. że jej ojciec chleje, brat jest ćpunem, babka jeszcze spłaca kredyt, mamusia słynie z gościnności w kroku, jej chłopak ledwo skończył podstawówkę, jej siostrzyczka opierdoliła pierwszą kiełbachę kuzynowi jak miała 13 lat, lasia długo uczyła się czytać i teraz zarabia 950 netto itp. Badania naukowe potwierdzają jednak, że ok. 97% orbiterów nie ma takiej wiedzy o księżniczce :D  Taką wiedzę ma kilkanaście osób.

 

Wszystkie (poprawione) fotki jej pięknego ciała (cycka widać przypadkowo), zdjęcia z wycieczek, z misiem w starym mercu mają na celu pokazanie, że ją też stać, wyszła na ludzi, jest pięknie, ma znajomych i wiedzie je się lepiej niż jej koleżankom i nawet (o zgrozo) przyjaciółkom :D  Kto normalny potrzebuje wrzucać coś na fejsa poza zdjęciem profilowym (twarz) i dzielić się niby swoim życiem (czuję się bardzo samotna na tym Lazurowym Wybrzeżu w tym luksusowym hotelu w samym środku sezonu, na które przyleciałam samolotem z Warszawy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tarzan napisał:

Badania naukowe potwierdzają jednak, że ok. 97% orbiterów nie ma takiej wiedzy o księżniczce :D  Taką wiedzę ma kilkanaście osób.

 

Wiedzieć to może wiedza ale ignorują to,wypierają ,tłumacza sobie ,że ona jest inna niż jej rodzina -takiego wała ,patologia rodzi patologię .Mężczyzna potrafi wyrwać się z takiego gówna dzięki swojej determinacji,silnej woli wypracowanej latami,kobietę to przerasta zazwyczaj;)

 

Dlatego Panowie nie wchodźcie w związki z panna która miała syf w domu od dzieciństwa oczywiście jeśli nie utrzymuję z tą rodzinką kontaktów to już inna sprawa ale w innym wypadku nawet nie próbujcie litować się nad nią:o

Chcecie patrzeć na pijanego ojca czy matkę robiącą wieczne awantury,prędzej czy później odbiję się to na psychice waszej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto wypiera - sam sobie jest winien.

2. Jak zaczalem myslec wyszlo mi ze zeby miec sex - kobiet trzeba miec minimum pięć.

- jedna ma okres

- jedną wkurwilo to co powiedzialem

- jedna jest zarąbana w pracy

- jedna ma chorą matkę

- jedna co dzis moze dać.

 

Pięć to MINIMUM zeby sie bzykac regularnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 26.08.2016 o 21:36, ThePowerOfNow napisał:
  • Im ładniejsza kobieta, tym więcej lajków i wszelkiej maści biało rycerzy w komentarzach - typu "ale ty jesteś piękna" ;) Kiedyś jechałem na rowerze i spotkałem piękną kobietę, mówię do niej żeby sprawdziła spotted dzisiaj wieczorem. Odpisuje mi, a tam 300 lajków pod zdjęciem i chłopak w tle. Naprawdę piękna kobieta ;) 

Ilość lajków zależy od popularności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2016 o 16:31, WOLAND napisał:

 Znasz @Pikaczu osobiście kobiety nie posiadające tego typu portali?

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem.

 

Znam cała masę kobiet, które nie posiadają ŻADNYCH portali.

Portal - a zwłaszcza portal typu Facebook - to gigantyczne źródło dochodów oraz poufnych informacji - a zatem poważny w prowadzeniu biznes.

A chyba wiemy jak statystycznie wygląda sprawa z prowadzeniem poważnych biznesów przez Panie...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy dziewczyna ma konto na pejsie, ale nie wrzuca dosłownie NIC. Żadnych atencyjnych fotek, nie udostępnia głupot ani życiowych cytatów, nawet zdjęcia profilowego nie ma (jak dla mnie mocne 8/10), tylko przegląda portal.

Znam taką jedną i na prawdę odróżnia się od reszty siks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dostałem jakie zaproszenie na FB dzisiaj, jakaś lasencja, już chyba, któryś raz (nie chce mi się sprawdzać i liczyć)  na zasadzie nigdy się z tą osobą nie widziałem, ani jej nie kojarzę mam zasadę, że nie przyjmuję takich zaproszeń, ani nie piszę do tych osób.  Teraz pytanie, czy ktoś miał podobnie, może nawiązał rozmowę i czego one chciały ?  
- orbitera ?
- zapchać sobie konto dużą ilością znajomych ?    

Szczerze mnie zwisa i powiewa, ale skoro znowu taka sytuacja to chętnie się dowiem od innych braci co w trawie piszczy. 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.