Skocz do zawartości

Ps3 i 24 gry za 600 zł. Czy warto?


BigDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia potrzebuje waszej rady.

 

Mam okazje kupić ps3 320 gb slim z jednym kontrolerem i 24 grami (ciekawe tytuły- gta5, battlefieldy, TES5, saga Assasins Creed) za lekko ponad 600 zł.

 

Pytanie czy warte to jest swojej ceny? Czy w przyszłości będzie się to dało odsprzedać za chociaż połowę ceny. No i najważniejsze- jak jest z wytrzymałością tych konsol. Nie rozdupczy się po tygodniu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 320gb slim jest zdecydowanie najtrwalszą i najbardziej pożądaną ze wszystkich slimów,, ale i tak warto oddać do przeglądu po zakupie (coś może wymagać nasmarowania/przeczyszczenia)

24 gry - patrząc po tytułach to sama rozgrywka online da Ci masę zabawy, co może świadczyć o tym że konsola ma odpowiedni przebieg bo nikt kto ma battlefieldy nie pierdoli się zbytnio z grą w singla.

Czy odsprzedaż za połowę ceny w przyszłości? Jak najbardziej, aktualnie samą konsolę z padem (wersja 320gb, używana) dostaniesz za około 500zł .

Gdybym był na Twoim miejscu to bardzo chętnie rzuciłbym hajsem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał - sprawdź sobie ceny tych gier w sklepach i zobacz, ile oszczędzisz. 

 

A jakby Cię złapały myśli ,,mogłem nie kupować'', to przejdzie szybko jak się wciągniesz w którąś grę. Ja np. po takim Skyrimie czy Wiedźminie 3 stwierdziłem, że mógłbym dać za te gry nawet 3x tyle, a i tak bym nie żałował. 

 

Zrób sobie przyjemność, kup i graj. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę po żydowsku ;)

Sama  konsolka jeśli jest w dobrym stanie to ok 350-400 zł jest warta. Jak masz gry w wersjach pudełkowych, płyty w ładnym stanie to licz średnio 20-25zł za tytuł. Za 600zł to myślę, że śmiało możesz brać. Pograsz sobie, a jak się znudzi to sprzedasz w niewiele mniejszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie. Jak mi sie kontakt nie zerwie to wezme, spróbuje ponegocjować.

 

@Aumakua ja się zatrzymałem jeżeli chodzi o gry komputerowe na San Andreas, dalej mój sprzęt na nic nie pozwalał więc jedynie HoI2 i Cywilizacja 4 były obecne. Od dwóch lat nie grałem w nic więc myśle, że mimo pikselozy będę zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za zgodą autora dopisuję się do tematu co by nie zakładać kolejnego.

 

Mam PSX, PS2, Xboxa 360 i całkiem niezły komputer. 

 

I od jakiegoś czasu się zastanawiam czy nie kupić PS3. Najważniejszy powód to seria Uncharted (idąc za ciosem kiedyś też nabyłbym PS4 dla genialnej czwartej części gry), a później? Są jakieś dobre gry akcji/rpg/od biedy samochodówki wydane TYLKO na PS3? 

Resztę mogę ograć na xpudle albo na komputerze, więc zależy mi głównie na tym, co wyszło wyłącznie na PS3.  

 

Warto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.