Skocz do zawartości

Samotni mężczyźni po 30


WOLAND

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednego człowiek matrixa wychodzi a w drugi wchodzi :) Tak wygląda ludzkie ciało czy wam sie to podoba czy nie a koks i tak cudów nie zrobi, ja tam zresztą nie widze żadnych mięśni wielkich, normalne ciało a czy większe od innych to już kwestia tego czy to ektomorfik czy endo bo to różnica bo endo zawsze jest większy i bardziej barczysty - taki typ ciała. Wiekszosc polskich karyn w tym wieku to chodzące monstra ,które piją i palą i objadają sie ciastkami i narzekają oczywiście na mężów a nie na siebie i to widać na siłowniach która dba o siebie a która udaje .

 

@Tomko bo to jest nałóg z którego ciężko wyjść tylko że lepjej taki nałóg niż narkotyzowanie sie fajami i alkoholem, nierzadko amfą i innymi cudami .

Edytowane przez KevinMitnick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KevinMitnick nie do konca sie zgodze. Kobiety maja tendencje do calkowitego wyjalawiania ciala w pogoni za spoaleniem kazdego grama tluszczu. Pozniej body fat 10% czy 5%, fejm w internecie, na insta, na fejsbuku, kolezanki zazdroszcza ,faceci sie zachwycaja a cialo wyjalowione do zera, gospodarka hormonalna lezy. I pozniej placze, ze okres nieregularny, problemy z zajsciem w ciaze itp itd. A nie zapominaj - do fitnessu duzo lasek tez dolacza imprezowy styl zycia. Bo te transformacje i przemiany rzadko kiedy sa dla siebie. Panienki zazwyczaj musza, MUSZA sie pochwalic swoimi efektami a gdzie najlepiej sie pochwalic jak nie w klubie czy na plazy. Klub - alko - impreza. Czyli czesto to mix wielu nalogow.

Nalog sportu to dobry nalog. Ale pakowanie i suszenie sie na sile nie jest dobre dla kobiety. Jakby matka natura chciala zeby byly umiesnione to by im dala predyspozycje do budowy miesni. A to co na plakatach, te ich miesnie to rezultat morderczych treningow, katorzniczej diety i wycinki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fitnesu zdziwiłem się jak powszechnie używane jest wspomaganie farmakologiczne na różnych poziomach zaawansowanie, często teścia używają rosną im żuchwy itp. dlatego mają tak męską twarz , poza sezonem wyglądają naprawde nieciekawie wielkie naładowane  jak trans, szczyt formy wysuszenie może mają 2 razy i jak dla mnie nie wyglądają fit - zbyt duża masa mięśniowa zero kobiecości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wszystkie moje rozmówczynie zgadzają się co do tego, że największą grupę samotnych po trzydziestce stanowią tzw. ciapy. Przeważnie to mężczyźni przeciętni. Z wyjątkiem jednej cechy. Ciapy są chłopcami (ciężko określić ich innym terminem) wycofanymi i małomównymi, czy jak lubią o sobie myśleć „po prostu nie mają śmiałości do kobiet”.

 

Akurat z tym akapitem artykułu się zgadzam, z ciapą w swoim zachowaniu trzeba walczyć.

Mi się udało.

 

Dopytuję jeszcze o to, dlaczego jej zdaniem to źle być grzecznym....nie chodziło mi o dobre maniery, ale o rodzaj grzeczności, która sprawia, że facet nie umie pogonić kelnera, kiedy czekacie ponad godzinę na jedzenie – mówi. Kiedyś podczas randki napiła się wody w tramwaju, a jakiś facet nakazał jej natychmiast schować butelkę w bardzo obraźliwy sposób. – Mężczyzna z którym byłam na spotkaniu zamiast powiedzieć kilka słów natrętowi zaczął przepraszać i wyrywać mi butelkę, żeby szybciej ją zakręcić. Dodam, że agresor nie był adeptem osiedlowej siłowni, tylko zawianym panem po 60., więc nie stanowił zagrożenia fizycznego

 

Akurat te przykłady: świadczą o braku jaj i braku męskiej energii, stanowczości u faceta. 

Trzeba zbudować wyhodować sobie jaja - męska energię, zaciętość, stanowczość, siłę psychiczną. a

nie zachowywać się jak wystraszony nastolatek na początku szkoły średniej. Trudne doświadczenia życiowe, hardcorowe problemy  hartują, kreują męskie zachowanie. Kopniak w dupę od życia uczy bardzo dużo. Ja to przeżyłem i polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 o 00:32, SennaRot napisał:

Sam jestem parę lat po 30stce. jako największy Sukces swojego życia uznaje zachowanie stanu kawalerskiego. :D

 

 

Gratuluję! Ja już jestem 40+ i również niezmiernie cieszę się z zachowania wolności (pomimo pokus i kilki chwil słabości). Stan kawalerski jest zacny i Panu Bogu miły! :)

 

Bardzo lubię to powiedzenie: "Im później się ożenisz, tym później dojdziesz do wniosku, że się za wcześnie ożeniłeś".  :D

 

Edytowane przez Pilot Pirx
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Wszystko co jest pisane w necie przechodzi cenzure.

