Skocz do zawartości

Panowie, pytanie o domenę


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, żebym miał coś przeciwko nazwie: "Stosunkowo dobry", nie ma w niej nic złego, ale przychylam się do opinii Kolegi Dr Caligari z tematu "Moje propozycje odnośnie forum":

 

Uważam, że niefortunnie wybrałeś nazwę strony, z którą jest jak z okładką książki - stosunkowodobry.eu nie wskazuje w żaden sposób, co jest w środku (a powinno, bo pierwszy kontakt ze stroną to kontakt z jej nazwą). Lepiej brzmiałoby samczeforum.pl albo meskieforum.pl, ale to chyba już "po ptokach".

Wydaje mi się, że nazwa braciasamcy.pl bardziej przyciągałaby nowych userów, lepiej zapadała w pamięci oraz kojarzyła się przeciętnemu zjadaczowi chleba, ale to oczywiście moje skromne zdanie. Co nie zrobisz będzie okey ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Uważam, że powinieneś zmienić. Nazwa strony powinna sugerować potencjalnemu czytelnikowi, co znajduje się w środku (tak jak okładka książki), a stosunkowodobry.pl nic nie sugeruje, poza tym nie każdy potrafi wychwycić grę słów. Nazwa powinna być w miarę krótka, treściwa i walić prosto w ryj jak Pan Zenek w barze "Kleks".. Moim zdaniem, w tytule powinno być coś z następujących słów: "męskość", "samce", "forum", "męskie" itd.

 

Moje propozycje, tak na szybko:

 

samczeforum

forumsamców

meskieforum

zakonsamców

braterstwosamców

 

Nazwa braciasamcy.pl bardzo mi się podoba. Jest coś związanego z pierwotną męskością, której teraz tak brakuje (samce), jak i pozytywne skojarzenie ze wspólnotą krwi (braterstwo). Dla mnie bomba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.