Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Długowłosy

Co to jest Friendzone - sztuka "przyjaźni" z naszymi kochanymi Paniami

32 postów w tym temacie

2 minuty temu, Dobi napisał:

"Spokojniejsza", bo ma świadomość, że jej facet może znaleźć sobie inną i ona nie jest niezastąpiona? - Dobrze myślę?

Jak najbardziej. Stąd próby utuczenia i usadzenia w domu faceta przez kobietę, zaraz po założeniu ślubnej obrączki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z każdym dniem na tym forum uczę się czegoś nowego i coraz bardziej uświadamiam sobie, jakim idiotą byłem parę lat temu.

Wszystko zaczyna mi się układać w całość, wszystko do siebie pasuje.

Ex dążyła do odizolowania mnie od mojej rodziny i znajomych. Wszystko pod pretekstem dziecka, spędzania czasu z rodziną.
Zawsze była przeciwna moim pomysłom pracy nad sobą - uczenia się czegoś nowego, studiowania, siłowni, biegania itp.
Próbowała kontrolować to, jak wyglądam, ale tutaj się nie dawałem. Robiłem swoje :) 

Robiła wszystko, abym był jak najmniej atrakcyjny dla innych. Sama była strasznie zakompleksiona, ale rodzina jej wmówiła, że jest piękna, mądra i w ogóle cudowna i to ja mam szczęście, że w ogóle mnie chciała za męża ;) Ona w to uwierzyła i wierzy nadal. Teraz żyje z rodzicami i wmawia sobie, że jest szczęśliwa. No tak też można ;)

Było i minęło, nie ma co rozkminiać. Trzeba wyciągnąć z tego naukę, aby nie popełniać takich samych błędów w przyszłości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten schemat świetnie jest pokazany w filmie "Dziennik podrywacza - Tao of Steve". Zobaczcie sobie jak główny bohater rozgrywa dziewczyny, a nie nalezy do przystojniaków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smiem twierdzic, ze 75% przypadkow trafienia do worka friendzone to nieumiejetnosc eskalacji dotyku, przeniesienia rozmowy na tory seksualne oraz przedluzanie fazy zainteresowania bez przejscia do fazy konsumpcji. Tyle w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Dobi napisał:

"Spokojniejsza", bo ma świadomość, że jej facet może znaleźć sobie inną i ona nie jest niezastąpiona? - Dobrze myślę?

Jeśli tak, to już wszystko jasne... to dlatego loszki w związkach bardzo często próbują odciąć faceta od jego znajomych i nienawidzą jego koleżanek :)

To oczywiste jak chemiczny wzór wody :)

Kobieta ma tendencję do działania holistycznego w tym względzie. Więc najczęściej spotkają nas:

1. próba odcięcia od przyjaciół i znajomych lub mocne ograniczenie dostępu do nich - po co chłop ma mieć wsparcie i 'widzieć, że można żyć normalniej'.

2. odcięcie od innych kobiet, koleżanek itd - konkurencję, jakąkolwiek-nawet potencjalną, dusimy w zarodku. Poza tym dzięki temu jako jedyna kobieta - rośnie jej wartość. Plus dodatkowo włącza się propaganda - doceń, że jestem z tobą bo żadna inna by cię nie chciała ;) Sprytne. I zaraz szybciutko podbije wartość 'dostępu do jej dóbr' czyli seksu. Szybciuteńko.

3. położenie ciężkiej łapy na ubiorze mężczyzny - panna będzie decydowała co kupuje, jak się ubiera, w czym mu dobrze a w czym nie. Uwierzcie mi na słowo, że w 95% przypadków wasza kobieta zadba byście byli ubrani co prawda poprawnie ale za to totalnie nijako i nie wyróżniali się na + z masy. Spokojnie, ona wie co robi ! Sama w tym czasie stroi się co chwila w nowe szatki a jej szafa pęka bo nie ma gdzie składować nowych fatałaszków. Ale i tak usłyszycie kultowe 'nie mam się w co ubrać!' ;)

S.

8 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Subiektywny, dokładnie tak to było u mnie w czasach słusznie minionego małżeństwa !

Każdy mój kumpel był krytykowany - a to głupi, a to cham, a to pojebany itp.

To samo moja rodzina - matka taka owaka, ojciec chuj, siostry takie owakie itp itd.

Najpierw walczyłem z tym , ale kończyło się to awanturami, zero seksu itp. - standardzik...

Wszystko robiła po to , aby ODCIĄĆ mnie od jakiejkolwiek grupy wsparcia. Nawet moje hobbystyczne forum internetowe było "jechane", jak nieopatrzenie je wyjawiłem...

Koleżanki, nawet znajome z pracy - to samo...Niech no któraś spróbowała zadzwonić (służbowo), od razu wyzwiska, czego ta BRZYDKA / kurwa ci głowę zawraca po godzinach...

Mało tego, krytykowała nawet własne koleżanki - zobacz jaki ma nos, jakie szczurze oczka, zero cycków, jaki wyrachowany charakter, ona leci tylko na kasę itp.

Wszystko , żeby absolutnie ŻADNA inna kobieta choćby potencjalnie mnie nie zainteresowała!

Ubrania - też było dokładnie tak, jak piszesz...Żeby tylko jako-tako wyglądał, ale bez szału - bo jeszcze by się innej spodobał...

Sama oczywiście odwrotne - najebana cała garderoba ubrań, do tego z 50 par butów...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, RedBull1973 napisał:

@Subiektywny, dokładnie tak to było u mnie w czasach słusznie minionego małżeństwa !

Bo zaryzykuję twierdzenie, że wszyscy jako mężczyźni przechodziliśmy coś takiego, przechodzimy lub będziemy przechodzić. To taki uniwersalny gwóźdź programu pt "życie w poważnym związku" :)

A im szybciej pójdziemy po rozum do głowy i powiążemy, że 2+2=4 tym lepiej dla nas. W zasadzie interakcje damsko-męskie są tak do bólu algorytmiczno-schematyczne, że po jakiejś trzeciej bliżej i dłużej poznanej pannie - w zasadzie niewiele może nas zaskoczyć.

Po to mamy forum - niech się nasz Droga Młodzież jak najszybciej edukuje :D

A żeby było zabawniej - i nawet taki niby już doświadczony, stary lis jak ja wyciąga dla siebie wiele cennych wskazówek od wpisów Naszej Drogiej Młodzieży - przydaje się to jak znalazł przy ciekawym rozgrywaniu interakcji z paniami lat 2x-30. A że się tych interakcji ostatnio namnożyło - więc korzystam ile dusza zapragnie. I za to Wam Droga Młodzieży, niniejszym dziękuję B)

S.

5b649323ba58a5d7748091ed0cfe7354.jpg

Edytowane przez Subiektywny
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach