Skocz do zawartości

Blokada forum - przenigdy!:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na imie mam Sylwia i jestem uzalezniona...od prawdy:) Jestem z Markiem od okolo 4 lat. Bywalo roznie, szczegolnie na poczatku, gdy tylko wydawalo mi sie, ze wiem o czym pisze:)) Mimo tego, ze to co pisze o nas kobietach nie jest slodka prawda, wierze bo wiem, ze ma racje. Szanuje to co robi ile pracy wklada w swoje dzielo. Godzinne siedzenie przed komputerem, regularne audycje, wszystko kosztem zdrowia, i wszystko dla czytelnikow, ktorym ciagle pomaga.

Forum " Bracia samcy" jest jedyne i niepowtarzalne dlatego wrogowie chca zburzyc Idee, ktora  prowadzi do sukcesu. Jest zagrozeniem dla obludy, manipulacji, pieprzeniu o "motylkach w brzuchu" etc.

 Marek uczciwie zapracowal i zdobyl zaufanie ponad 1500 lub i wiecej czytelnikow i rowniez ta kryzysowa sytuacja wzniesie go na wyzyny. Z czego calego serca mu zycze:)

Jego wrogowie i krokodyl, ktory probuje wyssac czysta Energie nie zdaja sobie sprawy, ze atakujac przyczynia sie do jeszcze wiekszego poparcia dla Marka ( co zreszta juz widac) I to bedzie poczatek ich upadku.Jest takie prawdziwe, znane przyslowie: "Kto pod Kim dolki kopie, ten sam w nie wpada"

Mam nadzieje, ze jest TU wiecej kobiet, ktore doceniaja zarowno Idee forum jak i rezerwatu i wespra Marka oraz jego Gruppe bojowa jak tylko bedzie to mozliwe, aby przetrwalo.

Czysta, dobra energia, ktora gosci na forum nie dopusci do Apokalipsy:)))

I jeszcze jedno Marek zasluzyl sobie na miano Mistrza w pelnym slowa znaczeniu tego slowa:)

Cieplo pozdrawiam i mocno caluje

Moc z Toba Markusie Wielki :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

...kawał dobrej roboty odwalił...

 

Zgadzam się z tym. Powtórzę się, Forum stworzone dla mężczyzn, a idealne dla kobiet. Marek nie lubi pomagać kobietom i to zrozumiałe jest dlaczego, wiele razy to już tłumaczył, ale pośrednio robi świetną robotę. Pomaga i to bezgranicznie. Forum to lustro naszych niezliczonych wpadek, strzałów w kolano, pochylni, którą kobiety same sobie fundują nie raz,  itd.

Od groma rad i porad dla kobiet, nie raz są takie tematy, że Niagara dobrych, konkretnych rad.  I wbrew pozorom bardzo szczerych i z dobrego męskiego serca płynących.

 

Drogie Panie proszę czytajcie Forum, www.samczeruno.pl www.ecoego.pl ,słuchajcie Radia Samiec, wiele odpowiedzi znajdziecie na swoje pytania.  Kupujcie książki Marka. Proszę.

 

Nie ważne jaką jesteś kobietą i ile masz lat, każda tu coś w sobie znajdzie i powód do resetowania siebie.

 

@Aumakua dziękuję za Forum. Marku kobiety Cię czytają i przyznających Ci rację, o ile na głos jest garstka głośno przyznających Ci rację, to w duszy każda wie, że tak jest.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie Panie? :( a gdzie zreszta? oj smutne to naprawde, ze nie dopuszczacie prawdy o sobie:(

Coz kroczcie dalej droga klamstwa, oszukujcie dalej siebie, tylko nie robcie krzywdy innym.

A forum i tak przetrwa z wami czy bez, wierze w to tak mocno jak mocno kocham swoje dziecko:)

Pozdrawiam S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.