Skocz do zawartości

"Blogowe mądrości" kobiety - działo wytoczone przeciwko Markowi, mnie i reszcie mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pikaczu napisał:

ale nie ma to tamto kobieta jak ma nakazane co ma robic to jest dokładniejsza niz facet%-)

 

To fakt, dlatego w mafiach to faceci są księgowymi. Większa kreatywność. A tak na marginesie to ostatnio @Pikaczu obserwuję te zażarte dyskusje kobiet na wiele życiowych lifestylowych tematów. One między sobą to tylko o aborcji, antykoncepcji i nic więcej. Nie mają nic odpowiedzenia na inne tematy. Tylko wałkują ten temat zastępczy aż do obrzygania. No ile można. Myślą, że gdakaniem zmienią rzeczywistość w Polsce. Aborcja, moda, ciuszki, kosmetyki, imprezki, narzekanie na zniewieściałych facetów i tak w kółko. Jak w kurniku. Dlaczego to mówię ? A no dlatego, że nieważne wykształcenie, pochodzenie to rdzeń ten sam. Szkoda w ogóle zaczynać tematy poważne bo gdy zainicjowałem jakiś ciekawy życiowy temat to one i tak wprowadziły na swój tor o aborcji. Każdy temat jaki podrzuciłem kończył się o aborcji lub o wyzysku kobiet przez mężczyzn. A to nie były tylko feministki. Coś tak czuję, że feministek jest garstka ale pod wpływem feminizmu oraz marksizmu pozostaje ok. 75 może nawet 90 % kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 02.09.2016 at 1:10 PM, Geralt said:

wszystkich tych, którym nie udało się z kobietami, bo trafili raptem na 3, 4, 5 nieodpowiednich lasek i teraz uważają, że wszystkie kobiety są takie same

Dobre B)

 

Szkoda, że wprost nie napisała o sobie, że jest inna niż wszystkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ciesz, masz szczęście gratuluję @wojskowy33. Ja niestety trafiłem na skrajną lewaczkę/marksistkę (antynatalistka) z dobrego zamożnego domu. Ta feministka albo raczej feminazistka gardzi mężczyznami jak i kobietami. Cały czas mówię o bohaterce tego tematu. Gdzie ja miałem oczy, uszy i mózg, że się związałem z tak wadliwą kobietą. Kosztowało mnie to bardzo dużo energii, zdrowia i czasu. Teraz mam blokadę. Więc się ciesz z każdej chwili bo kiedyś może tego zabraknąć. Ja miałem takiego pecha, że musiałem trafić na chorą psychicznie maniaczkę walki o aborcję, hipochondryczkę, znerwicowaną z lękami i kompleksami dziewuchę - manipulantkę i prowokatorkę grającą na sumieniu i uczuciach. Na dodatek ze zjebanym charakterem. Po moim wpisie @wojskowy33 jeszcze bardziej docenisz swoją kobietę. Więc podsumowując moja też była inna tylko nie w pozytywnym sensie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Geralt said:

Gdzie ja miałem oczy, uszy i mózg, że się związałem z tak wadliwą kobietą

Pewnie między jej cyckami ;)

 

1 hour ago, Geralt said:

Po moim wpisie @wojskowy33 jeszcze bardziej docenisz swoją kobietę.

Ja bardzo doceniam, bo wcześniej miałem borderkę - księżniczkę. Zmarnowała mi 7 lat życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wojskowy33 napisał:

Pewnie między jej cyckami

 

He he to też no ale nie przesadzajmy widziałem i miałem o wiele lepsze. Była niskiego wzrostu z małą dupką i małymi piersiami. Dusza i charakter się liczy :rolleyes:.

Ale nic tego nie wyszło, miała masę kompleksów na punkcie swojego ciała i neurotyczną osobowość. Do bordeline bardzo blisko.

13 godzin temu, wojskowy33 napisał:

Ja bardzo doceniam, bo wcześniej miałem borderkę - księżniczkę. Zmarnowała mi 7 lat życia.

 

Pełen szacun @wojskowy33. Ale żeby aż tyle trwać w takiej toksynie ? Życie ci nie miłe było czy co ? Ja bym chyba nie wytrzymał nawet roku. Ledwo co pół roku wytrzymałem. To jak długo do siebie dochodziłeś po tym związku ? To szmat czasu, już nie wspomnę że chodziło o bordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Geralt said:

Ale żeby aż tyle trwać w takiej toksynie ?

Związek z borderką to pułapka. Tego nie zrozumie nikt kto w nią nie wpadł. Po czasie też myślę, że to niemożliwe wytrzymać tyle lat, ale jednak tak było.

 

8 hours ago, Geralt said:

To jak długo do siebie dochodziłeś po tym związku ?

Jakieś 3 lata zajął mi powrót do normalności, ale nocne koszmary z jej udziałem nadal mi się zdarzają. Trwanie w związku z borderką bardzo wyniszcza i powoli odzyskuje się samego siebie.

