Skocz do zawartości

Radosław Kałużny


Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie Radosława Kałużnego? Jeśli nie to w kilku słowach opowiem: Był to sławny piłkarz na przełomie wieków. Grał w najlepszym polskim klubie - Wiśle Kraków, następnie kontynuował karierę w Niemczech w Bundeslidze (najwyższa klasa rozgrywkowa) oraz był gwiazdą reprezentacji. Imprezy, duża kasa, jednym słowem - król życia. Sukcesy zawodowe nie szły w parze z życiem osobistym. Jedno, drugie nieudane małżeństwo i rozwód, który kosztował go 6 milionów złotych (!). Kariera się załamała, skończył jako magazynier w DHL, a obecnie jako pomocnik murarza w Białymstoku. Ale nie to jest chyba najgorsze. Gość ożenił się po raz trzeci i nadal uparcie wierzy, że kobieta to szczęście. Przeczytajcie wywiad jaki ukazał się na onecie w związku z wydaniem jego autobiografii.

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/chwila-z-kaluznym-przez-30-lat-nikt-nie-wiedzial-ze-bylem-bity/ks2s4n

 

Edytowane przez seba33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę wprost

 

STANDARD

 

Niczym się nie różni od ludzi, którzy wygrali w totka i chyba w 2 czy 5 lat 95-97% przepierdala wszystko.

I to jest normalne - bo mentalność jest nadal na poziomie biedy, a materialność przypadkiem się zmieniła o 180 stopni.

 

Co do postaci Kałużnego - widzę w nim pokrzywdzone dziecko wciąż - ofiarę programowania społecznego jak i domu rodzinnego.

Ja byłem bity, na nic nie miałem wpływu, przy takich pieniądzach nie trudno o zdradę - cały czas wymówki.

Nie dziwi mnie to już, że upadł. Cały czas dawał się ruchać przez życie bez wazeliny - był narzędziem w rękach innych - na pewno ex żon.

Syndrom DDD + jestem ofiarą, na nic nie zasługuję - ojciec go pilnował, ale mentalności nie zmienił.

Jeszcze do niedawna bym czuł żal do jego historii - dziś widzę jak na wyciągniętej dłoni - SCHEMATY, które przerabiamy wszyscy wspólnie na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że kojarzę Kałużnego. Dobrym piłkarzem był na swojej pozycji.

A to, że 6 mln za rozwód , to się w głowie nie mieści!.

Pewnie kobieta zarabiałaby bez niego 2000 zł, a tutaj jej skapnęło 6 mln. Kto tu jest drapieżnikiem? Kto jest słabszą płcią? Kobieta? haha...

Ale koło piłkarzy kręcą naprawdę niezłe manipulatorki i tam gdzie duża kasa, jest większa szansa, że kobiecie zależy tylko na bezlitosnym wykorzystaniu faceta.

 

comment_MRqsYQS8h4Lpe7qetJ2D78CrVAIKuRck

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego każdy z braci powinien rozwijać inteligencję finansową, by znać chociaż podstawy zarządzania pieniędzmi, oszczędzania i zapobiegliwości.

 

Na prawdę śmieszą mnie tacy ludzie, którzy dajmy na to ledwo żyją od pierwszego do pierwszego ale nowy telewizor na raty to muszą wziąść. I to gdzie? W prowidencie. Dlaczego? A bo człowiek nie może sobie całe życie odmawiać wszystkiego! YOLO...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BigDaddy napisał:

Na prawdę śmieszą mnie tacy ludzie, którzy dajmy na to ledwo żyją od pierwszego do pierwszego ale nowy telewizor na raty to muszą wziąść. I to gdzie? W prowidencie. Dlaczego? A bo człowiek nie może sobie całe życie odmawiać wszystkiego! YOLO...

 

W Media Markt jest więcej stoisk z wnioskami o kredyt niż normalnych kas, gdzie płacisz gotówką/kartą.

Ja czasami się dziwię, bo np. znajomi nie zarabiają dużo, a kupują pościel z lamy za 5k...

Albo auto warte 15k za 25k w ratach... przykłady znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ThePowerOfNow napisał:

 

Ja czasami się dziwię, bo np. znajomi nie zarabiają dużo, a kupują pościel z lamy za 5k...

Albo auto warte 15k za 25k w ratach... przykłady znajomych.

 

 

Kupują wspólnie ale jak się skończy uczucie(czytaj pieniądze) to spłacać będzie on ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.