Skocz do zawartości

Polka o małżeństwie z Arabem: „To jest jak bajka. Nie to, co z Polakami, którzy nie myją dup”


Rekomendowane odpowiedzi

Temat dedykuję białorycerzom (również z naszego forum), którzy mają problemy z kwestiami Polka + obcokrajowiec:

 

Cytat

„Mój mąż nie śmierdzi. Wbrew temu, co sugeruje wielu złośliwych i zazdrosnych Polaków, mąż nie jest brudasem. Myje się przynajmniej pięć razy dziennie (do każdej modlitwy). Co natomiast mówią badania nad higieną Polaków? 4 mln Polaków nie sięgają po szczoteczkę do zębów, 25 proc. myje się raz w tygodniu, statystyczny Polak zmienia majtki co drugi dzień. (…) Podczas gdy każdy Arab myje się po każdym skorzystaniu z toalety, Polak – jak widać – nie myje dupy wcale” – komentuje kobieta.

El Marakchi przedstawiła też we wpisie ogólne zalety Arabów. Wśród nich są – przedsiębiorczość, pojętność, wielkoduszność i chęć do pomocy. Dzięki temu wszystkiemu mają być dobrymi mężami.

“Arabowie, o czym się nie mówi, są bardzo przedsiębiorczy, zaradni, nie uznają słowa „niemożliwe”, mają to coś, co my Polki określamy jako „jaja”, szybko uczą się języków obcych (w większości są poliglotami), mają wielkie serca, chętnie pomagają i dzielą się swoimi dobrami, boją się Boga. A to wszystko czyni z nich dobrych ludzi i dobrych kandydatów na mężów” – pisze dalej Polka.

Autorka wpisu porusza też temat wad swojego męża, który „w końcu jest tylko człowiekiem”. Jej mąż ma być „chaotyczny, głośny” i „lubi zapraszać do domu całe hordy ludzi”, co całkowicie deklasuje polską gościnność, która wypada przy tym niedorzecznie.

Kobieta zaznacza, że wszystkie przyjemności wypływające z jej małżeństwa wcale nie biorą się z tego, że mąż jest bogaty, a po prostu ją szanuje.

„Życie z Arabem jest jak bajka. Przynajmniej moje. Mimo że wcale nie poślubiłam arabskiego szejka” – podkreśla kobieta.

 

 

http://pikio.pl/polka-o-malzenstwie-z-arabem-to-jest-jak-bajka-nie-to-co-z-polakiem/

 

Zapraszam do komentowania i wyrażania uwag własnych :)

 

Jak dla mnie epickie :D:D:D:D:):):)

 

PS Ja jestem zwolennikiem jak największej ilości małżeństw polek z Arabami ale bez możliwości powrotu.

Uzasadniłbym to cytując pewien komentarz "z sieci" - " Za to Arabowie myją sobie dupy ustami polskich "modelek" instagramowych za petrodolary" ;):D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już temat w radiu i Marek wyjaśnił skąd się bierze ochota kobiet na ciapatych. Myślę, że mamy ty tylko próbę wytłumaczenia swojej decyzji. Muszę przyznać, że ma trochę racji - dbają oni o siebie dość mocno. Mieszkam akurat na składzie w akademiku z takim jednym - potrafi odpicowywać się godzinę przed jakimś wyjściem w łazience. Wychodzi odjebany ale w pokoju  zostawia syf. Widziałem, że używa lakieru do włosów ale już naczynia myje bardzo rzadko i samą wodą. Więc dziewczyno,  jeśli podoba Ci się taki ciapaty to wiedz, że będziesz później szorować gary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Arabowie, o czym się nie mówi, są bardzo przedsiębiorczy, zaradni, nie uznają słowa „niemożliwe”

 

Szanowna Pani mówi o tych żyjących na zasiłkach w UK czy z Dubaju? Bo nawet jeśli chodzi o tych drugich to niech jaśnie księżniczka sprawdzi, kto zajmuje się wydobywaniem ropy w tych krajach, kto pracuje jako budowlańcy, inżynierowie ect.