 

8 hours ago, Geralt said:

Ledwo co pół roku wytrzymałem.

Dobrze, że szybko to zakończyłeś. Ja dopiero po 5-ciu latach zrozumiałem, że moja jest borderką. Bardzo ukrywała się ze swoją księżniczkowatością. Zrywałem z nią parę razy, ale potem w łóżku przekonywała mnie, że warto wrócić, a po powrocie przez miesiąc lub dwa było fajnie i powoli zaczynała się jazda w dół, aż do kolejnego rozstania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wojskowy33 napisał:

Dobrze, że szybko to zakończyłeś. Ja dopiero po 5-ciu latach zrozumiałem, że moja jest borderką. Bardzo ukrywała się ze swoją księżniczkowatością. Zrywałem z nią parę razy

 

Ale to nie ja zakończyłem ten związek tylko ona. Podbiła sobie ego naładowała a raczej skradła moją energię poprzez techniki manipulacji słownej i emocjonalnej i kazała mi wypierdalać. Jeszcze policją straszyła. Też się kłóciliśmy, zrywaliśmy i ponownie godziliśmy. Było tak - trzy może cztery dni spokoju a raczej mojej adoracji i słodzenia jej a potem dwa dni niesnasek. I tak w kółko jak na karuzeli. No ja dochodzę do siebie mimo, że to już prawie trzy miesiące. Pewnie ja bym zerwał tak po miesiącu albo po pierwszym szantażu i groźbie samobójstwa ale nie miałem jeszcze doświadczenia z wampirami. Teraz już mam.

16 godzin temu, wojskowy33 napisał:

. Po czasie też myślę, że to niemożliwe wytrzymać tyle lat, ale jednak tak było

 

Rozumiem cię @wojskowy33 bo coś w takich kobietach jest jakiś magnetyzm, że człowiek ciągle wraca. Mój związek z taką był mocno emocjonalny. Wspaniałe chwile uniesienia a potem straszny dół. Ech to nie dla mnie. Najgorsze w tym wszystkim jest, że ciężko wywalić ze swojego umysłu te miłe wspomnienia wspólnych chwil. Ona to pewnie o mnie zapomniała z jakiś tydzień po zerwaniu. One tak mają. A facet się męczy miesiącami. Dlatego jak słyszę jakie to kobiety są mocno poszkodowane, że po zerwaniu tak mocno cierpią i och ach wo ogóle to mi się śmiać chce z tych feministycznych bredni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geraltjest dokładnie tak jak piszesz. Ja tak długo tkwiłem w tamtym związku, bo łudziłem się, że uda mi się jej pomóc. Że ona w końcu zrozumie, że bycie taką skrajną egoistką unieszczęśliwia też ją samą. Ale to tak jakby grochem o ścianę. Teraz już wiem, że jak ma się do czynienia z księżniczką to nigdy nie warto w to brnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@wojskowy33 ale to się tyczy każdej kobiety nie tylko roszczeniowych księżniczek co pragną ciągłej atencji i adorowania. Jeszcze się nie narodził co by kobiecie dogodził. Też tak myślałem ale moja była wolała pójść głównym nurtem i stała się walcząca feministką i lewaczką "wyzwoloną" pożal się boże. Po prostu miała lub ma za dobrze dlatego tak odpierdala. Szkoda zachodu. Ja już niczego od kobiet nie oczekuję straciłem jakiekolwiek nadzieje i złudzenia. One wiedzą wszystko najlepiej. To one mają monopol na definiowanie jaki powinien być mężczyzna a jaki nie. To one mają monopol w ogóle na okazywanie słabości uczuć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"xD" - Przekroczona ilość gimbo-emotikonki, która ma podkreślać jaka to ona śmieszna, fajna jest. 

"z Marka jest gówno a nie psycholog i gówno się zna na ludzkiej psychice." - Widać, że zabolało samicę, że Marek Kotoński otwiera facetom oczy i już jest mniej frajerów do zbajerowania ładną buzią/figurą, cyckami, dupą, cipką. To dobrze, niech ją mocniej zapiecze dupsko tak jak inne kobiety. Dla takich samic mądrymi facetami są tylko frajerzy co będą ich pantoflami. 

"mizoginów" - 
Fajna hipokryzja z jej strony, jej wpis brzmi mizoandrycznie. 

"- jesteśmy dupami, dupeczkami. Ciekawe czy oni chcieliby być nazywani kutasami? Wątpię." - Ojej, jaka to nagle świętojebliwa się zrobiła. Ciekaw jestem jak określają facetów na swoich babskich spotkaniach. 

"-jesteśmy nazywane workami na spermę" - Ładne kłamstwa, oj ładne kłamstwa. Nigdzie się nie spotkałem z takim określeniem kobiet na tym forum. Pewnie jak zwykle nadinterpretacja po kobiecemu. 