Babską choc moga jej dokonywac mezczyzni.

Jesli filtruja baby - to rozumiemy.

Nie przejdzie nic co lezy w ich interesie.

Jesli filtruje facet - tak samo bo on mysli ze jesli sie babom przypodoba to ktoras mu da.

Mam nos jak wykrywacz klamstw - 3-5 slow tytulu artykulu i wiem czy to kolejny atak hipergamii.

 

Samotni mezczyzni po 30-ce powinni stworzyc szczesliwa rodzine z jakas samotna mamą ktora zostawil jakis skurwiel, czy to nie honorowy i perspektywiczy czyn mezczyzny?

Nie ten jest mezczyzna co zrobil dziecko ale ten co je wychowal.

Bedziesz za to mial dostep do cipy o ktorym marzysz od lat.

Oczywiscie pod pewnymi warunkami...

Mowi wam cos to programowanie mozgu?

---

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2018 o 18:49, Legionista napisał:

Wszystkie moje rozmówczynie zgadzają się co do tego, że największą grupę samotnych po trzydziestce stanowią tzw. ciapy. Przeważnie to mężczyźni przeciętni. Z wyjątkiem jednej cechy. Ciapy są chłopcami (ciężko określić ich innym terminem) wycofanymi i małomównymi, czy jak lubią o sobie myśleć „po prostu nie mają śmiałości do kobiet”.

 

Akurat z tym akapitem artykułu się zgadzam, z ciapą w swoim zachowaniu trzeba walczyć.

Mi się udało.

 

Dopytuję jeszcze o to, dlaczego jej zdaniem to źle być grzecznym....nie chodziło mi o dobre maniery, ale o rodzaj grzeczności, która sprawia, że facet nie umie pogonić kelnera, kiedy czekacie ponad godzinę na jedzenie – mówi. Kiedyś podczas randki napiła się wody w tramwaju, a jakiś facet nakazał jej natychmiast schować butelkę w bardzo obraźliwy sposób. – Mężczyzna z którym byłam na spotkaniu zamiast powiedzieć kilka słów natrętowi zaczął przepraszać i wyrywać mi butelkę, żeby szybciej ją zakręcić. Dodam, że agresor nie był adeptem osiedlowej siłowni, tylko zawianym panem po 60., więc nie stanowił zagrożenia fizycznego

 

Akurat te przykłady: świadczą o braku jaj i braku męskiej energii, stanowczości u faceta. 

Trzeba zbudować wyhodować sobie jaja - męska energię, zaciętość, stanowczość, siłę psychiczną. a

nie zachowywać się jak wystraszony nastolatek na początku szkoły średniej. Trudne doświadczenia życiowe, hardcorowe problemy  hartują, kreują męskie zachowanie. Kopniak w dupę od życia uczy bardzo dużo. Ja to przeżyłem i polecam.

Zgadzam się w 100%. Jestem właśnie takim gościem o którym mowa w tym tekście. Dlatego nie obwiniam kobiet o moją sytuację. Wszystko zależy tylko ode mnie.

Edytowane przez verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, verde napisał:

Zgadzam się w 100%. Jestem właśnie takim gościem o którym mowa w tym tekście. Dlatego nie obwiniam kobiet o moją sytuację. Wszystko zależy tylko ode mnie.

No niestety, kobiety gardzą słabymi. :(

No ale tak zaprojektowała je natura :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie o to chodzi.

Mnie uczono że trzeba żyć wsród ludzi więc jakoś trzeba się dopasować, czasami ustąpić.

To jest logiczne.

A goście z charakterem agresywnym mają to w d* i atakują, nawet bez powodu albo przy byle jakim powodzie.

No i powstaje pytanie o reakcję.

Dobrze jest jeśli się jest dwumetrowym bysiem, gorzej jeśli to taki bysio jest naprzeciwko.

Średni facet jest na przegranej pozycji choć nie zawsze.

Koniec koncow znamy Napoleona, Hitlera, Kaczyńskiego.

Nikt sie nie przypieprzał do nich choćby mial 2 metry wzrostu.

Może to jest jakaś wskazówka co robić ....

Koniec konców mózg też ma swoją siłę.

 

Nie mam czasu analizować wariantów B, C, D - Z.

Wszyscy wiemy w czym rzecz.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.