Bo na ich dobrobyt tam pracują hindusi oraz Europejczycy na kontraktach a tutaj my bo pieniądze na zasiłki z powietrza się nie biorą...

Jedynie czego im nie odmówię to smykałki do handlowania, pod tym względem są naprawdę dobrzy...

Ja rozumiem, że kobiety naoglądały się seriali w stylu Wspaniałe stulecia, natomiast gdy takie stulecie u nas nastanie to na pewno nie będzie ono w takim stylu jak sobie co poniektórzy wyobrażają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni potrafią robić dobry aranż wokół siebie. To jedno. Poza tym maja odpowiednie podejście do kobiet jako do tych gorszych. To drugie.

Jedno i drugie wystarczy aby pojebać we łbie typowej Karynie. Później czytamy takie wpisy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ bedzie zdziwienie jak pierwszy raz w przemądrzałą japę zarobi....krzyżyk na na droge:D, a sorki nie przecież ten jest inny, boi sie  boga, tyle ze ona chyba nie wie co jego bog o kobietach sadzi.

Wiecej takich, a moze mniej pojebanych w kraju zostanie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Wonderkid napisał:

 

Szczęść Boże małżeństwu tej pani i wszystkim innym Polkom, którym się poszczęściło :)

 

 

Tylko żeby potem nie dochodziło do tych dramatycznych apeli w TV aby Polska(która często przez te Panie jest opluwana od najgorszych) wysyłała samolot aby ewakuować obywateli z krajów arabskich(Syria, Jemen i te "baśniowe" klimaty...). Bo z tego co czytałem kiedyś to wbrew pozorom więcej tam urzęduje naszych rodaczek niż nas po kontraktach firmowych. Zresztą proponuję poczytać czym się zajmują nasze władze dyplomatyczne w takich krajach to się oczy może niektórym otworzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Długowłosy napisał:

(...)

“Arabowie, o czym się nie mówi, są bardzo przedsiębiorczy, zaradni, nie uznają słowa „niemożliwe”, mają to coś, co my Polki określamy jako „jaja”, szybko uczą się języków obcych (w większości są poliglotami)..."

To bardzo ciekawe, bo mam na co dzień do czynienia z marokańczykami i algierczykami, no i oprócz francuskiego i arabskiego nie znają żadnego innego języka. Nawet jak się ich spytać łot tajm iz it, to nie wiedzą o co chodzi.

 

 

 

7 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

(...)

Jedynie czego im nie odmówię to smykałki do handlowania, pod tym względem są naprawdę dobrzy...

(...)

Potrafią wciskać kity jak mało kto (no dobra polacy też potrafią, ale nie na taką skalę jak sand niggery) i są w huj namolni, co potrafi być męczące. To jest ta ich cała smykałka. Cyganie też tak mają.

 

 

Generalnie araby to jebane nieroby, których nawet bejzbolem ciężko do roboty zagonić. Będą kręcić, kombinować, kłamać, żeby tylko ktoś inny za nich wziął się do roboty. We francj dymają lewacki system na wszelkie możliwe sposoby (zasiłki). W każdym sklepie prowadzonym przez araba (kebabownie, spożywczaki) śmiało można pytać o haszysz. Można również podbijać do każdego ciapatego siedzącego na zasiłku i narzekającego jak to ma źle (a z handlu dragami mają na nowe beemki). Wiadomo religia im zabrania pić alkoholu, ale upalić się już najwyraźniej nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, TPakal1 napisał:

A znając skurwiały charakter Polek

 

Proszę nie obrażać strażniczek domowego ogniska, naszych pereł w koronie, przecież wszyscy wiedzą, że najwięcej witaminy bla bla bla bla....

 

Powiem tak - Polki zjebały na całej linii - przejęły od zachodu to co najgorsze, a odrzuciły ze wschodnich klimatów to co najlepsze.

 

Baba ze wschodu:

1. Zadba o dom

2. Zadba o faceta

3. Jak się ją trzyma krótko to nie fiknie

4. W zamian chce pieniędzy i awansu społecznego - o co nietrudno jak się zarabiało 100 dolarów na miesiąc.

 

Baba z zachodu:

1. Ma potencjał w kurwieniu się

2. Zapomnij o prowadzeniu domu itp. - ona jest wyzwolona

3. Słowianin to odmiana w porównaniu do piz*owatych rodaków (niemiaszków, angoli itp.) - jak ktoś jest zadbany to może tam mieć łatwo status kolorowego (w sensie egzotycznej atrakcji).

4. Łasa na kasę mniej bo przecież sama zarabia tyle ile większość Polaków nie

 

I co z tego wzięły Polki?

1. "Wyzwolenie czyli potencjał w kurwieniu się"

2. Chęć kasy i awansu społecznego.

 

Idealny melanż "wschodu i zachodu" wyszedł naszym Paniom :D:D:D:D

 

Czekam na tekst Red'a o erazmuskach - kiedyś już pisałem - chcecie coś więcej od baby niż tylko seksu - pytać czy była na erasmusie albo tyrała na zachodzie - jak tak - od razu dać sobie spokój ;)

 

No i najważniejsze:

 

comment_KhT8kGciqqO7vDkwsaFiyV9T0Vmuq8Ob

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WY sobie Panowie zdajecie sprawę, że już od wielu lat Polki przodują w swojej ilości jeśli chodzi o burdele na zachodzie? Dobrowolnie.

Ten art to tylko liźnięcie tematu:

 

Cytat

Większość kobiet zostaje sprzedana za swoim przyzwoleniem - wiedzą, dokąd jadą i na czym będzie polegać ich praca. Ale wiele dziewczyn decyduje się prostytuować dopiero na miejscu. Początkowo, gdy zorientują się, że wymarzona praca na Zachodzie ma polegać na sprzedawaniu ciała, buntują się. Niektóre natychmiast wracają do kraju, niektóre próbują szukać innej pracy na własną rękę. Ale są też takie, które po rozmowach z koleżankami z branży i informacjach, że seks za pieniądze daje dochody nawet kilkunastokrotnie wyższe niż sprzątanie mieszkań czy praca w supermarkecie, decydują się na prostytucję.

 

 

http://www.newsweek.pl/polska/polski-towar-eksportowy,14540,1,1.html

 

BTW - autorka wpisu:

 

IMG_7771.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Długowłosy napisał:

4. Łasa na kasę mniej bo przecież sama zarabia tyle ile większość Polaków nie

 

Tutaj mogę polemizować, aż się dziwię, ze to napisałeś @Długowłosy. Moim zdaniem tak samo łasa na kasę jak była jest i będzie. Znałem kilka dobrze lasek co pracowały w Irlandii i po kilku latach pobytu tam nic nie miały. Kompletnie nic. Jak była wypłata to shopping, kosmetyki, szmatki, buty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SennaRot napisał:

 

Tutaj mogę polemizować, aż się dziwię, ze to napisałeś @Długowłosy. Moim zdaniem tak samo łasa na kasę jak była jest i będzie. Znałem kilka dobrze lasek co pracowały w Irlandii i po kilku latach pobytu tam nic nie miały. Kompletnie nic. Jak była wypłata to shopping, kosmetyki, szmatki, buty.

 

Kolego - ale ja tu napisałem o autochtonkach czyli Niemkach, Irlandkach, Francuzkach etc. ;) Nie o Polkach ;)

A to co opisałeś typowe Polki - kupa szmat za całą wypłatę i tona kosmetyków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GluX napisał:

http://multiculticlub.com/zycie-z-arabem/

 

 

AHAHAHAAH, aż łezka się kręci w oku jak one sprzedają dupę

Dobre z tym jedzeniem z jednego gara i to jeszcze paluchami. Q...a, jakie to urocze.  :) I jakie wygodne, mało mycia. Coś mi świta, że u nas tak jedli chłopi w czworakach w XIX wieku. :)

 

11 godzin temu, Długowłosy napisał:

Czy WY sobie Panowie zdajecie sprawę, że już od wielu lat Polki przodują w swojej ilości jeśli chodzi o burdele na zachodzie? Dobrowolnie.