"wszystkie bez wyjątku czaimy się na majątki facetów i myślimy jak tu wpakować ich w dziecko" - Hm, sprawdźmy co mówi praktyka i statystyka. 
 

Cytat

W 2013 r. rozwiodło się ponad 66 tys. par małżeńskich – czyli o 1,6 tys. więcej w stosunku do roku poprzedniego. Jednocześnie o prawie 22 tysiące zmalała ilość zawieranych małżeństw (181 tysięcy)


Z tego powyższego wynika, że liczba rozwodów jest spora i rośnie z roku na rok. Natomiast maleje ilość zawieranych małżeństw. Jak widać coraz mniej beta-bankomatów więc samice świrują pawiana. Bawi mnie takie ściemnianie, że nie czyhają na majątki facetów. To czemu się plują o intercyzę i inne formy zabezpieczania majątku przed ślubem? :). No właśnie, wcale ich nie interesują majątki, śmiechłem kurwa. Co do dzieci, to czemu potem wyrywają dzieci facetowi i blokują spotkania z nimi? Nie mówiąc już o zażartym boju o jak najwyższe alimenty.

Skurwiona logika samicy, wybielać się, wybielać i jeszcze raz wybielać. Co złego to nie one, ale praktyka pokazuje co innego i tylko zaślepieni głupcy tego nie zauważą.

"-wyzwolone kobiety nazywane są dziwkami, kurwami, szmatami, itd. Oczywiście oni jeśli przelecieli pół miasta, są super, bo są maczo, ruchaczami, super duper i w ogóle" - A co myślała? Jakby kobiety były takie super porządne, to faceci by nie musieli szukać nowych cip do ruchania bo by mieli swoją kochaną, dobrą partnerkę. Także same są winne temu, że faceci ruchają sporo cip. Ja pamiętam jak dwie moje byłe się żaliły, że tyle kobiet miałem przed nimi. Mówiłem im, że to nie moja wina lecz byłych, które nie miały szacunku. 


"Ja będąc facetem wolałabym ładną i młodo wyglądającą 35-latkę, niż przeciętną 20-latkę." - Widzę, że boi się 35 roku życia skoro tak obniża wartość dwudziestolatek. Życie, to życie. Życia nie oszukasz.

"A w ogóle to te wymagania względem kobiet, typu – masz mieć dupę jak Jennifer Lopez, cycki jak Doda, brzuch jak laski z fitnessu i nogi jak Anja Rubik" - Pewnie, facet nie ma prawa wymagać czegokolwiek od kobiety bo ona mu daje "siebie", do chuja pana. Ona ma prawo wymagać, a Ty masz prawo jej słuchać. Zabawne, jak chcą fajnych, zadbanych mężczyzn, z dobrą kasą, to muszą spełniać kryteria mężczyzny bo na ich miejsce jest wiele innych kobiet, które spokojnie spełnią warunki. 

"nie prowadzi sesji dla kobiet." - Nie jestem ani trochę zdziwiony tym, że Markowi szkoda czasu na takie popierdolone samice by je czegokolwiek nauczyć. 


Z posta tej samicy bije taka bezsilność, że niedługo 35 lat wybije i 20 latka będzie lepsza od niej. Taka frustracja, że coraz więcej facetów pyta co może kobieta zaoferować poza ciałem i uśmiechem, że coraz mniej facetów łyka bzdurę o cudownej księżniczce co kocha księcia na białym rumaku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CalvinCandie napisał:




"-wyzwolone kobiety nazywane są dziwkami, kurwami, szmatami, itd. Oczywiście oni jeśli przelecieli pół miasta, są super, bo są maczo, ruchaczami, super duper i w ogóle" - A co myślała? Jakby kobiety były takie super porządne, to faceci by nie musieli szukać nowych cip do ruchania bo by mieli swoją kochaną, dobrą partnerkę. Także same są winne temu, że faceci ruchają sporo cip. Ja pamiętam jak dwie moje byłe się żaliły, że tyle kobiet miałem przed nimi. Mówiłem im, że to nie moja wina lecz byłych, które nie miały szacunku. 

 

 

zapomniala o jednym -> jak facet duzo rucha roznych dziewczyn to znaczy ze jest wysoko postawiony w SMV i inne typiary go automatycznie tez chca bo znaczy ze jest atrakcyjny z jakiegos powodu. a typiara wystarczy ze jest i moze ruchac sie codziennie z 10 roznymi jak jej starczy sił :) dlatego typiara ktora duzo daje to szmata, a facet jest wtedy kozak i macho :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TestosteroneBoy - Racja kolego, to też jest głównym czynnikiem odnośnie ruchania wielu kobiet. Taki facet to kozak, macho. Widocznie sama dostała kosza od takich macho i stąd ją piecze dupsko. Jak to mówią: Jak suka nie da, to pies nie weźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.