Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - edycja pudełkowa


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Panowie - krótkie i proste pytanie. Czy orientuje się ktoś, gdzie można na dzień dzisiejszy (w internecie) kupić pudełkową edycję limitowaną tego dodatku do W3? 

 

Troszkę przegapiłem. Krew i Wino już mam i czeka na mnie aż wrócę tam, gdzie mam komputer do gier, ale chcę grać ,,po kolei''. No i Krew i Wino zaczyna się ponoć od 40 poziomu postaci, ja mam 38 i zrobiłem w podstawce wszystko co mogłem, więc tych dwóch poziomów bez Serc z Kamienia nie nabiję. Niby 2 poziomy to nie jest tragedia i da radę to zrobić, ale lubię mieć wszystko tak, jak się należy. 

 

No i pomijając fakt tych dwóch poziomów doświadczenia - po prostu chcę mieć również pierwszy dodatek, jako fan serii nie mogę go pominąć.

 

A jeśli nie da się już tego kupić (nie widzę w żadnym znanym mi sklepie), to czy jest szansa, że wróci kiedyś do sprzedaży? Orientuje się ktoś z Was? 

 

Wychodzi chyba jutro taka edycja W3 + oba dodatki, ale po co mam dwa razy to samo kupować. 

 

Z góry dzięki. 

Edytowane przez Eredin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak. Skyrim niby fajny... ale jednak nie ma tego czegoś co miał w sobie Morrowind. Tamta gra miała w sobie to coś i szkoda że się bardzo zestarzała pod względem graficznym.

 

Wiesiek jedynka i dwójka to po prostu bardzo grywalne i klimatyczne gry z masą genialnych tekstów. Na temat trójki mogę się jedynie wypowiedzieć na podstawie tego co widziałem na JuTubce i wyglądało to po prostu świetnie.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ma urok. Dla mnie sam gameplay w sensie rozgrywki to sprawa drugorzędna w tej serii. Dla mnie Wiedźmin to taki film interaktywny. 

 

@HORACIOU5 nie oglądaj za dużo na YT. Ja sobie zaspoilerowałem kilka gier kiedyś, ale z W3 nie popełniłem tego błędu i świetnie się bawiłem. Raz miałem maraton od 18 do 5 rano. Skończyłem wtedy fabułę i nie mogłem później zasnąć. Mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin interesował mnie sam gameplay i zobaczenie paru questów pobocznych. O fabule nie wiem niczego jeżeli o W3 chodzi i czekam aż kiedyś zrobię upgrade komputera po to aby móc samemu nasycić się tym co ta gra serwuje. Zauważyłem, że dopracowali chyba w pewnym stopniu walkę, która mnie w dwójce nieraz wkurzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Aumakua napisał:

Ja nie wiem co wy widzicie w tym Wiedźminie. Lepsze od skyrima?

Gry The Elder Scrools (czyli w tym Morrowind i Skyrim) mają to do siebie, że się nie kończą. Gdy się przejdzie główny wątek można grać dalej, wypełniać jakieś poboczne misje itp itd. Dla mnie to minus tych gier bo lubię jak "coś się kończy i coś się zaczyna" (pozdro dla kumatych elo ziom ;D)

Zresztą to nasz swojski produkt (Wiedźmin), spróbuj poczytać książki, złapiesz klimat to i w gry się wciągniesz ;) Tylko serialu broń Boże nie oglądaj. Niech Cię Podświadomość przed tym gównem strzeże. Ewentualnie obejrzyj sobie ale PO skończeniu książek bo Ci to zepsuje odbiór.

Klimat masz fantasy tylko w naszych klimatach. Tam się je kapustę z grochem i gada jak to czasami źle na żołądek szkodzi (ehh te dyskusje krasnoludów), nie masz fuck'ania tylko po prostu staropolskie chędożenie i w ogóle przemyślenia ciekawe o naturze człowieka, o wojnach, sensie życia, przeznaczeniu :)

 

Co do gier The Elder Scrools, niby tam świat jakiś jest, jakaś fabułą... ale nigdy się w nie nie wciągałem. Jakoś jej nawet nie odczuwałem... Jestem z tych co wolą Gothica nie Morrowinda ;) 

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ludzki.Człowiek napisał:

Tak na marginesie wszystkim fanom klimatów wiedźmińskich polecam trylogię husycką Sapkowskiego.

Mniej znana a moim zdaniem lepsza niż wiedźmińska saga (mówię tu jedynie o książkach rzecz jasna).

 

Zacząłem kiedyś Narrenturum, i muszę się wziąć za nią od nowa. Ale urzekła mnie pierwsza scena no egzorcyzmy :D

 

7 godzin temu, GluX napisał:

Gdy przejdziesz Wiedźmina to jakbyś przeczytał zajebistą książkę

I tak i nie. W książce sobie to wszystko wyobrażasz i samemu musisz więcej wysiłku w to włożyć a gra pokazuje Ci wszystko jak na tacy. Choć nie powiem fabularnie i dialogowo to Wiesiek pewnie wymiata (ja już widzę po pierwszej części i pierwszym rozdziale gry). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artem napisał:

I tak i nie. W książce sobie to wszystko wyobrażasz i samemu musisz więcej wysiłku w to włożyć a gra pokazuje Ci wszystko jak na tacy. Choć nie powiem fabularnie i dialogowo to Wiesiek pewnie wymiata (ja już widzę po pierwszej części i pierwszym rozdziale gry). 

Czyli nie grałeś w trójkę i się wypowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię i Morrowinda i Gothica (jedyneczke, dwójkę trochę mniej). W obie pozycje zagrywalem się jak szalony i są to dla mnie jedne z najlepszych RPG w jakie grałem. Chętnie zobaczylby te gry w odswiezonych szatach graficznych i z dodana dodatkowa zawartością. Morrowinda prawdopodobnie by zrypali i uprościli, chyba że zaaplikowali by my system rozwoju postaci i wałki z Obliviona, to by było w porządku. Gothic mógłby dostać więcej questow, umiejętności i możliwości G2 + NK i by wystarczyło. Byle tylko muzyka nie została zmieniona na tą z dwójki, bo jedynka miała znacznie lepsza ścieżkę dźwiękową.

 

Co do Wieśka to bardzo mi się podoba pewien myk zastosowany w dwojce. Nie napiszę jaki żeby nie walnac spoilera ale chciałoby się częściej widzieć coś takiego w innych grach RPG. Może Tyranny będzie to w sobie miało? Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zerwito napisał:

Serce z Kamienia bije podstawkę na głowę, szczególnie postać Olgierda :)

 

Olgierd srolgierd. Serce z Kamienia kocham za Gauntera o'Dim, który dla mnie jest najlepiej wykreowaną postacią z całej serii. Mogę spokojnie rzec, że bije nawet postać Regisa. Jakbym miał wybrać najlepszą 3, to kolejność byłaby taka: Gaunter o'Dim, Regis i oczywiście Talar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.