Ten art to tylko liźnięcie tematu:

 

To świadczy o operatywności naszych pań, a chciwości na kasę to przede wszystkim. Pamiętacie motyw ze sraniem do ryja. 

Fakt, że popyt zachodniej klienteli na nie pewnie jest. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TPakal1 napisał:

Dobre z tym jedzeniem z jednego gara i to jeszcze paluchami. Q...a, jakie to urocze.  :) I jakie wygodne, mało mycia. Coś mi świta, że u nas tak jedli chłopi w czworakach w XIX wieku. :)

 

Chłopi w XIX mieli drewniane miski i łyżki, nawet 2 wieki wcześniej mieli łyżki, co najwyżej jadła rodzina z jednej miski, ale nie palcami ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat długi jak Eufrat i Tygrys razem wziętę..:) interesujący zjawisko, o ile Angielki to dobre kurwiątka to mimo to maja na tyle oleju w głowie ze podczas kilku lat spedzonych na zachodzie...widziałem moze dwie pary w której to Angielka była związana z  ciapkiem...Być moze to syndrom Pani jeszcze z czasów imperialnych...Wolą białych mezczyzn, a asfalty nie maja tam nic do powiedzenia, mimo poprawności    politycznej, murzyn tam jest traktowany przez białe kobiety jak w Polsce ultra biały rycerz...i git!

Panie z Polski preferuja Panów sniadych, tych którzy wypasali bydło u siebie na stepie, te bardziej wyzwolone preferuje Samolijczyków, których iloraz inteligencji ma poziom kamienia...

Czym to sie ma? kompleksami, moim zdaniem 80% Polek to kobiety z małych miasteczek, wsi...

Szok kulturowy, spełnienie marzen z dziećinstwa, kiedy to ogladała zasmarkana, Alladyna...Wolność, nikt jej nie pilnuje, znika ten syndrom plotkowania...

Dla Polki kazdy Arab to ksiązę...I to przekonanie to taki filtr na świat...

Poznałem wielu gości z tamtych stron, sasiad byl Kurdem, dalej mieszkał Pers, do fryzjera chodziłem do Uzbeka, taksówkarz obok który   woził mnie po miescie to Turas...Maja jedno wspólną cechę, są muslimami, inna kultura, sposób bycia, cera, są pociagajacy dla Polek, bo stawiaja granice, taka Polka od razu wie ze nie podskoczy, biały rycerz w Polsce którego gnębiła i wysmiewala na babskich imprezach a opalony Pers to inny smak, potem pojawiaja sie podróze do Arabskich krajów gdzie Polka siedzi sobie w komórce jak pies, a potem płacze i chcą do domów, i niech sobie siedzą, jestem absolutnym przeciwnikiem pomagania takim kobietom, chciałas być inna, nowczesna, to tam kurwa siedz!

Co do Arabskiej przedsiebiorczości; jak by nie mieli ropy, to jedli by piach i wędrowali ich starsi bracia Beduini, w dodoatku biali trzymaja ten region za pysk (Amerykanie, Brytyjczycy i Rosjanie) są leniwi, nie maja pojecia o jakiejkolwiek pracy...

Jest troche racji w tym ze Polacy chodza niezadbani, tacy typowi robole, zaawansowana próchnica, dresy, brudne ubrania, nie ogolona morda, włosy jak wiatr zawieje, dlatego Polak tam ,jest od razu dyskwalifikowany jako robol i kompletnie aseksualny...

Sytuacja zmienia sie diametralnie jak Polak sie ogarnie, koszula, fryzura, perfum, eleganckie buty i jakas wiedza jak sie ubrać...w dodatku choc podstaway angielskiego, i jakaś mowa, bo bywały takie momenty w których na róznych imprazach tam, Polacy zagadywali ile to mam na godzinę, to ze jest zadowolony ze ma robote po godzinach jako specjalista od czystości kibli, dlatego unikam takich osób...

Potem po kilku piwach na odwage rusza do boju i z takimi samymi tekstami stara sie poderwać kobiete...

 

tutaj polish-somalian love.

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie, że coraz częściej będziemy bombardowani takimi artykulikami, że "Nie taki diabeł straszny jak go malują".

 

I bardzo dobrze, niech się polskie rorzczeniowe kurwiszony ładują w bagno.

Ode mnie kopa na "nową drogę życia":D.

Oczywiście bilet w jedną stronę.

 

"Polska dla Polaków, Kurwiszony dla Arabów"

(za wyjątkiem naszym Mam, córek i sióstr)

 

Pierwsza do związku z szejkiem: Ewa (na metr w głąb) Kopacz z domu Lis:)

 

Jeśli chodzi o bohaterkę tego artykułu, to od razu widac "wielką miłość" w oczach i brak instyktu samozachowawczego.

Jest leniwa (sama o tym piszę) i pewnie silnie zaburzona, dlatego żaden Polak by jej nie chciał.

Żyję w kraju, w którym jeszcze!! nie ma prawa szariatu - oficjalnie.

Jak już się arabusowi znudzi lub przestanie być potrzebna to wyjedzie do Maroka;) - ostatni raz.

Tam czeka Ją świetlana przyszłość, niewolnica seksualna (wiele kutasów jednocześnie), oraz praca zgodna z jej kwalifikacjami, czyli "wiadomo co":D.

 

@Assasyn co to za focia ?:P

 

Biały hipopotam z chudym nosorożcem:lol:  One,te się lovciają w afryka?:)

Ja oglądałem program przyrodniczy, to ponoć One to wrogowie są w Afryka i się nie lubią:)

SH.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SledgeHammer napisał:

 

@Assasyn co to za focia ?:P

 

Biały hipopotam z chudym nosorożcem:lol:  One,te się lovciają w afryka?:)

Ja oglądałem program przyrodniczy, to ponoć One to wrogowie są w Afryka i się nie lubią:)

SH.

 

 

 

Polki dają przykład afrykańskim nosorożcom ze da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten temat mam w 4 lterach, każdy kowalem swojego losu, problem pojawia się dla mnie, gdy chodziło by o moja siostrę. Z obserwacji w UK Polki wdając się w takie związki, szybko dochodza do wniosku ze to nie to... I szukają polskich białych rycerzy. Znam ze 4 takie przypadki wszystkie wróciły do Polaków. I gardzą capakami... Ale co przyjęły to ich.... Żal.pl

 

Najczęściej te dziewczyny nie były atrakcyjne dla mnie po za jedna która tez zrobiłem i wycisnelem ja jak szmate...

 

Ta typiara wciskala mi ze mieli brać ślub... Na co powiedziałem jej masz błąd włosy, niebieskie oczy, dla rodziców wygladasz jak diabeł + dzieci z małżeństwa, jego rodzice nigdy na to się nie zgodza... Zatkalo ja skąd tyle wiem o nich... Sytuacja skończyła się tak ze wrócił do siebie, przywiózł żonę, a Polkę chciał wyciskac na boku, ale spijala tez miód odemnie (byłem na orbicie - świadomie i zwyrachowaniem).

 

@Assasyn a co to za awatar? Hm???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SledgeHammer napisał:

Odnosze wrażenie, że coraz częściej będziemy bombardowani takimi artykulikami, że "Nie taki diabeł straszny jak go malują".

 

I bardzo dobrze, niech się polskie rorzczeniowe kurwiszony ładują w bagno.

Ode mnie kopa na "nową drogę życia":D.

Oczywiście bilet w jedną stronę.

 

 

Tylko z czego się cieszysz? Myślisz, że za ich dzieci (z związków Polka - "książe Persji") kto będzie płacił? My! Bo pieniądze z zasiłków na razie pochodzą z firm(którymi rządzą faceci) i od mężczyzn(bo statystycznie kobiety ciut mnie zarabiają jednocześnie korzystając więcej z systemu).

Więc żeby Ci to uzmysłowić, za parę lub paręnaście lat odejmiesz swojemu dziecku, bo Ci dobroduszne państwo zabierze w ramach "solidarności społecznej" bo jak to ktoś śpiewał "wszystkie dzieci nasze są"... Chcesz się założyć że tak będzie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.