Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Długowłosy

Co to jest Friendzone - sztuka "przyjaźni" z naszymi kochanymi Paniami

52 postów w tym temacie

21 minut temu, Brat Jan napisał:

A żona?

Nie czułeś pewnego rodzaju dumy, że jest Twoja i na tyle atrakcyjna że krąży wokół stado adoratorów?

Baba nigdy nie jest twoja. Można powiedzieć ze to mój samochód,  Mój dom etc. Baba to żywy człowiek i to co cie z nią łączy to tylko i wyłącznie układ, umowa,  kontrakt który może być zerwany przez obie strony. Jak sobie to uzmyslowilem od razu łatwiej mi się do rozwodu szykować ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Subiektywny napisał:

Więc nie dziwcie się, że panny tak lubią łazić na proszone imprezy. Odstawi się jedna z drugą, odmaluje. Pójdzie, pomruga zalotnie oczami,

pouśmiecha - i już ma jednego, dwóch czy nawet całe stado zagadywaczy-nadskakiwaczy. Sami przyjdą.

Dlatego też Panie uwielbiają weekendowe latanie po klubach, gdzie praktycznie każda która ma 2 ręce i dwie nogi podbije sobie ego. Podobnie rzecz ma się z fejsikiem i instagramem. Kobieta uzyskuje atencję za nic - największa bzdura naszych czasów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta